Що краще: ламінат чи вінілове покриття

Сьогодні на ринку представлені покриття для підлоги у величезному асортименті. Серед різних варіантів окремої уваги заслуговує ламінат та кварц вініл. Це матеріали, які широко використовуються в житлових і нежитлових приміщеннях. У чому особливості кожного виду покриття і що краще, поговоримо в цій статті.

Що краще постелити ламінат чи кварц вініл на підлогу?

Вибір ідеального варіанта залежить від кількох факторів. До них відноситься призначення приміщення, бюджет та особисті переваги.

Ламінат виготовляється за сучасною технологією і має гарні експлуатаційні властивості. Головні переваги - довговічність, прийнятна вартість, простота укладання. Якісний ламінат витримує значне навантаження, відрізняється стійкістю до подряпин та має привабливий зовнішній вигляд.

Кварц вініл – унікальне покриття для підлоги, що користується величезним попитом. Матеріал має покращені експлуатаційні властивості. Вініл міцний, зносостійкий та красивий. Покриття для підлоги складається з декількох шарів: базовий, подрібнений кварц, малюнок і прозора плівка. Останній шар забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень, від вологи, ультрафіолетових променів.

 

Что лучше постелить ламинат или кварц винил на пол?

Що дорожче вінілові покриття чи ламінат для підлоги?

Вартість матеріалів – критерій, який також потрібно звертати увагу під час виборів оптимального рішення. Ціна покриття для підлоги приблизно однакова. У нашому салоні можна купити вінілову підлогу на найкращих умовах. В асортименті представлено продукцію відомих виробників: Arbiton, Quick-Step, Grabo. Ціна на вінілові покриття для підлоги в Києві не завищується. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, тому клієнти заощаджують гроші.

Якщо Ви хочете купити ламінат у Києві, у нас є різні пропозиції. Вибирайте колір покриття для підлоги, спосіб з'єднання і товщину. Важливим параметром є класи ламінату: 32 або 33. Під ними мається на увазі стійкість матеріалів до пошкоджень та зносу. 32 клас підходить для приміщень із середнім навантаженням, а 33 – для приміщень із великим навантаженням.

Чим мити вініловий ламінат та звичайний ламінат?

Догляд за покриттям для підлоги - окремий момент. Вінілова підлога експлуатується протягом тривалого часу та зберігає початковий вигляд. Догляд за покриттям підлоги полягає в очищенні від забруднень за допомогою ганчірки і нейтрального миючого засобу. Використання абразивних засобів категорично заборонено.

Як мити ламінат? Тут немає жодних складнощів. Для збирання використовується ганчірка, вода та миючий засіб. Потрібно стежити за тим, щоб ганчірка не була сильно мокрою. На завершальному етапі вимита підлога протирається сухою ганчіркою. Вологе прибирання слід виконувати приблизно раз на тиждень.

Яке покриття для підлоги вибрати: ламінат чи кварц вініл?

Обидва варіанти хороші, тому можна укладати у приміщеннях ламінат або кварц вініл.

Якщо Ви хочете вибрати один матеріал, ознайомтесь з наступною інформацією:

- екологічність – провідні виробники ламінату та кварц вінілу дотримуються стандартів, тому матеріали можна укладати у житлових приміщеннях;

- вологостійкість – ламінат буває вологостійким та водостійким. Другий варіант кращий, якщо планується укладання матеріалу на кухні. Що стосується кварц вінілу, покриття для підлоги не боїться води;

- комфорт при ходьбі – можна сказати, що вінілові підлоги більше підходять для ходьби, оскільки нижній шар гасить вібрації та шарудіння;

- декор – і ламінат, і вініл мають чудовий зовнішній вигляд. У колекції є різноманітні варіанти декору.

Скільки служать ламінат та вінілове покриття?

Період експлуатації – параметр, яким не слід нехтувати. Їм завжди потрібно керуватися, підбираючи покриття для підлоги. Термін служби вінілового покриття становить щонайменше 10 років. Період експлуатації ламінату залежить від класу зносостійкості та від того, яке навантаження на нього виявляється. Давайте розберемося у цьому докладніше.

Ламінат 32 класу у домашніх умовах використовується за призначенням 12-15 років. Якщо такий матеріал укладено у комерційному приміщенні, термін служби становить 3-5 років. Ламінат 33 класу експлуатується 5-6 років за умови укладання у приміщеннях з інтенсивним навантаженням. У домашніх умовах матеріал зберігає споконвічні властивості набагато довше: 15-20 років.

Вибирайте покриття для підлоги, виходячи з вищесказаного. І ламінат, і вініловий підлогу – сучасні рішення, в яких поєднується практичність та надійність. Також на сайті Ви знайдете паркет та паркетну дошку за найкращою ціною. Магазин Світ Паркету пропонує продукцію провідних брендів і дає гарантію. Фахівці компанії виконують монтаж, дотримуючись технології та встановлених правил. Вибирайте матеріали з величезної колекції та замовляйте наші послуги!