Як слід доглядати за терасною дошкою

Терасна дошка користується величезною популярністю для облаштування терас, присадибних територій, а також басейнів. Використовується покриття у багатьох випадках - як усередині приміщень, так і зовні. Виготовляється терасна дошка з натурального дерева, також із деревно-полімерного композиту.

Останній матеріал міцний, він не вибагливий в експлуатації і стійкий до зовнішніх природних впливів і навантажень. Виготовляється ДПК так, що не завжди розумієш, яка сторона лицьова у терасної дошки, адже укладання може виконуватись або використовуватися як гладкою, так і рифленою стороною.

Як доглядати за терасною дошкою в процесі експлуатації та яким чином відновлювати її декоративні властивості, розкажуть далі фахівці компанії «Світ Паркету».

Як слід доглядати і чим покрити терасну дошку?

При оформленні зовнішніх ділянок, що знаходяться просто неба, найчастіше використовується терасна дошка з ДПК, яка відрізняється стійкістю до зовнішніх факторів. При цьому, щоб дошка тривалий час тішила практичністю та гідним виглядом, достатньо знати, як укласти терасну дошку ДПК, також враховувати рекомендації виробника щодо експлуатації та догляду.

Незважаючи на те, що дошка з натурального дерева для тераси також є досить невибагливим матеріалом, вона потребує періодичного догляду. І тут назріває питання – чим вкривати терасну дошку? В даному випадку наші фахівці рекомендують звернути увагу на спеціально розроблену олію та на засоби догляду за дерев'яними підлогами, а також терасою, німецького виробництва Loba.

Застосування таких засобів для догляду має відбуватися з попередньою підготовкою основи, а саме:

- Потрібно видалити за допомогою щітки залишки бруду.

– Потім змити їх чистою водою.

- Основна перевага декінгу виявиться повною мірою і бруд за допомогою води та щітки буде видалено.

- Для важких плям, таких як жир, масло, вугілля або іржа слід нанести спеціальний засіб Loba, який допоможе впоратися з будь-яким видом плям.

- Після очищення знову змити все водою.

 

Як доглядати за терасною дошкою, вибрати в магазині Світ Паркету в Києві

Вибір терасної дошки: з чого і до чого придивитися?

Величезний вибір терасної дошки, з чого вона складається, іноді може завести в глухий кут при виборі оптимального рішення. При цьому як і ДПК, так і натуральне дерево заслуговує на увагу. Щоб зрозуміти, що краще за терасну дошку або ДПК, важливо врахувати сферу її використання. Для створення критої тераси або облаштування території, що перетікає в будинок, гармонійніше використовувати натуральне дерево. У такому разі вам вдасться зберегти баланс практичності та відповідності загальному оформленню будинку.

Для облаштування іншого плану присадибної території, включно та басейнів, краще віддати перевагу ДПК. Полімерна терасна дошка не вибаглива у догляді, не боїться зовнішнього впливу та прямого контакту з водою.

Що можна зробити з терасної дошки: поради експертів

На питання - що можна зробити з терасної дошки, експерти дають досить широку відповідь, якщо йдеться про ДПК.

Купити терасну дошку ДПК можна не тільки для створення тераси або облаштування басейнів, але й в інших випадках, а саме:

- Для спорудження парканів різної складності та формату.

- При облаштуванні у дворі доріжок.

- Для будівництва або облицювання альтанок як закритого, так і відкритого типу.

- в оформленні ландшафтного дизайну.

- Для створення лавок, лежаків.

- облаштування дитячих майданчиків, створення пісочниць.

Повсюдне використання такого матеріалу як ДПК багато говорить про його надійність та практичність.

Поспішайте вигідно придбати терасну дошку – «Світ Паркету» пропонує найкращий вибір і лише прийнятну вартість

Для тих, хто планує купувати ДПК або терасну дошку з натурального дерева, необхідно розуміти, що найкращі рішення та ціни пропонує компанія «Світ Паркету».

В асортименті компанії є широкий вибір колірних і текстурних рішень. При цьому пропонується терасна дошка за найприємнішими і розумними цінами.

Окрім реалізації, компанія надає послуги з укладання підлогових покриттів. Фахівці від «Світ Паркету» виконують рішення будь-якого формату та складності, що дозволяє нашим клієнтам максимально ефективно та раціонально здійснювати покупки та укладання терасної дошки.