Паркет і паркетна дошка, який вибір зробити?

 

Дерев'яне покриття підлоги відрізняється екологічністю, надійністю і відмінними звуко / теплоізоляційними характеристиками. Підлога з натуральної деревини виглядає вишукано і дорого, саме тому під укладку так часто використовується паркет, який володіє великим спектром позитивних характеристик. Паркетна підлога підкреслює естетику, бездоганний смак, робить приміщення більш затишним.

Таким же активним попитом користується і паркетна дошка для підлоги, яка відрізняється від паркету як структурою, так і характеристиками для користувача, при цьому в приміщеннях різного формату виглядає дорого стильно і сучасно. Зрозуміти яке з даних покриттів є більш прийнятним для вас, допоможуть фахівці компанії «Світ Паркету», які в даній статті відкриють для вас різницю даних видів матеріалу.

 

Що краще - Паркетна дошка або паркет

Особливості паркетної дошки

Як уже сказано, паркетна дошка, ціна за м2 якої характеризується доступністю, має тришарову структуру, що гарантує покриттю високу стійкість до вологи і механічних навантажень. В якості підкладки при виробництві даного покриття використовується вологостійка фанера, на якій перпендикулярно розташовані плашки з хвойних порід. Як верхній шар виступають благородні породи, його товщина в середньому становить 4 см. Всі шари склеюються між собою безпечними клейовими складками.

Залежно від виробника і виду, покриття має широкий вибір, різноманітність дизайну, може також мати різні розміри, випускається однополосна, двох або трьохсмугова. Чого тільки варті паркетна дошка ясен або білий дуб. Ці породи відрізняються широким розмаїттям оригінальних світлих тонів, також у них вишукана текстура волокон.

 

Паркет або паркетна дошка, що вибрати і де купити в Києві

Паркет - особливості та переваги

Паркетне покриття по структурі нагадує масивну дошку, оскільки створюється з цілісного полотна деревини з дорогих, благородних порід, серед яких дуб, ясен і горіх займають особливий статус. Товщина паркетних планок становить від 15 до 40 см, при цьому ширина строго 7 см. Тут виробники пропонують повністю екологічне покриття, для якого не є прийнятними температурні перепади.

Щоб зрозуміти яке покриття краще, слід врахувати особливості приміщення. Якщо укладання планується в добре опалювальне приміщення, наприклад в дитячу або спальню - паркет стане ідеальним варіантом. У разі, коли укладання планується на кухню, передпокій або ванну, краще варіанту, ніж паркетна дошка, вам не знайти. Крім цього, при розумному підході паркетна дошка може використовуватися під укладання теплої підлоги. Також якщо в інтернет-магазині «Світ Паркету» на паркетну дошку проводиться розпродаж або акція, це дозволить вам придбати покриття за дуже доступною ціною.