Чого боїться терасна дошка?

Терасна дошка – матеріал, що широко використовується для облаштування настилів на відкритих майданчиках. Це вуличне покриття для підлоги, що відрізняється міцністю, довговічністю, екологічністю і практичністю.

Дошка виготовляється за сучасною технологією, тому має покращені експлуатаційні властивості. Звичайно, це стосується лише тих випадків, коли продукцію виготовляють відомі виробники. У цій статті ми розповімо, чого боїться терасна дошка, чим її потрібно захищати від негативних зовнішніх факторів та яке навантаження витримує покриття.

 

Чого боїться терасна дошка?

 

Чим обробити терасну дошку на вулиці?

Якісна терасна дошка має тривалий термін служби, але це не означає, що її не потрібно захищати від зовнішніх факторів. Обов'язковою умовою є регулярний догляд та дотримання правил експлуатації. Терасна дошка з ДПК більш стійка до негативних зовнішніх факторів. Матеріал не боїться вологи, ультрафіолетових променів, перепадів температури. Це найкращий варіант для облаштування зон зі складними кліматичними умовами та високою прохідністю.

Якщо розглядати терасну дошку з дерева, тут дещо складніше. Натуральний матеріал зазнає гниття та утворення плісняви, деформації та зміни початкового кольору. Ще в ході виробництва використовується термодеревина, яка проходить додаткову термічну обробку. Такий матеріал менше піддається впливу вологи, плісняви ​​та гниття.

Акцентуємо увагу на тому, що терасна дошка з дерева в обов'язковому порядку та з певною періодичністю обробляється спеціальними засобами. Використовується масло спеціально розроблене для захисту вуличного покриття від негативних факторів навколишнього середовища. Олія глибоко проникає в структуру деревини, запобігаючи набуханню та висиханню. З його допомогою значно полегшується догляд за дерев'яним настилом, оскільки продукт має грязе- та водовідштовхувальні властивості.

Скільки років служить терасна дошка?

Період експлуатації терасної дошки залежить від того, з яких матеріалів виготовлено вуличне покриття. Можливо два варіанти: натуральна деревина та ДПК. Що краще підходить для оформлення альтанок та терас? Розглянемо властивості та особливості кожного матеріалу.

Композитна терасна дошка – термін покриття для підлоги становить близько 30 років. Матеріал виготовляється з частинок подрібненої деревини, модифікаторів та термопластичного полімеру. До переваг терасної дошки ДПК відноситься підвищена міцність, стійкість до дії грибків та бактерій, збереження початкового кольору протягом тривалого часу. Вуличне покриття не деформується, не піддається впливу вологи та ультрафіолетового випромінювання. Також не потрібний специфічний догляд.

Терасна дошка з натурального дерева – чудове рішення, під яким мається на увазі презентабельність та довговічність. Матеріал використовується за призначенням 15-25 років за дотримання правил догляду та експлуатації. Натуральна деревина особлива тим, що піддається впливу сонячних променів, вологи та комах. Терасна дошка вимагає спеціального догляду, а саме обробки поверхні олією, що має захисні властивості.

Яке навантаження витримує терасна дошка?

Сучасний матеріал, призначений для облаштування терас, чудово зарекомендував себе. Терасна дошка з натуральної деревини витримує велике навантаження (500 кг/м2), тому що відрізняється хорошою міцністю. Покриття із дерево-полімерного композиту витримує навантаження 300-400 кг/м2.

Якої товщини має бути терасна дошка?

Виробники виготовляють терасну дошку в широкому асортименті. Матеріали відрізняються між собою не лише кольором, а й розмірами (довжина, ширина та товщина). Найважливішим параметром є товщина терасної дошки. Існують різні варіанти: від 10 мм до 40 мм.

Оптимальне рішення – 20-25 мм. Купити терасну дошку вигідно, тому що покриття для підлоги витримує значне навантаження, має міцність і не деформується. Дошки з дерево-полімерного композиту більш жорсткі і витримують навантаження при меншій товщині. Дошки з натуральної деревини більш товсті та міцні. Вибір залежить від побажань клієнтів та від бюджету.

Монтаж терасної дошки майстрами компанії Світ Паркету

Укладання вуличного покриття для підлоги – робота, яку слід довіряти досвідченим майстрам. Потрібно дотримуватися певних правил і знати, на що звертати пильну увагу.

Монтаж терасної дошки виконується в кілька етапів:

- підготовка – виконуються всі необхідні виміри та розраховується кількість терасної дошки для економного використання. Також основа очищається від сміття;

- розкладка лаг – встановлення регульованих опор та фіксація за рівнем;

- укладання дощок на підготовлену основу – дошки кріпляться до лагів за допомогою спеціальних кліпс. Кліпси виготовляються із оцинкованої сталі, тому не піддаються корозії. Їх використовують для прихованого кріплення із збереженням монтажного зазору;

- нанесення захисного покриття – на терасну дошку наноситься олія, завдяки якій покриття для підлоги захищається від негативних факторів;

- завершення роботи – майстри прибирають за собою сміття та вивозять.

Реставрація терасної дошки майстрами магазину Світ Паркету – окремий напрямок, якому приділяється максимум уваги. Під ним мається на увазі відновлення вуличного покриття та підтримка його у хорошому стані. Своєчасне усунення незначних пошкоджень та інших проблем сприяє збільшенню терміну служби терасної дошки.

Власними силами реставрацію складно зробити. Найкраще, коли цим займаються досвідчені фахівці. Реставрація терасної дошки полягає в усуненні відколів та інших пошкоджень, заміні пошкоджених елементів, обробці настилу захисним покриттям. Таким чином зберігаються початкові властивості матеріалу, запобігають згубному впливу вологи і покращують зовнішній вигляд.

Терасна дошка в Києві – прийнятні ціни та висока якість. Підберіть матеріали самостійно або зверніться по допомогу до менеджера. У продажі представлена ​​терасна дошка з натурального дерева, а також деревно-полімерного композиту. Продукція виготовляється відповідно до європейських стандартів. Ціна терасної дошки залежить від виду матеріалів, товщини та породи деревини. Вартість не завищується, оскільки ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками.

Вибирайте колір терасної дошки, що підходить до навколишнього середовища. Наприклад, графіт, антрацит, венге, природа. Ми співпрацюємо з провідними виробниками, тому терасна дошка витримує велике навантаження та відрізняється надійністю. Клієнти залишаються задоволені тим, що обрали наш магазин.

Замовте монтаж терасної дошки у професіоналів, оскільки це найкраще рішення ! Майстри виконають все якісно та нададуть гарантію на роботу. Терасна дошка, укладена за всіма правилами та захищена від згубних зовнішніх факторів, прослужить не один десяток років.