Як укладати паркетну дошку на клей

Паркетна дошка – покриття для підлоги, яке відрізняється міцністю, довговічністю і красою. Його укладають двома способами: на клей та на підкладку.

Що краще та чому? Оптимальним варіантом є укладання паркетної дошки на клей. У чому особливості такого методу, який клей використовується для виконання робіт і багато іншого, ми розповімо в цій статті.

Як краще укладати паркетну дошку на клей чи на підкладку?

Таке питання виникає у клієнтів, які обирають паркетну дошку та не знають, як її правильно укладати. На бетонну підлогу найкраще приклеїти ламелі за допомогою якісного клею. До головних переваг жорсткого кріплення паркетної дошки до основи відноситься надійність, тривалий термін служби та відсутність скрипів. Також важливо те, що підлогу можна шліфувати, щоб усунути нерівності та надати їй гарного вигляду.

Якщо використовується підкладка, застосовується інша технологія. «Плаваюча підлога» - ламелі, які не кріпляться до основи. Ламелі по черзі укладаються на підкладку та з'єднуються в єдину конструкцію. Особливості такого способу – швидке завершення робіт та невеликі витрати. Що стосується недоліків, у майбутньому з'являються небажані скрипи, підлогу не можна шліфувати, та й період експлуатації підлоги зменшується.

Монтаж паркетної дошки на клей – комплексний процес, що складається з кількох етапів:

- підготовка основи – поверхня повинна бути рівною, знепиленою та сухою. В обов'язковому порядку підготовлена основа ґрунтується;

- укладання паркетної дошки – клей наносять на поверхню за допомогою зубчастого шпателя (не більше ніж на два ряди). Ламелі по черзі укладаються на основу та притискаються;

- прибирання – на завершальному етапі майстри прибирають та вивозять сміття. Клієнти приймають роботу.

Паркетна дошка на стяжку - спосіб, який багато в чому перевершує укладання ламелей на підкладку. Після завершення роботи можна насолоджуватися результатом. Підлога не скрипить, відрізняється міцністю та підлягає відновленню.

 

Як укладати паркетну дошку на клей

 

Навіщо паркетну дошку необхідно приклеювати?

Монтаж паркетної дошки на клей – технологія, яка чудово зарекомендувала себе. У такому випадку підлогове покриття експлуатується протягом тривалого часу і не скрипить. Саме з цієї причини найчастіше паркетну дошку укладають на клей.

Для отримання найкращого результату роботу мають виконувати професіонали. Тоді гарантується довговічність та надійність підлогового покриття.

Як правильно укласти паркетну дошку вздовж чи впоперек?

Найчастіше укладання паркетної дошки здійснюється паралельно потоку світла. Це не означає, що інші варіанти неприйнятні. У кожному випадку підбирається відповідний спосіб, виходячи з особливостей приміщення та побажань власників будинку, квартири.

Хочемо відзначити, що при укладанні паркетної дошки перпендикулярно до вікна менш помітні стики планок. Якщо кімната невелика і вузька, а вікно знаходиться на довгій стороні, тоді покладені впоперек планки зменшують приміщення і загалом це виглядає некрасиво. У такому разі паркетну дошку потрібно розміщувати вздовж. Коли все зроблено грамотно і з урахуванням особливостей приміщення, тоді покриття для підлоги шикарно виглядає і сприяє створенню затишної обстановки.

Який клей використовують для паркетної дошки?

Тепер дамо відповідь ще на одне питання: чим приклеїти паркетну дошку до основи? Магазин Світ паркету пропонує якісну продукцію в широкому асортименті. У нас можна купити паркетний клей із доставкою по Україні. На сайті представлений великий вибір варіантів, тож покупці знаходять те, що шукають. За потреби менеджери надають консультації.

Світ Паркету – офіційні представники в Україні, які здобули бездоганну репутацію. На сайті продається німецький клей, що має найкращі характеристики: легке нанесення, швидке схоплювання, еластичність.

Для зручності передбачено фільтр, за допомогою якого можна відсортувати продукцію за головними показниками:

- кількість компонентів – однокомпонентний та двокомпонентний;

- тип клею – паркетний, монтажний, для ПВХ\LVT3.

Ціна на паркетний клей у Києві прийнятна. Ми безпосередньо співпрацюємо з відомими виробниками, тому клієнти роблять вигідні покупки. Вартість клею залежить від виду та від того, яка упаковка (10 кг, 14 кг, 18 кг).

Акцентуємо увагу на тому, що величезним попитом користується паркетний клей Stauf (Штауф). Це продукція німецького виробника, який розробляє ефективні рішення. У каталозі представлені різні варіанти. Наприклад, однокомпонентний паркетний клей Stauf "Multilayer" або Stauf "SPU-460".

Що краще лак чи олія для паркетної дошки?

Для захисту від зовнішніх факторів і для покращення зовнішнього вигляду покриття для підлоги використовується лак і масло.

Розглянемо обидва варіанти:

- олія - відмінне рішення, тому що в олії не містяться синтетичні добавки. При обробці паркетної дошки олією зберігається природна текстура натуральної деревини та забезпечуються хороші тактильні відчуття;

- лак – покриття, з допомогою якого ламелі захищаються від передчасного зносу та від вологи. На поверхні утворюється плівка, що відрізняється стійкістю до згубних зовнішніх факторів. Для обробки поверхні рекомендуємо паркетний лак Loba, тому що це високоякісна продукція.

Скільки коштує укладання паркетної дошки на клей?

Монтаж паркетної дошки та паркету – послуги, що надаються фахівцями нашої компанії. Майстри мають достатній досвід і знання, тому робота здійснюється на високому рівні. Вартість укладання паркетної дошки палубою – 491 грн. за м2. Фахівці все виконують поетапно, починаючи з обезпилювання основи та закінчуючи вивозом сміття.

Послуги надаються під ключ, тому клієнти ні про що не переживають. Майстри працюють злагоджено, суворо дотримуються технології та встановлених термінів.