Що потрібно знати при виборі ламінату?

На ринку представлені різноманітні покриття для підлоги, тому відразу важко зрозуміти, який варіант найкращий і чому. До перевірених рішень належить ламінат. Це матеріал, який продається за доступною ціною, має ефектний зовнішній вигляд та відрізняється довговічністю.

У цій статті ми розповімо, з чого виготовляється ламінат, про основні умови хорошої покупки, про класи зносостійкості. Після прочитання матеріалу Ви будете все знати, що стосується особливостей та вибору покриття для підлоги.

Що це за матеріал ламінат?

Почнемо з того, що являє собою ламінат і з чого його виготовляють. Це покриття, що ламінує, має багатошарову структуру. Для виготовлення використовуються деревноволокнисті плити, які отримують методом гарячого пресування.

У ході виробництва застосовується сучасне обладнання та передові технології.

Ламінат – матеріал, що складається з кількох шарів. Щоб у всьому розібратися, потрібно приділити цьому моменту окрему увагу.

Отже, всього чотири шари:

- нижній – важлива частина, призначена для захисту ламелів від деформації та для покращення характеристик міцності. Стабілізуючий шар чудово справляється із такими завданнями;

- основа – шар, що складається із ДВП. Потрібно відзначити, що шар, що несе, є жорсткою частиною всієї конструкції. У ньому вирізається замок, за допомогою якого ламелі з'єднуються між собою. Якщо деревоволокниста плита має підвищену щільність і обробляється вологостійкими просоченнями, в такому разі забезпечується вологостійкість покриття, що ламінує;

- декор – такий шар визначає зовнішній вигляд ламелей. Чому? Тому що в процесі виробництва використовується спеціальний папір, на якому є унікальний рисунок. Наприклад, натуральна деревина чи камінь. Надалі покупці, вибираючи ламінат, дивляться те що, як і виглядає;

- верхній – надійний захист від негативних зовнішніх факторів, від механічних пошкоджень. Верхній шар складається з меламінової смоли. Також може використовуватись акрилова смола. Такі матеріали мають міцність і зносостійкість. Чим товстіший верхній шар, тим краще, оскільки ламінат витримує велике навантаження і довгий час не втрачає первинний зовнішній вигляд.

 

Купити ламінат у магазині Світ Паркету у Києві

 

Як вибрати ламінат?

Ви ставите це питання? При покупці ламінату важливими є різні параметри. Звичайно ж, це розмір панелей (довжина, ширина та товщина). Такий показник ми вказуємо у описі. Не слід забувати і про інші моменти: наявність фаски, тип замкового з'єднання, сумісність із системою підігріву.

Це технічні характеристики, але є ще декоративні властивості. Йдеться про те, як виглядає ламінат. До популярних рішень відноситься горіх англійська ялинка, дерево Мербау, мармур.

Купити ламінат у магазині Світ Паркету у Києві

Велика колекція ламінату – можливість підібрати ідеальний варіант для будь-якого приміщення, причому для приватного чи комерційного об'єкту. Під час розробки сайту ми подбали про те, щоб відвідувачі швидко знаходили відповідні матеріали. Для цього пропонуємо скористатися фільтром та відсортувати продукцію за ключовими критеріями. Наприклад, спосіб з'єднання окремих елементів, країна-виробник, товщина.

Наша компанія гарантує високу якість ламінату, оскільки співпрацює із надійними виробниками: Quick-Step, Alsafloor, AGT, Rooms, Haro. Продукція, що виготовляється під такими брендами, відрізняється високими експлуатаційними властивостями та підходить для використання у житлових приміщеннях.

Окремо хочемо відзначити, що вартість ламінату не завищується. У нас прийнятні ціни на покриття для підлоги, завдяки чому клієнти економлять гроші і із задоволенням здійснюють покупки саме у нас. Впевніться в цьому, ознайомившись із цінами. Ви можете оформити замовлення самостійно або поспілкуватися з менеджером в онлайн-чаті та все вирішити.

Ламінат для квартири

Вибираючи покриття для підлоги, не потрібно економити. Віддавайте перевагу якісним матеріалам, виготовленим відповідно до стандартів. Для квартири підходить ламінат, що відрізняється гарною зносостійкістю, вологостійкістю та тривалим терміном служби.

Також важливо, як виглядає покриття для підлоги. Вибирайте декор, виходячи з особливостей інтер'єру. Провідні виробники пропонують багато оригінальних рішень. Наприклад, полірований бетон, світла кераміка чи чорний сланець. Колекція величезна, тому можна знайти покриття, що ламінує, під будь-яку обстановку.

Який клас зносостійкості ламінату краще

Про що йде мова? Клас зносостійкості – низка критеріїв, виходячи з яких визначається середній термін експлуатації матеріалу. Залежно від цього, розрізняють дві групи підлогових покриттів: для комерційного та побутового використання.

Для приміщень із високим рівнем навантаження рекомендуємо вибирати 33 клас тамінату. До такої категорії належить ламінат, призначений для укладання у громадських приміщеннях та використовуваний за призначенням не менше п'яти років. Якщо говорити про 32 клас ламінату, такий варіант підходить для котеджів, квартир, будинків. У кімнатах із середнім рівнем навантаження підлога експлуатується 12 років і більше.

У чому переваги ламінату?

Про це також треба поговорити.

До плюсів сучасного ламінату належить:

- екологічність – продукція відомих виробників відповідає світовим стандартам. Цей факт підтверджується сертифікатами. Ламінат часто укладають у дитячих кімнатах, що свідчить про безпеку матеріалів;

- практичність – високі показники волого- та водостійкості, невибагливість у догляді, стійкість до механічних пошкоджень;

- презентабельність – ламінат з наших колекцій гарно виглядає та ефектно доповнює інтер'єр. Оригінальне покриття для підлоги зберігає зовнішню привабливість досить довго.

Монтаж ламінату майстрами салону Світ Паркету

Кілька слів скажемо про те, що не варто займатися укладанням ламінованого підлогового покриття. Це складний процес, особливо, якщо немає практичного досвіду та знань у такій сфері діяльності. Технологія укладання ламінату – так звана «плаваюча підлога».

Його особливість у тому, що елементи не прикріплюються до основи. Перед початком роботи готуються необхідні інструменти та матеріали, а також заміри вологості основи та інші важливі параметри. У процесі монтажу використовується підкладка, за допомогою якої підвищуються звуко- та теплоізоляційні властивості, забезпечується рівномірне навантаження на підлогу та усуваються незначні нерівності. Потім майстри поетапно укладають ламелі, не поспішаючи та дотримуючись технології. Професіонали компанії гарантують якість своєї роботи.

У статті ми розглянули всі питання, пов'язані з покриттям, що ламінує, починаючи з особливостей виробництва і закінчуючи монтажними роботами. Вибравши ламінат, Ви будете задоволені, тому що це сучасне рішення під яким мається на увазі міцність, експлуатація протягом тривалого часу, цікавий дизайн і краса.