Укладання паркету на рівну бетонну стяжку

Паркет – дерев'яне покриття, яке цінують за високі експлуатаційні властивості та за привабливий зовнішній вигляд. Сфера застосування такого матеріалу не обмежується квартирами та приватними будинками.

Паркет укладають у робочих кабінетах, конференц-залах, адміністративних будівлях. Щоб покриття підлоги використовувалося за призначенням довгий час, монтаж виконують у суворій відповідності з технологією. Таке завдання довіряють майстрам, які мають знання та досвід.

Чи можна укладати паркет на бетон?

Це питання, яке часто виникає у покупців, які вирішили придбати покриття для підлоги і створити в приміщенні затишну атмосферу. Ми можемо дати на нього відповідь: паркет укладають на бетонне покриття. При цьому основа має бути добре висушена. Якщо є пил та забруднення, все забирається за допомогою пилососа. Якісна стяжка є важливим параметром та запорукою довговічності підлоги.

Технологія укладання паркету полягає в тому, що потрібна рівна поверхня. Для стяжки використовують цементну суміш марки М150. Сушити стяжку за допомогою будівельного фена небажано, оскільки вона висихає нерівномірно. На висушування стяжки 4 см потрібно 28 днів. Все залежить від товщини шару. Майстрам відомі всі нюанси, тому робота виконується чітко та з гарантією.

Світ Паркету в Києві пропонує якісні матеріали та надає послуги з монтажу підлогових покриттів. У продажу представлений паркет та паркетна дошка. Всі матеріали відрізняються міцністю та тривалим терміном служби. На сайті можна купити паркет за низькою ціною та замовити послуги майстрів. Фахівці оперативно виконують завдання та дотримуються технології.

 

Укладання паркету на рівну бетонну стяжку

Чим можна приклеїти паркет до бетону?

Почнемо з того, що укладання паркету на бетон здійснюється клейовим способом. Плюси такого методу – ndash; надійність та практичність. У процесі роботи використовується паркетний клей. Це спеціальний склад, що має фіксуючі властивості. До його переваг належить еластичність, швидка дія та універсальність. У якісних продуктах не містяться шкідливі речовини, які становлять небезпеку для здоров'я.

Укладання паркету на бетон виконується в кілька етапів:

- контроль якості стяжки – міцність, відсутність пилу та сухість;

- нанесення ґрунтовки на основу – після завершення цього процесу ґрунтовка повинна добре висохнути;

- монтаж фанери – використання клею та встановлення штифтів;

- укладання дерев'яних планок – паркет розкладається на поверхні, визначається напрямок та виконується укладання всіх елементів на клей.

 

Паркет укладають без фанери та з використанням такого багатошарового будівельного матеріалу. У кожному випадку підбирається оптимальний варіант. Під паркет часто укладається вологостійка фанера. Матеріал використовують для вирішення різних завдань. Під ними мається на увазі створення рівної та міцної поверхні, а також додаткова звукоізоляція. Під час укладання фанера обов'язково шліфується.

Що потрібно зробити, щоб не рипіл паркет?

Якщо паркет скрипить, значить покриття для підлоги нещільно прилягає до основи. Також проблема виникає, коли немає невеликої відстані між планками та стіною або через недотримання рівня вологості матеріал деформувався.

Як виправити? Існує кілька способів. Як варіант, можна зробити ремонт. Для цього в планках скрипучого паркету потрібно просвердлити отвори і за допомогою шприца напустити туди клею. Якщо між планками і стіною недостатня відстань, їх слід акуратно підрізати.

Як має лежати паркет?

Перед початком роботи потрібно визначитися з тим, у якому напрямку лежатимуть дерев'яні планки. Тут постає ще одне питання: як стелити паркет? Найчастіше планки укладають у напрямку джерела світла. Також існують деякі хитрощі, за допомогою яких можна досягти оптичного ефекту.

Наведемо кілька прикладів. У вузькій кімнаті найкраще укладати планки горизонтально. Тоді простір візуально розширюється. Якщо кімната дуже маленька, рекомендуємо укладати планки в діагональному напрямку. Це цінна порада, якою багато хто користується. Завдяки такій хитрощі створюється відчуття відкритого простору. Якщо Ви хочете зробити кімнату довшою, ніж насправді, тоді вибирайте вертикальний напрямок. Це дієва порада, яка працює на 100%.

Звертайтеся до магазину паркету та обирайте паркет або інші матеріали. У компанії працюють досвідчені майстри, які укладають покриття для підлоги. Ціна паркету є прийнятною, тому продукція користується великим попитом. Майстри укладають паркет на бетонну основу та дотримуються всіх правил.