Ремонт паркету: циклювання, шліфування без шуму та пилу

Вибираючи паркет або ламініт, слід звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд покриття, але і на допустимі терміни його експлуатації, також можливість реставрації підлоги. В даному випадку виграє паркетна дошка, оскільки це максимально натуральне, екологічне покриття, яке можливо неодноразово реставрувати. Від того, наскільки якісно буде проведене циклювання підлогового покриття залежить в цілому зовнішній вигляд підлоги, саме тому, слід в даному питанні довіритися справжнім професіоналам — робочій бригаді компанії «Світ паркету».

Циклювання паркету в Києві разом з компанією «Світ паркету»

Реставрація підлогового покриття є досить трудомістким процесом, в який входить: комплексна обробка паркету, зняття старого шару лаку, верхнього шару, надаючи покриттю новизни і гладкості.

Раніше реставрація здійснювалася за допомогою гучних циклювальник машинок грубої обробки. Процес роботи супроводжувався сміттям і пилом, також неприємними гучними звуками. Такими машинками найкраще було шліфувати тверді породи: дуб, ясен, горіх, деревина після зняття верхнього шару виключно оновлювалася.

В даний момент циклювання паркету в Києві виконується оперативно і якісно, навіть якщо паркет на стіні. При цьому використовується дискове обладнання, яке дозволяє без шуму і пилу оновити будь-якого плану покриття для підлоги. Крім цього проводиться, при необхідності ремонт, шпаклівка щілин, в обов'язковому порядку ручне шліфування у важкодоступних місцях і фінальна обробка поверхні.

 

 

Реставрація і ремонт паркету з компанією «Світ паркету»: основні переваги

Наші клієнти довіряють нам, оскільки циклювання і ремонт паркету з професіоналами компанії «Світ паркету» — це маса переваг:

- Екологічність. Використовуємо виключно сучасні і безпечні для здоров'я матеріали. В результаті чого, деревина не втрачає своєї натуральності, ви отримуєте екологічну і чисту підлогу.

- Здійснення реставрації підлоги в будь-яких масштабах, оперативно, під ключ.

- Пропонуємо надоступніші тарифи.

- Робота здійснюється досвідченими професіоналами. Надаємо гарантію на всі види паркетних робіт і можливість подальшої співпраці з корпоративними цінами.

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевненими, що ваше замовлення буде виконано максимально якісно і в зазначений термін, без затримок і запізнень.