Масивна дошка — еталон довговічності та престижності

Натуральний масив не тільки звучить важливо, але і виглядає гідно. Саме тому, що коріння цього матеріалу виходять з дошки для підлоги і штучного паркету цей вид покриття часто називають: «масивна паркетна дошка», але ця назва є не зовсім коректною. Адже масив має цільну однорідну структуру на відміну від паркетної дошки, яка складається з трьох шарів.

Відрізняється покриття також розмірами, воно виробляється з щільних порід: ясен, дуб, також з екзотичної деревини американський горіх, мербау, тік. Саме тому вартість масивної дошки може бути вищою, ніж у інших видів підлоги. При цьому, завдяки своїм перевагам та експлуатаційним характеристикам, покриття при будь-яких обставинах не втрачає популярності.

 

Масивна дошка для підлоги: характеристики та переваги

Підлога, створена з масивного покриття, гарантує приміщенню більше затишку, тепла і комфорту. Також масивна дошка для підлоги, товщиною починаючи від 20 мм, володіє й іншими перевагами, а саме:

- Безпека для здоров'я та абсолютна екологічність.

- Стійкість до різного роду пошкоджень обумовлена міцністю покриття.

- Відмінні звукоізоляційні властивості.

- Багатий зовнішній вигляд навіть без покриття лак або масло.

- Низький ступінь теплопровідності.

- Широка палітра кольорів і текстур.

- Можливість вибору дощок необхідної довжини та розміру.

При розпилі деревини дошку сортують за наступними критеріями, які характеризують якість покриття:

- Селект є ознакою самого якісного покриття.

- Натур говорить про середню категорії якості.

- Рустик свідчить про наявність заболоні, сучків і можливі дефекти дошки.

Завдяки тому, що на масивній дошці присутня замкова система з'єднання, яка створюється при виробництві, укладання масивної дошки дозволяє створити якісну підлогу без зазорів.

 

Паркет, масивна дошка від компанії «Світ Паркету»

«Світ Паркету» пропонує клієнтам досить багатогранний і великий асортимент серед яких паркет, масивна дошка представлені в найвишуканіших структурах і відтінках. У нашому каталозі присутні виключно якісні покриття для підлоги від вітчизняного виробника. У нас пропонується просто шикарний вибір масиву, покриття виробляється на сучасному технологічному обладнанні, яке дозволяє виключити дефекти і мінімальні похибки.