Паркетна дошка і паркет на стіну, стелю

 

Хто сказав, що паркет — це виключно підлогове покриття?

Ця думка є помилковою, адже паркет і паркетна дошка є універсальним декоративним матеріалом, за допомогою якого можливо зробити будь-яке приміщення більш затишним. Декорується не тільки підлога, чудово виглядає паркетна дошка на стіні та стелі, що забезпечує просто шикарний вигляд приміщенню також відмінну звукоізоляцію.

 

 

Як здійснюється обробка стін паркетом?

 

Декоруватися паркетом та іншими покриттями для підлоги може як вітальня, так і спальня або кухня. В незалежності від формату приміщення, такого плану декор завжди виглядає гармонійно й оригінально. При цьому обробка стін паркетом може проводитися своїми руками для декорування перегородок, стін, меблів із застосуванням традиційних і екзотичних порід.

Ефектно в даному випадку виглядатиме горизонтальна і вертикальна укладка, візерунками, комбінування текстур і відтінків. Тут важливо розуміти, що дерево є природним матеріалом, який дарує нам унікальні текстури та відтінки, місцями з переливами. Саме тому, щоб дизайн виглядав максимально гармонійно, важливо вибрані підлогові покриття розкласти на підлозі складаючи їх за фактурою і кольором, особливо це може бути актуальним, коли використовується покриття з замковим з'єднанням. Як виглядає в тому чи іншому випадку паркет на стіні, фото найоригінальніших дизайнерських рішень можна побачити тут в статті.

При цьому слід розуміти, що монтаж вимагає такої ж попередньої підготовки й професіоналізму, як з укладанням підлоги. Якщо ви не впевнені у своїх силах, і самому вам буде важко правильно здійснити всі необхідні процеси, в даному випадку краще скористатися послугами фахівців в даній області, які надалі можуть здійснити також ремонт або демонтаж.

 

 

Як кріпити паркет на стіну?

 

Щоб декоративне оздоблення було дійсно гарним, акцентувало на собі увагу, при цьому гармонійно вписувалося в загальну картину інтер'єру, необхідно приділити особливу увагу вибору покриття. «Світ Паркету» пропонує виключно якісні покриття для підлоги в багатогранному виборі оригінальних текстур і забарвлень.

Також якщо ви все-таки зважилися самому декорувати своє житло і не знаєте, як кріпити паркет на стіну, вам необхідно підготувати рівну і суху поверхню. Не завжди потрібна стяжка, вирівняти поверхню можна за допомогою рівня і гіпсокартону, ДСП або фанери. Також вам знадобитися спеціальні клейкі речовини та будівельний степлер.

Спочатку слід зробити на поверхні розмітку, яка дозволить вам правильно, пропорційно наносити клей і зіставляти плашки. Клей необхідно наносити поступово, у міру декорування, оскільки він схильний досить швидко висихати. Далі необхідно притиснути необхідну плашку до стіни та зафіксувати її по краях гребенів, використовуючи при цьому степлер. Якщо використовується паркет з замковими з'єднаннями, необхідно попередньо зібрати візерунок, після чого, використовуючи саморізи, закріпити декор на стіні.