Як відрізнити дуб та ясен?

Дуб і ясен – класичні рішення, яким віддають перевагу цінителі високої якості. Обидва варіанти заслуговують на пильну увагу покупців. У чому між ними різниця? Про це йтиметься у нашій статті.

Відмінності паркетної дошки дуб та ясен: головні моменти

Ви вирішили покласти паркетну дошку, але не знаєте, на чому зупинитися? Оптимальні варіанти - дуб та ясен. Якісна паркетна дошка експлуатується довгий час, витримує навантаження, не деформується та не розсихається.

Подібні властивості дуба та ясена полягають у тому, що натуральна деревина міцна, зносостійка, довговічна. Паркетна дошка має неповторну текстуру та наповнює приміщення затишком та теплом.

Тепер розповімо про основні відмінності. Твердість ясеня становить 4,1, а густина – 700 кг/м3. Це добрі показники, завдяки яким природний матеріал має підвищений попит.

Розглянемо основні характеристики дуба. Це, відповідно - 3,7 та 750 кг/м3. Можна впевнено заявити, що показники чудові. Вибравши такий матеріал, Ви самі у всьому переконаєтесь і залишитеся задоволені. Це гарантовано.

 

Відмінності паркетної дошки дуб та ясен

Що світліше дуб чи ясен?

Це актуальне питання, на яке не всі покупці знають правильну відповідь. Скажімо відразу, що ясен світліший, ніж дуб. Це теплі відтінки та просто гарне покриття для підлоги. Поступово деревина темніє, це слід брати до уваги.

Якщо розглядати дуб, відтінки бувають різними. За бажанням можна вибрати світлий або темний колір. У каталогах провідних виробників різноманітні варіанти. Паркетна дошка для кімнати успішно вписується практично в будь-який інтер'єр. За допомогою брашування та інших технологій створюються матеріали, що мають високі естетичні властивості.

Також покриття для підлоги покриваються лаком, олією-воском, олією ультрафіолетового затвердіння. Окремим видом матеріалів є необроблена дошка. Для покращення експлуатаційних властивостей її потрібно покривати спеціальним складом.

Що краще паркетна дошка дуб чи ясен: своєрідність кожного варіанта

Яку паркетну дошку вибрати для котеджу, офісу та в чому плюси дуба та ясена? Головна перевага – екологічність. Дуб – синонім надійності. Підлога дарує приємні тактильні відчуття, по ньому комфортно ходити босоніж.

Дубова паркетна дошка популярна, оскільки такий матеріал має вагомі переваги:

- вологостійкість – при попаданні рідини на підлогу матеріал не розсихається та не деформується;

- тривалий термін служби – період експлуатації перевищує 30 років. Це обумовлюється тим, що матеріал має покращені властивості. Його складно укладати, тому таку роботу слід довіряти професіоналам;

- зовнішня привабливість – покриття для підлоги ефектно виглядає і доповнює навколишню обстановку. Це чудове рішення для створення презентабельного інтер'єру.

Ясен – світлі відтінки, вишуканість та краса. Це добротний матеріал, який добре зарекомендував себе. Покриття для підлоги виконує свої функції багато років, візуально збільшує приміщення і робить їх просторішими. Матеріал укладається без проблем, тому монтаж здійснюється швидко. Покриття витримує неабияке навантаження і укладається в приміщеннях з високою прохідністю. Матеріал часто вибирають дизайнери для створення унікальних інтер'єрів.

Обидва види покриттів підходять для монтажу у житлових приміщеннях. Якщо потрібна паркетна дошка для дитячої кімнати або, наприклад, спальні – придбайте такі матеріали.

Яку вибрати породу дерева: кілька корисних порад

Не знаєте, де купити паркетну дошку та паркет? Все просто. Здійсніть покупку на сайті. Кращий паркет у магазині Світ Паркету у Києві на хороших умовах. У продажу є продукція брендів ArcoBaleno, Weitzer Parkett, Woodtone. Ціна паркетної дошки за м2 є прийнятною і залежить від селекції, декору, товщини цінного шару.

Вибір покриття для підлоги - важливе завдання, яке кожен вирішує в індивідуальному порядку. Головними критеріями є колір, порода деревини, спосіб з'єднання, покриття. Також важливо, для якого приміщення призначається покриття для підлоги.

Найкраща паркетна дошка для кухні – дуб. Це зносостійкий матеріал, що зберігає споконвічні властивості під впливом негативних зовнішніх факторів. Часто покриття підлоги укладають у дитячій кімнаті та в інших житлових приміщеннях. Для спальні, кабінету, вітальні можна вибрати ясен. Це міцний та естетично привабливий матеріал.

Світ Паркета у Києві пропонує паркетну дошку дуб і ясен і дає гарантію на продукцію. Майстри компанії виконують укладання за технологією. Покриття для підлоги витримує велике навантаження і зберігає первісний вигляд протягом десятиліть.