Як правильно укладається сучасна паркетна дошка?

Якісна паркетна дошка – це система дерев'яної підлоги, яка виконана з багатошарової дошки. Це високого класу покриття із натурального дерева, яке не підпорядковується процесам модифікації. Завдяки своїм позитивним характеристикам поєднує переваги натурального дерева з легкістю монтажу та консервації плаваючої підлоги.

Монтаж паркетної дошки поряд з іншими видами сучасних матеріалів здійснюється сучасним способом – за допомогою замкової системи без застосування склеювальних речовин. Замкова система гарантує значне спрощення монтажу, скорочення часу для укладання підлоги, а також при необхідності дає можливість розбирання укладеної основи.

У даній статті фахівці «Світ Паркету» розкриють основні правила та способи успішного укладання. Також ви дізнаєтеся про основні помилки, які можуть бути допущені під час укладання паркетної дошки.

Як укладається паркетна дошка: основні вимоги до підготовки

Для тих, кого цікавить як укладається паркетна дошка, в першу чергу варто приділити увагу підготовці основи та оптимальних умов, які важливо взяти до уваги.

Укладання паркетної дошки має відбуватися з урахуванням таких вимог:

- Кімнатна температура у приміщенні має становити від 18 до 26 градусів.

- вологість повітря від 45-60%.

- Наступним підготовчим етапом є перевірка рівності основи за допомогою контрольної планки. Якщо виявиться виступ різниці в лінійності основи більше 2 мм, слід її вирівняти.

- Упаковані фабричним способом плашки паркетної дошки слід залишити на 48 годин у приміщенні, в якому здійснюватиметься монтаж, паркет у будь-якому вигляді потребує адаптації.

Перед монтажем упаковану паркетну дошку потрібно виймати по можливості руху роботи. Також перед початком роботи важливо точно ознайомитися з інструкцією монтажу, які надає виробник. Необхідно пам'ятати, з чого складається паркетна дошка - вона виконана повністю з натурального дерева і тому деякі дошки можуть відрізнятися відтінком або малюнком текстури. Перед укладанням треба обов'язково перевірити їх під кутом до пристосування, а також узгодженість відтінку для монтажу.

 

Як правильно укладається паркетна дошка, магазин Світ Паркету в Києві

Як правильно вибрати паркетну дошку на теплу підлогу?

Відомо, що такий інноваційний матеріал, як паркетна дошка може використовуватись у створенні системи теплої підлоги. При цьому успішне укладання починається зі знань, як правильно вибрати паркетну дошку на теплу підлогу, адже будь-який запропонований на ринку матеріал не підійде.

В даному випадку повинна використовуватись виключно односмугова паркетна дошка товщиною не більше 14 мм. Порода деревини у вибраного матеріалу має відрізнятися щільністю та стабільністю, в ідеалі підходить паркетна дошка дуб, ясен або горіх. При цьому температура системи обігріву теплої підлоги не повинна перевищувати 26 градусів.

При створенні паркетних підлог будь-якого формату потрібен кваліфікований спеціаліст та набір спеціалізованих пристроїв, які дозволять акуратно та правильно зробити укладання.

Перед тим як приступити до монтажу покриття, важливо визначити напрямок дошки залежно від форми приміщення і розташування вікон - тобто перпендикулярно до найбільш освітленого вікна. У разі довгих приміщень та вузьких дощечок укладаємо паралельно до довгої стіни.

Яка ціна паркетної дошки у «Світ Паркету»?

Як уже було зазначено, успішність укладання та довговічність підлоги залежить від якості матеріалу, саме тому ціна паркетної дошки завжди має значення. Чим вище вартість покриття, тим більше переваг вона зібрала. При цьому компанія «Світ Паркету» пропонує своїм клієнтам купити паркетну дошку європейської якості за більш доступною вартістю виробництва вітчизняних брендів – Woodtone та ArcoBaleno.

Це найкраща можливість створити надійну та якісну паркетну підлогу, при цьому не переплачуючи за бренд.

«Світ Паркету» пропонує здійснити професійний монтаж паркетної дошки Київ

Часто вживані помилки під час монтажу паркетної дошки:

- Занадто швидке відкриття пакетів.

- Погане зберігання матеріалу.

- Підвищена вологість у приміщенні.

- Нерівності основи.

- Погана дилатація.

- Неправильне проведення реновації.

- Погане монтування.

Щоб уникнути різноманітних проблем компанія «Світ Паркету» пропонує здійснити професійний монтаж паркетної дошки Київ. В даному випадку ви отримуєте повний комплекс з підбору підлогового покриття та супутніх до укладання матеріалів. Ми маємо всі необхідні ресурси, завдяки чому укладання, реставрація паркетної дошки та паркету в Києві здійснюється на високому професійному рівні.