Яку паркетну дошку купити для квартири?

На сьогоднішній день, багато хто вирішує купити паркетну дошку для квартири не тому, що покриття виглядає солідно, але і з різних причин. Паркетна підлога має просто безмежний список переваг, при цьому на його укладання йде половина вартості придбаного покриття. Саме тому для багатьох також стане актуальним рішенням використовувати паркетну дошку, укладання якої може здійснюватися як клейовим методом, так і плаваючим.

У даній статті фахівці компанії «Світ Паркету» відкриють основні причини вибору паркетної дошки. Також тут будуть опубліковані корисні поради та професійні рекомендації щодо вибору паркетної дошки саме для квартири, які вам не надасть форум чи інший блог.

Ціна паркетної дошки та інші причини вибору даного покриття

На відміну від монолітного покриття – паркету, паркетна дошка, яка складається з декількох шарів і оснащена замковою системою по периметру плашок, має більш прийнятну ціну. Але не тільки вигідна ціна паркетної дошки, гарантія або якість є причиною популярності покриття:

- Завдяки багатошаровості, матеріал стійкий до перепадів вологості та температури.

- Матеріал не вимагає додаткових обробок, тому що випускається вже в оригінальному тоні та із захисним покриттям.

- Наявність замкової системи значно спрощує процес укладання.

- Існує неймовірно великий вибір паркетної дошки, для створення декоративного – верхнього шару. У виробництві може використовуватися яблуня також дуб, горіх, клен, а також рідкісні екзотичні породи Мербау, Венге, Ірок, Сукупіра та інші.

- Незважаючи на те, що термін служби паркетної дошки є меншим, ніж має масивна дошка або паркет, її ресурсності неодмінно вистачить для гідної служби в квартирі або приватному будинку. Правильний догляд значно подовжує термін служби будь-якого покриття для підлоги.

 

Яку паркетну дошку вибрати для квартири? Купити в магазині Світ Паркету

Виробництво паркетної дошки: правила вибору

Сучасне виробництво паркетної дошки дозволяє створити надійне та якісне покриття з різними характеристиками. Щоб зрозуміти, який саме варіант є актуальнішим для вашого житла, слід звернути увагу на наступні нюанси:

- Товщина декоративного шару ламелей. Від товщини верхнього шару покриття безпосередньо залежить його зносостійкості. Для квартир ідеальним рішенням є паркетна дошка з товщиною 4 мм і 12 мм. Покриття з більшою товщиною відрізняється більш високим ресурсом і ціною.

- Селекція планок також має значення. Найякіснішим типом селекції є Селект. Такого плану матеріал – це відмінне рішення, якщо квартира оформлюється в класичному стилі. Якщо потрібне живіше оформлення підлоги, слід віддати перевагу селекції рустик або натур.

- Порода дерева. Благородність у квартиру внесе деревина дуба. Це дерево вважається одним із найміцніших порід, яка багата на коричневі, а також золотисті відтінки. Для оформлення в світлішому тоні, можна використовувати ясен і такі породи як бук, клен. Щоб кімната виглядала оригінальніше, можливо, доречно в даному випадку, придбати покриття з екзотичних порід.

- Колір покриття. Вибрати світлу підлогу - це найкращий варіант для маленьких квартир, він чудово поєднується зі світлою обробкою стін. Таке рішення візуально розширює простір, робить його світлішим. Темна підлога може бути актуальною для великих приміщень з великою кількістю природного освітлення.

- Паркетна дошка знайде своє місце для будь-якої кімнати в квартирі, при цьому для кухні, передпокою та ванної кімнати варто вибирати покриття з вищим класом зносостійкості.

Укладання паркетної дошки: можливості та нюанси

Щоб укладання паркетної дошки було виконано максимально ефективно, основа повинна бути рівною, сухою і чистою. Монтаж матеріалу може здійснюватися як плаваючим методом, так і клейовим.

При плаваючому методі фіксація планок здійснюється завдяки замковим з'єднанням. При цьому дошки збираються в цільну підлогу, яка вільно розташовується на спеціальну підкладку.

При методі жорсткого кріплення до основи використовується паркетний клей та фіксуючі цвяхи. У цьому разі основа має бути підготовлено професійно.

Якщо ви не впевнені у власних силах, салон магазин «Світ Паркету» пропонує додаткові послуги укладання будь-яких видів підлогового покриття від досвідчених професіоналів.

Чому онлайн магазин «Світ Паркету» є відмінним вибором для придбання паркетної дошки для квартири?

Онлайн магазин «Світ Паркету» пропонує широкий вибір різних підлогових покриттів. Серед безлічі рішень - саме паркетна дошка, ціна за кв м якої є однією з прийнятних, користується величезним попитом. В асортименті є матеріал, виробництво якого здійснюється як за кордоном, так і в Україні. Найпопулярніший вітчизняний виробник ArcoBaleno (Аркаболено) надає багатогранність рішень для оформлення квартири в найрізноманітніших стильових напрямках. ArcoBaleno виробляє продукцію високої якості, завдяки чому відмінно конкурує із зарубіжними виробниками.

Окрім підлогових покриттів, компанія пропонує придбати паркетний лак та іншу хімію німецького виробництва за найактуальнішими цінами.

Щоб вигідно купити паркетну дошку, ви можете відвідати шоурум у Києві або зробити замовлення онлайн. Фото паркетної дошки точно передає її красу і насиченість відтінків кожної з порід, що дозволяє робити покупку і онлайн.