Чим відрізняється масивна дошка: особливості покриття

Серед асортименту підлогових покриттів, які пропонує наша компанія, досить складно підібрати для свого приміщення відповідний варіант. Для багатьох масивна дошка розглядається в першу чергу, як варіант для створення надійної й довговічної підлоги. Детальніше оцінити переваги і недоліки даного підлогового покриття, також зробити правильний вибір допоможуть фахівці компанії «Світ Паркету» Київ.

Що таке масивна дошка, паркетна дошка: особливості матеріалу

Масивна дошка, паркетна дошка відноситься до преміум сегменту, яка створюється з різного плану порід, випускається з цільного деревного бруса. Для виготовлення даного матеріалу використовуються різні породи, особливо: вільха, дуб, ясен, горіх і інші. Завдяки монолітної конструкції і гідної товщини покриття характеризується високими експлуатаційними характеристиками.

Масив, як і штучний паркет володіє наступними перевагами:

- Покриття є абсолютно екологічним і є нешкідливим, що дозволяє здійснювати укладання в дитячій кімнаті, спальні.

- Деревина має низьку теплопровідність, що виключає тепловтрати.

- Матеріал статично нейтральний, не проводить і не накопичує статистичний заряд.

- Матеріал відрізняється шикарними декоративними якостями і абсолютною естетичністю.

- Довговічність і ремонтопридатність. Покриття підлягає неодноразовому відновленню, здійснюється і ремонт паркету.

З іншого боку, укладання масивної дошки вимагає професіоналізму, особливих умов і належного догляду, без яких покриття не зможе порадувати вас навіть візуально.

 

Что такое массивная доска и паркетная доска отличия

Що краще масивна дошка або паркетна дошка Світ Паркету Київ

Краща масивна дошка від виробника пропонується у нас за найкращою ціною.

Планки масивної дошки можуть мати різну ширину, товщину і довжину, від даних параметрів також залежить зносостійкість і міцність матеріалу. Вибираючи масивну дошку важливо уважно вивчити характеристики пропонованого покриття, яке повинно бути правильно збалансованим по розмірним параметрам і товщині.

У нас пропонується найкраща масивна дошка, від виробника що випускається зі спеціальними поздовжніми распилами, які скорочують внутрішнє напруження деревини, що виникає внаслідок температурних перепадів.

Як здійснюється монтаж масивної дошки?

Монтаж масивної дошки повинен здійснюватися з урахуванням найменших тонкощів і всіх особливостей приміщення. Даний процес вимагає не тільки певних навичок і застосування інноваційного обладнання, а й майстерності, який приходить виключно з досвідом.

Саме тому, щоб ваша підлога не почала розходитися або деформуватися після двох років використання монтаж масивної дошки повинен проводитися фахівцями компанії «Світ Паркету», де також надається гарантія на монтаж паркету і масивної дошки.

«Світ Паркету» пропонує широкий вибір матеріалів та вигідні умови співпраці

«Світ Паркету» наповнений величезним вибором масивної дошки з щільних благородних порід, забарвлення і текстура яких може приємно здивувати неймовірною красою. Крім інших виробників компанія пропонує масив власного виробництва, він створюється на європейському рівні і пропонується безпосередньо від виробника за досить приємною вартості.

Також замовляючи монтаж придбаного у нас покриття, ви отримуєте знижку, яка також регулярно радує наших постійних клієнтів.

Акції та знижки, які проводяться в інтернет-магазині, дозволяють придбати будь-якого плану покриття за більш прийнятною ціною від провідних вітчизняних і європейських брендів.