Паркетна дошка: особливості багатошарового покриття

Паркетна дошка – матеріал для підлоги, що став невід'ємним елементом інтер'єрів комерційних і житлових приміщень. На відміну від традиційних дерев'яних підлог, таких як масивна дошка та інші різновиди монолітних покриттів, вона відрізняється значно більшою різноманітністю розмірів, широким вибором відтінків та порід.

Паркетна дошка забезпечує також високий рівень захисту та стійкості. І незважаючи на те, що паркет є популярним матеріалом для обробки підлоги, багатошарове покриття має відмінну якість, є більш стабільним та популярним, оскільки воно забезпечує також елегантний вигляд та простоту догляду.

У цій статті ви дізнаєтеся про основні відмінності паркетної дошки від паркету та інших матеріалів. Фахівці компанії «Світ паркету» у Києві також відкриють вам секрет популярності цього сучасного покриття для підлоги.

У чому полягають основні відмінності паркету від паркетної дошки?

Основні відмінності паркету від паркетної дошки укладено у структурі покриття. Найчастіше паркетну дошку склеюють із двох шарів дерева, вони мають висоту від 10 до 15 мм незалежно від довжини. Вони відрізняються кращою стабільністю та стійкістю до деформації завдяки використанню другого клейового шару, який професійно називають протитиском. Крім того, покриття, склеєне в два і більше шари, чудово підходить для теплої підлоги, зберігаючи початкову форму та зовнішній вигляд на довгі роки. Нижній шар паркетної дошки запобігає напруженню, тому можна не боятися, що підлога покоробиться і розсохнеться в опалювальний сезон.

Багатошарові дошки найчастіше постачає виробник у вигляді готового виробу з певними розмірами ширини. Вони просочені та мають цільовий колір.

Певним недоліком багатошарових плит є обмежена кількість дозволених виробником відновлень. Найчастіше це не більше 2-4 разів за все життя підлоги, тут йдеться про зняття дуже тонкого шару. Що стосується клеєних дощок слід пам'ятати, що, на відміну від цілісних дощок, вони не мають однорідну структуру і є ризик повного відриву верхнього шару.

Нижній шар виконує лише технічну функцію, тому підлога може втратити не тільки свої властивості, але і естетичний вигляд. Верхній шар зазвичай має товщину всього 4 мм і 6 мм у разі більш високого цінового діапазону.

 

З чого складається паркетна дошка, основні відмінності паркету від паркетної дошки, Світ Паркету в Києві

Основні переваги та відмінності паркетної дошки

Переваги та відмінності паркетної дошки:

- Завдяки наявності замкових систем з'єднання, укладання паркетної дошки може здійснюватися найпростішим методом - плаваючим, без застосування клейових складів.

- Крім того, матеріал на відміну від штучного паркету, є вже готовим продуктом, тому не вимагає шліфування та нанесення шарів лаку або масла для підлоги. Це значно прискорює час укладання, не створює додаткових тимчасових та фінансових витрат.

- Також дизайнери інтер'єрів та архітектори дуже цінують паркетну дошку, тому що вона непідвладна часу та надає інтер'єру стилю.

- Сумісність із системою підігріву робить цю дерев'яну підлогу максимально комфортною та вносить у приміщення домашню атмосферу.

- Матеріал імітує різного плану покриття. Односмуговий вид паркетної дошки має вигляд масиву. Трисмуговий – імітує штучний паркет.

- Паркетна дошка може бути подана в інтер'єрі різними способами.

- Широкий вибір текстур та порід деревини дозволяє оформити приміщення відповідно до сучасних вимог та високих стандартів естетичності.

Види та властивості паркетної дошки

Якщо розглядати види та властивості багатошарового покриття для підлоги, сучасні передові технології дозволяють виробляти паркетні дошки не тільки у вигляді цілісного елемента. Підлогові дошки, які ми пропонуємо, також доступні у багатошаровій формі. Конструкція: двошарова, тришарова - це дуже важливий аспект, тому що він дозволяє користувачеві встановити дерев'яну підлогу з підігрівом, яка за останні кілька років стала практично стандартом на будівельному ринку. Багатошарова паркетна дошка, укладена на теплу підлогу - це чудове поєднання комфорту та натуральних матеріалів.

Які породи деревини використовують для паркетної дошки?

У виробництві паркетної дошки використовується різний план деревини. Такі цінні породи деревини, як Дуб, Ясень, Горіх використовують найчастіше, при цьому також застосовуються і екзотичні породи. Колекція паркетної дошки може включати такі екзотичні тверді породи: Ятоба, Сукупіра, Мербау, Ірок та інші.

Використовувана класифікація деревини або селекція: селект, рустик, натур, дозволяє підібрати актуальну для оформлення текстуру, з доповнюючим або жвавим ефектом.

Підлоги з паркетної дошки, паркету: укладання від фахівців

Щоб відповідали очікуванням підлоги з паркетної дошки, паркету – укладання матеріалу має бути виконане максимально професійно. Незважаючи на те, що виробники заявляють про легкість укладання, щоб підлога прослужила більше гарантійного терміну, слід цю справу довірити професіоналам. Фахівці компанії «Світ паркету» здійснюють монтаж під ключ із гарантією 25 років.

Незалежно від складності укладання та масштабів приміщення, робота буде виконана якісно з урахуванням особливостей приміщення та побажань клієнта.