Як відрізнити добрий ламінат від поганого?

Ламінат – матеріал, що виготовляється за унікальною технологією. У ході виробництва застосовуються деревоволокнисті плити, а як верхній шар використовується зносостійка плівка. На ринку представлена продукція різних виробників, тому покупцям складно зробити правильний вибір та зрозуміти, який ламінат відрізняється гарною якістю.

У статті ми дамо корисні поради, тому Ви легко знайдете відповідний варіант.

Як зрозуміти, що якісний ламінат?

Це питання, що виникає у більшості покупців, які шукають надійні та довговічні покриття для підлоги. Якісний ламінат має високі експлуатаційні властивості та зберігає початковий зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

Як же зрозуміти, що підлога прослужить не один десяток років?

Слід звертати увагу на такі особливості:

- товщина - важлива характеристика, якою не можна нехтувати. Виробники виготовляють ламінат різної товщини від 7 до 12 мм. Чим товстіший матеріал, тим краще. Гарний ламінат – від 8 мм. Це найкраща товщина. Підлогове покриття використовується за призначенням не менше десяти років, легко укладається та відрізняється стійкістю до негативних факторів;

- система замків – за її допомогою окремі елементи з'єднуються між собою. Таким чином створюється цілісне покриття для підлоги. Замки повинні бути надійними та якісними, оскільки тільки в такому випадку забезпечується правильне укладання та міцність підлоги;

- гарантія – виробники, які впевнені у якості своєї продукції, дають гарантію. У середньому на 10-15 років. При цьому в упаковці знаходиться інструкція з експлуатації та догляду за покриттям для підлоги, яку потрібно дотримуватися.

 

Як зрозуміти, що якісний ламінат?

 

Який ламінат вважається найкращим?

Магазин Світ Паркет пропонує сертифіковану продукцію, тому клієнти залишаються всім задоволені. Країна виробник: Німеччина, Туреччина. Ми співпрацюємо з компаніями, які виготовляють міцні покриття для підлоги та підтверджують це відповідними документами.

Найкращим по праву вважається ламінат від таких виробників:

- Quick-Step – матеріал, що виготовляється за інноваційною технологією. До його головних особливостей відноситься надійне замкове з'єднання, довговічність та підвищена стійкість до механічних пошкоджень;

- Alsafloor – підлогове покриття, яке чудово себе зарекомендувало. Його переваги – безпека для навколишнього середовища, простота укладання та стійкість до навантажень;

- AGT – продукція, що відповідає жорстким стандартам. Ламінат експлуатується досить довго і при цьому не втрачає первісного вигляду;

- Rooms – якість, перевірена часом. Це сучасне покриття для підлоги, що користується великим попитом;

- Haro – поєднання міцності та елегантності. Ламінат легко укладається, продається за доступною ціною та безпечний для здоров'я.

Як вибрати недорогий та якісний ламінат?

У цьому немає нічого складного, оскільки в нашому інтернет-магазині представлено лише якісні матеріали. Якщо Ви хочете замовити ламінат, керуйтеся основними критеріями. Під ними мається на увазі спосіб з'єднання (Uniclick, Twin Clic, 5G7, X Lock), фаска та вологостійкість. У колекції Ви знайдете покриття для підлоги різного кольору і з красивим декором. Багатьом покупцям подобається темна кераміка, дерево мербау, полірований бетон та чорний сланець.

Не забувайте про такий параметр, як зносостійкість. Клас ламінату 32, 33 призначається для різних видів приміщень. Якщо планується укладання панелей на кухні чи спальні, тоді підійде 32 клас. Якщо йдеться про укладання покриття для підлоги в приміщеннях з інтенсивним навантаженням, тоді слід вибирати більш зносостійкий матеріал.

Як визначити якість ламінату?

Для цього слід знати деякі секрети. Ми ними з Вами поділимося, щоб Ви змогли зрозуміти, поганий ламінат чи добрий.

Тож почнемо:

- покриття для підлоги не повинно мати різкого запаху. Поганий ламінат категорично не підходить для укладання в приміщеннях, оскільки завжди відчуватиметься неприємний запах формальдегіду, який шкідливий та небезпечний для здоров'я;

- хороший матеріал, виготовлений відповідно до суворих стандартів, має вологостійкість. Як перевірити ламінат за такою ознакою? Можна взяти шматок панелі, а потім опустити у воду приблизно на вісім годин. Після цього оцініть результат: якщо товщина панелі сильно збільшилася, це погана ознака;

- повторюваність малюнка – подивіться, як виглядає ламінат. Тут важлива реалістичність, оскільки покриття для підлоги імітує натуральну деревину. Чим краще виглядає покриття для підлоги, тим воно якісніше.

Як перевірити ламінат при покупці?

Щоб покупка вдалася, не поспішайте, розгляньте різні варіанти та вирішіть, що найбільше підходить. Віддавайте перевагу продукції перевірених виробників. Надійні компанії із бездоганною репутацією пропонують якісні матеріали. Ціна ламінату не може бути надто дешевою, тому не заощаджуйте.

Для квартири та для приватного будинку вибирайте покриття для підлоги, в якому поєднується міцність, зносостійкість та тривалий термін експлуатації. Хороший продукт має оптимальне співвідношення ціни та якості. Можна купити ламінат для дитячої, кухні та інших приміщень і залишитися задоволеним своїм вибором.

Як перевірити ламінат після укладання?

Монтаж – відповідальний процес, який слід довіряти фахівцям. Тільки в такому разі укладання ламінату виконується з дотриманням усіх правил. Якщо є помилки, це негативно позначається на подальшій експлуатації покриття для підлоги.

При перевірці якості виконаної роботи звертайте увагу на проміжок по периметру. Технічний проміжок потрібен для того, щоб полотно стискалося і розширювалося при перепадах температур. Якщо вільного місця немає, тоді ламелі можуть підніматися. Це небажане явище. Довіряйте роботу досвідченим фахівцям, і тоді все буде добре!