Як прибрати подряпини з паркетної дошки: найкращі поради від фахівців та лайфхаки

Серед усього спектру підлогових покриттів, які представлені в асортименті компанії «Світ Паркету», більш прийнятною за вартістю, стабільною та екологічною вважається замкова та клейова паркетна дошка. Це багатошарове покриття, виготовлення якого здійснюється я з натурального дерева різних сортів.

Завдяки наявності замкової системи покриття має різні варіанти укладання. Для створення верхнього шару може застосовуватися будь-якого типу цінна деревина – це може бути як модрина, так і бук, ясен, паркетна дошка створюється навіть з бамбука.

Докладніше як укладається паркетна дошка, і що потрібно, щоб усунути незначні механічні пошкодження її поверхні - ви можете дізнатися далі в даній публікації.

Як позбутися подряпин на паркетній дошці після самостійного укладання?

Як позбутися подряпин на паркетній дошці? Питання залишається актуальним як після укладання, так і в процесі тривалої експлуатації.

Залежно від того, чим покритий, з якої деревини створений матеріал, має паркетна дошка плюси та мінуси. Текстура паркетної дошки в процесі виробництва матеріалу обробляється різними захисними засобами та на фінішному етапі покривається лаком або олією. Підлоги з натуральної деревини, які піддавалися масляним обробкам, є менш стійкими до механічних впливів.

Саме з цієї причини, не дотримуючись правил укладання, оновлення паркетної дошки може стати актуальним питанням. Оскільки не виключається наявність потертостей та подряпин на поверхні покриття після монтажу, встановлення техніки та меблів.

Усунути подряпини незначного характеру на паркетній дошці можна власноруч. Для цього необхідно використати спеціальні засоби, які представлені в асортименті компанії "Світ Паркету". Спеціалізовані та головне якісні ретушуючі засоби німецького виробництва дозволять зробити сколи та подряпини на паркетній дошці максимально непомітними. За більш значних пошкоджень не обійтися без ремонту та допомоги фахівців.

 

Як прибрати подряпини з паркетної дошки та паркету, поради від Світ Паркету

Як зняти паркетну дошку: особливості усунення глобальних пошкоджень

Як правильно провести ремонт покриття при значних пошкодженнях, як зняти паркетну дошку та здійснити заміну пошкоджених ділянок? Цей процес краще доручити професіоналам, тому що для цього необхідно мати професійні інструменти, знати, як і чим різати, а також всі способи укладання.

Використовуючи професійну пилку та іншого плану пристосування можна зняти пошкоджені ділянки не порушивши цілісність та декоративні якості всієї укладеної підлоги та основи, на що укладається зазвичай паркетна дошка.

Також при заміні пошкодженої паркетини необхідно знати, яка краще підходить під установку: сорт, довжина, щільність і товщина укладеної паркетної дошки. У цьому питанні вам завжди готові допомогти фахівці компанії «Світ Паркету», підібравши необхідний варіант за тоном та текстурою.

Якщо підбирається паркетна дошка для кухні, краще, щоб вона була максимально водостійкою і покрита лаком.

Каталог паркетної дошки, представлений на сайті, дозволяє підібрати оптимальне рішення, на будь-який випадок незалежно від того потрібен вам сірий дуб або паркетна дошка трисмугова, екзотичні види покриття.

У яких випадках може знадобитись глобальна реставрація паркетної дошки?

Іноді може знадобитися реставрація паркетної дошки або навіть ремонт глобального характеру. Це може знадобитися за таких обставин:

- Відбувся протік і паркетна дошка здулася.

- При утворенні скрипів та втрати практичності паркетної підлоги.

- При висиханні та розхитуванні планок.

- У разі, коли утворилися щілини та глибокі подряпини.

- Утворилися нерівності покриття через незнання, на що і як кладуть паркетну дошку.

- У разі втрати блиску на покритті.

- У разі глобального зношування.

Незалежно від обставин та проблем, що виникли в процесі неправильної або тривалої експлуатації підлоги з паркетної дошки, фахівці компанії «Світ Паркету» зможуть виправити ситуації швидко без шуму та пилу.

Правила догляду: як мити паркетну дошку?

При утворенні плям можна усунути їх самостійно. Для цього потрібно розуміти, чим мити паркетну дошку. Як існує рейтинг виробників паркетної дошки, так і засобів для догляду та очищення паркетної підлоги.

Найефективнішими та економнішими у застосуванні є засоби зарубіжного виробництва LOBA Німеччина. Засоби дозволяють як мити, так і усувати плями, що утворилися в процесі експлуатації, не порушуючи зовнішнього вигляду та кольору паркетної дошки.

Щоб запобігти різноманітним дефектам паркетної підлоги, його укладання має бути професійним, догляд регулярним і виконаним належним способом, також не слід забувати про рекомендації від виробника з експлуатації.