Чим відмити клей із паркетної дошки?

Паркетна дошка – покриття для підлоги, яке укладається на клей. Дерев'яна підлога має високі експлуатаційні властивості, тому що відрізняється надійністю та довгим терміном служби. Матеріал широко використовується для облаштування будинків та квартир.

Покупці залишаються задоволені тим, як паркетна дошка виконує свої функції та наскільки гарно виглядає. Це чудово, але слід зазначити один момент. Нерідко у людей виникає питання, чим стерти клей та видалити його залишки з деревини. Про це й йтиметься у нашій статті.

Стерти клей із паркетної дошки: коли в цьому виникає потреба?

Очищення покриття для підлоги від клею є цілком здійсненним завданням. Така необхідність у різних випадках.

Укладання паркетної дошки на монтажний клей здійснюється відповідно до технології, але недосвідчені майстри іноді припускаються помилок. Через неакуратність клей потрапляє на паркетну дошку. Від цього ніхто не застрахований, тому питання, як видалити клей, цікавить багатьох власників будинків та квартир.

Також такий момент актуальний, коли робота виконується самотужки. Через відсутність досвіду та практичних навичок виникають проблеми.

Хочемо зазначити, що небажана ситуація виникає не лише з вини фахівців. Ще на паркетну дошку клей ПВА або силікатний можуть розлити школярі та маленькі діти. Якщо це сталося, не слід думати, що все втрачено. Клей можна відтерти так, що сліди не залишаться. Потрібно лише знати, як це правильно робиться.

Дослухайтеся до рекомендацій, які ми дамо в наступному розділі статті, та поверніть паркетній дошці початковий вигляд.

 

Як прибрати клей з паркетної дошки

Як прибрати клей з паркетної дошки: корисні поради

Якщо трапилася неприємність і потрібно терміново усувати наслідки, не турбуйтеся раніше часу. Складність розв'язання задачі залежить від виду матеріалу, який використовувався під час проведення монтажних робіт. Найчастіше використовується двокомпонентний клей.

Механічним способом позбавлятися його небажано. Речовина сильно в'їдається в поверхню, тому при використанні шпателя та інших гострих предметів на покритті підлоги з'являться подряпини і ні до чого хорошого це не приведе.

Як прибрати клей із паркетної дошки з мінімальними наслідками? Дотримуйтесь рекомендацій експертів. Під ними мається на увазі такий алгоритм дій:

- підготуйте уайт-спірит та шматок м'якої тканини;

- ретельно змочіть тканину розчинником;

- накладіть тканину на застиглий клей;

- для найкращого ефекту накрийте тканину плівкою та закріпіть краї за допомогою малярської стрічки;

- через 30 хвилин приберіть тканину. Такого часу цілком достатньо, якщо неприємна ситуація сталася нещодавно;

- Візьміть гумовий шпатель і обережно видаліть залишки клею.

Після виконання таких маніпуляцій дошка під лаком, під олією виглядає красиво і на ній немає подряпин. Спосіб простий, але результативний. Головне, приступати до роботи якнайшвидше. Тоді шанси позбутися клею суттєво зростають. Якщо на дереві видно плями, можна покрити матеріал лаком і покращити його зовнішній вигляд.

Як видалити клей ПВА, який дитина розлила на підлогу? Все дуже просто. Можна позбавитися клею за допомогою шпателя. Тільки робити це потрібно акуратно, щоб не пошкодити покриття для підлоги.

Купити клей у магазині Світ Паркету у Києві за низькою ціною

У продажу представлені товари в широкому асортименті. Ми пропонуємо німецький клей Stauf однокомпонентний та двокомпонентний. Це продукція, що відрізняється високою якістю, надійністю та прийнятною ціною. Така марка клею ідеально підходить для виконання монтажних робіт. Речовина наноситься на попередньо підготовлену поверхню та використовується за призначенням. Клей швидко висихає, для нього характерна еластичність та міцність.

На сайті можна вибрати паркет із великої кількості варіантів. Компанія пропонує продукцію провідних брендів, які добре зарекомендували себе. Вибір залежить від своїх переваг і від того, як оформлений інтер'єр. Можна самостійно підібрати матеріал чи скористатися допомогою менеджера.

Звертаємо увагу, що доставка виконується до різних міст України. Оплата здійснюється декількома способами: готівковий розрахунок, післяплата, безготівковий розрахунок.

Монтаж паркетної дошки з дотриманням вимог

Ми не тільки пропонуємо довговічні покриття для підлоги і якісний клей. Ви можете придбати все необхідне та скористатися послугами майстрів. Роботу виконують професіонали, які мають величезний досвід. Тому ризики виникнення плям клею на поверхні та інших помилок зводяться до мінімуму. Можна у всьому довіритися фахівцям та отримати чудовий результат!