Особливості та характеристики Терасної дошки

Якщо для обробки підлоги в будинку можна вибрати будь-якого плану паркет або ламінат, то для облаштування присадибної території підійде не кожне покриття з натуральної деревини. Найчастіше для облаштування терас, використовують більш стійкий матеріал, який менш схильний до дії опадів, вологості і температурних перепадів.

Одним з найбільш надійних сучасних матеріалів вважається терасна дошка, яка володіє шикарним виглядом, відрізняється довговічністю і екологічністю. Гармонійними виходять не тільки доріжки з терасної дошки, її також використовують як покриття для тераси, для спорудження огорож, облаштування території біля басейну, зовнішнього облицювання будівель.

 

Терасна дошка ДПК, в Києві, композит, полімер, Світ Паркету

Терасна дошка в Києві: особливості матеріалу

Декінг, як ще називають терасну дошку, може відрізнятися між собою по виду, методу виробництва і навіть складу.

В даний момент пропонується терасна дошка в Києві наступних видів:

- З натуральної деревини, найчастіше це сибірська модрина або Мербау. Ці породи насичені смолами і володіють високою щільністю структури. Даний вид також відрізняється шикарними декоративними і експлуатаційними характеристиками, при цьому вимагає постійної обробки від шкідників і просочення маслами.

- Терасна дошка ДПК. Матеріал створюється з деревної стружки і полімерного композиту. Це найбільш популярний вид, який також використовується як терасна палубна дошка. Завдяки наявності полімерів в складі даного матеріалу, він має відмінні і багатогранні декоративні дані, не боїться примх природи і не вимагає додаткової обробки. Однією з найбільш популярних на ринку є композитна терасна дошка Bruugan (Брюгген).

- Термодревесіна, в основному для виробництва використовується модрина і термоясень. Виготовляється даний вид за новою технологією обробки дерева під впливом гарячого сухого повітря при температурі 125-190 градусів. Завдяки впливу гарячого повітря матеріал не втрачає своїх декоративних якостей, при цьому стає більш надійним і довговічним.

 

Терасна дошка в Києві, композит, полімерна

Магазин терасної дошки «Світ Паркету» пропонує широкий вибір декінга

Наша компанія «Світ Паркету» пропонує широкий і багатогранний вибір терасної дошки, купити яку можливо недорого. В даному каталозі присутні досить реалістичні фото, за якими легко вибрати необхідний тон і текстуру покриття.

Наш магазин терасної дошки пропонує також професійне укладання, яке складно здійснити своїми руками. Ми надаємо гарантію, як на матеріал, так і на виконані роботи будь-якого формату і складності.