Який догляд потрібний паркетній дошці?

Підлоги, що створюються з натурального дерева, вимагають більш дбайливого догляду, який не тільки продовжує життя паркетної основи, але й зберігає його естетичність, а також декоративні якості. Фахівці «Світ паркету» поспішають відкрити секрети правильного догляду за паркетною дошкою та іншими покриттями для підлоги присутніх у нашому інтернет-магазині.

Яким має бути догляд за паркетною дошкою?

Дбайливе ставлення до такого покриття для підлоги як паркетна дошка, є запорукою прекрасного зовнішнього вигляду і довгої служби. При цьому ніхто не скасовує догляд, за паркетною дошкою, який повинен проводитися систематично.

Щоб уберегти паркетну підлогу від пошкоджень необхідно дотримуватись кількох правил, а саме:

- Підкладка з войлоку, приклеєна до ніжок меблів, допоможе уникнути подряпин у процесі її використання.

– Також рекомендовано утриматися від ходьби на шпильках.

- Біля входу важливо постелити килимки для ніг, на яких зручно буде перевзутися у комфортне домашнє взуття.

- Якщо в будинку є крісла на коліщатках, під них також слід постелити спеціальні жорсткі килимки або мати.

Також паркетну підлогу рекомендується періодично підмітати, пилососити та проводити вологе прибирання, протираючи спеціальною ганчіркою. Слід вибирати спеціальні засоби для догляду, відштовхуючись від типу захисного, фінішного покриття паркетної дошки, що використовується.

Компанія «Світ паркету» пропонує не тільки купити паркетну дошку у Києві, але й різні засоби для щоденного відходу від відомих і перевірених на якість закордонних брендів. Ми підібрали найкращі засоби для паркету під лаком або маслом, які застосовуються для покриття для підлоги, що успішно реалізовує наш магазин.

 

Яким має бути догляд за паркетною дошкою, Світ Паркету

Догляд за штучним паркетом та масивною дошкою

За штучним паркетом та масивною дошкою також необхідно ретельно стежити. Крім перерахованих вище правил важлива також атмосфера в приміщенні, температурні показники і вологість. Важливо уникнути небажаних стрибків, які можуть призвести до деформації монолітного покриття.

Також важливо розуміти, якщо ви не в змозі постійно контролювати атмосферу в приміщенні і масив вам не по кишені, ви завжди можете вибрати альтернативу у вигляді паркетної дошки. Багатошарове покриття відрізняється високою стабільністю, також ціна на паркетну дошку є більш прийнятною.

Як прибрати плями з дерев'яної підлоги?

Видалення плям, які утворилися на паркетній підлозі заслуговує на окрему увагу. При очищенні натуральної дерев'яної підлоги, незалежно яка порода: дуб, ясен, горіх, не рекомендується використовувати абразивні засоби і розчинники, які можуть пошкодити шпон або дерев'яну поверхню. При цьому дізнатися, як усунути різні забруднення, ви зможете, нижче і вдаючись до наступних методів:

- Жирні плями усуваються за допомогою миючого для посуду та води.

- Жуйку або віск можна з легкістю відліпити, попередньо заморозивши, використовуючи пакет з льодом.

- Сліди олівця можна видалити за допомогою зубної пасти та води.

- Якщо цікавить, як почистити кров на паркеті, в даному випадку вам допоможе перекис з наступним вологим прибиранням з розчином води та крапель аміаку.

- Очистити масив від фруктових плям можна за допомогою щавлевої кислоти.

- Сліди від гумової підошви допоможе усунути звичайна гумка.

Бажано також уникати вбирання води в основу, що особливо негативно впливає на штучний паркет та масив.

Як здійснюється догляд за вінілом?

За вінілом також необхідний догляд, який легко здійснюється за допомогою спеціальних засобів. У нашому асортименті є засоби на кожен випадок: для усунення розводів на вініловому покритті, видалення плям, для щоденного догляду, у продажу доступні рідкі очищувачі та іншого плану засоби від провідних європейських виробників з бездоганною якістю та репутацією.

Дотримуючись основних рекомендованих правил догляду за підлогою з паркетної дошки або штучного паркету, вінілу – вам вдасться уникнути ремонту основи та інших неприємностей, у вигляді деформацій, скрипу або втрати гідного зовнішнього вигляду покриття.