Що щільніше: дуб чи ясен?

Дуб та ясен – два види матеріалів, які найчастіше використовуються для виробництва паркетної дошки. В обох випадках покриття для підлоги мають хороші експлуатаційні властивості і вносять в інтер'єр нові нотки. Вони мають багато схожих характеристик, але є й певні відмінності. У цій статті ми про все розповімо докладніше.

Що вибрати: дуб чи ясен і чому?

Хочете вибрати паркет, але не можете визначитися з найкращим варіантом? Ми у цьому допоможемо. Дуб і ясен – тверді породи деревини, що відрізняються стійкістю до механічного впливу та тривалими термінами експлуатації. Різниця в твердості та щільності між ними незначна. Тому покриття для підлоги користуються величезним попитом.

Твердість дуба – 3,7, а ясена – 4,1. Як бачите, показники приблизно однакові. Якщо розглядати інший критерій, а саме щільність, тут також практично однаково (750 кг/м3 і 700 кг/м3). Можете вибирати будь-який варіант, який більше подобається чи підходить під стиль інтер'єру. Покриття для підлоги витримують значне навантаження, довго зберігають початковий зовнішній вигляд і чудово справляються зі своїми функціями.

Що міцніше: ясен чи дуб, ми розібралися. Деревина ідеально підходить для виготовлення паркетної дошки. Ясен має велику цінність, тому що витримує максимальне навантаження, відрізняється гнучкістю та пружністю, легко укладається.

Дуб - матеріал, який відрізняється гарною міцністю на вигин, використовується за призначенням не один десяток років і піддається різним видам обробки. Підлога шикарно виглядає та асоціюється з презентабельністю.

 

Що вибрати: дуб чи ясен і чому?

Яка дошка краща за дуб або ясен: огляд переваг

Який паркет можна вибрати для кімнати? Це питання часто виникає у власників приватних будинків та квартир. Виділимо основні особливості кожного варіанта, щоб спростити завдання.

Отже, чим гарний ясен?

Це покриття для підлоги, що володіє значними перевагами:

- тривалий термін служби – матеріал відрізняється довговічністю та не втрачає первісних властивостей;

- зносостійкість - покриття для підлоги витримує значне навантаження, його складно пошкодити і подряпати;

- красива текстура – ясен має яскраво виражену текстуру. Паркетна дошка широко використовується для облаштування сучасних та класичних інтер'єрів.

Дубова паркетна дошка – оптимальне співвідношення ціни та якості. Це матеріал, який ніколи не виходить із моди. Якщо Ви не знаєте яку паркетну дошку вибрати для кухні, зупиніться на цьому варіанті. До його переваг належить висока міцність, вологостійкість, надійність та практичність. Дубова паркетна дошка відрізняється стійкістю до негативних зовнішніх факторів і не потребує особливого догляду.

Ще одна перевага – екологічність. Покриття для підлоги виготовляється з натуральної деревини. Це означає, що матеріал не містять шкідливі речовини. Можна укладати паркетну дошку у будь-якому приміщенні.

Яка вартість паркету, запитаєте Ви? Ціна формується виходячи з кількох показників. Під ними мається на увазі селекція, розміри та товщина цінного шару.

Що світліший за дуб чи ясен – розберемося в цьому питанні

Колірний діапазон дубової паркетної дошки досить широкий. Відтінок залежить від того, в якій місцевості росли дерева. Вибираючи покриття для підлоги, пам'ятайте, що з часом воно трохи потемніє. У колекції представлені різноманітні відтінки, тому покупці знаходять найбільш підходящі. Завдяки широкій колірній гамі дубова паркетна дошка вважається універсальною. Це чудове рішення для великих та маленьких кімнат, для спалень та віталень.

Ясен світліший, ніж дуб. Якщо інтер'єр оформлений у світлих тонах, вибирайте такий вид деревини. Хороша дошка паркетна візуально збільшує приміщення, ефектно виглядає і сприяє створенню затишної обстановки. Її особливості – унікальний зовнішній вигляд та різноманіття відтінків.

Дуб чи ясен – що краще для паркетної дошки вибрати?

Оцініть все, про що ми розповіли у статті, та підберіть оптимальний варіант. Вибір залежить від умов приміщення, від власних уподобань та особливостей інтер'єру.

На сайті можна замовити паркетну дошку чи паркет, а також якісний масив на вигідних умовах. У нас низькі ціни на покриття для підлоги, великий асортимент і гарантія від виробників. Додаткова послуга – укладання від Світ Паркету досвідченими майстрами. Вартість роботи прийнятна, а якість відповідає очікуванням! Монтаж здійснюється у стислий термін. Майстри виконують усі процеси, починаючи з підготовки та закінчуючи вивозом сміття. Тому клієнти ні про що не думають.