Скрипить ламінат під час ходьби: що робити

Ламінат - універсальне покриття для підлоги, що має гарні експлуатаційні властивості. Його укладають у різних приміщеннях, починаючи з віталень та закінчуючи передпокоєм.

Покриття для підлоги чудово себе зарекомендувало, але іноді ламінат починає скрипіти. Чому виникає така проблема та як її вирішити, поговоримо у нашій статті.

Як прибрати скрип підлоги з ламінату?

З появою сторонніх звуків спочатку потрібно визначити причину, а потім уже щось робити. Для усунення скрипу необов'язково знімати покриття. Можна скористатися одним перевіреним способом. Потрібно взяти парафінову свічку, прогріти її та отримати гарячий віск. Потім воском заливають замки у проблемних місцях. На завершальному етапі віск акуратно затирається шпателем.

Ще можна не розбирати ламінат та промазати герметиком стики. У продажу представлені герметики спеціально розроблені для такої мети. З їхньою допомогою стики обробляються і скрип зникає.

Розглянемо ще один метод. Якщо скрипить ламінат посередині кімнати, тоді потрібно просвердлити в панелях отвори та за допомогою шприца залити туди клей ПВА. Після цього бажано кілька днів не ходити обробленою ділянкою.

Чому скрипить підлога ламінат?

Давайте поговоримо про те, чому ламінат скрипить. Проблема з'являється з різних причин, до яких відноситься нерівна поверхня з дефектами, занадто товста підкладка, безграмотний монтаж покриття для підлоги. Хрускіт під ногами може з'являтися, коли під панелі потрапляє сміття. Ще скрип виникає, коли залишений занадто маленький зазор між стіною та покриттям для підлоги.

 

Скрипить ламінат під час ходьби: що робити

Укладання ламінату від Світ Паркету

Щоб під час експлуатації не виникали проблеми, довіряйте укладання підлогового покриття досвідченим майстрам. Фахівці Світ Паркету якісно виконують роботу, тому в майбутньому ламінат не скрипить та експлуатується довгий час. Матеріал укладається із суворим дотриманням технологічного процесу. Спочатку готується основа.

Приділяється увага міцності та видалення пилу з основи. Потім розміщується підкладка та проводяться роботи з укладання ламінованих панелей. На завершальному етапі майстри збирають сміття та вивозять.

Хочемо відзначити, що укладання ламінату на стяжку виконується в обумовлений термін. Ми маємо величезний досвід у такій справі, тому клієнтів все влаштовує. Ціни на ламінат у Світ Паркету прийнятні, тому можна придбати якісні матеріали на найкращих умовах. Також у магазині продається паркет та паркетна дошка. Вибір підлогових покриттів є величезним, тому покупці підбирають оптимальні варіанти.

Як зменшити шум ламінату?

Найпростіший спосіб вирішення такої проблеми – укладання підкладки під ламінат. Головне, вибрати відповідний виріб, що має високі експлуатаційні характеристики. Підкладка виконує роль амортизатора та ефективно гасить шуми. У продажу представлені вироби з різних матеріалів. Один із варіантів – полістирольна підкладка. Її особливості – хороші звукопоглинаючі властивості, зручність укладання та стійкість до навантажень.

Як правильно мити підлогу ламінат?

Довговічний та красивий ламінат є альтернативою дорогому паркету, тому продукція користується великим попитом. Вибираючи такий матеріал, пам'ятайте, що через неправильний догляд виникають небажані наслідки. Йдеться про деформацію ламінату та про втрату привабливого зовнішнього вигляду. Щоб проблеми не виникали, потрібно знати, чим мити підлогу та як це правильно робити.

Дотримуйтесь наступних рекомендацій:

- виконуйте сухе прибирання ламінату за допомогою пилососа, якщо немає сильних забруднень;

- при вологому прибиранні ретельно вичавлюйте ганчірку;

- для очищення покриття від забруднень використовуйте миючі засоби.

Що краще класти під ламінат?

Підкладка під ламінат – проміжний шар між стяжкою та покриттям для підлоги. Призначення такого виробу полягає в усуненні нерівностей та поглинанні шуму. Щоб не виникав скрип під час ходьби, використовується підкладка Tuplex. У ній вдало поєднуються найкращі характеристики для звукоізоляції та вирівнювання основи. Підкладка зберігає початкову форму, згладжує дрібні нерівності та сприяє створенню найкращих умов укладання ламінату.

Перегляньте асортимент та виберіть покриття для підлоги для спальні, робочого кабінету, вітальні. Купити ламінат у Києві у нас найвигідніше. Ми пропонуємо продукцію перевірених брендів, виконуємо монтаж та надаємо гарантію. Якщо у Вас немає досвіду, не рекомендуємо виконувати укладання ламінату своїми руками. Довірившись майстрам, Ви залишитеся задоволені. Фахівці зроблять все правильно, тому ламінат не скрипітиме.