Який термін служби паркетної дошки?

Паркетна дошка – підлогове покриття, яке солідно і презентабельно виглядає, а також має гарні експлуатаційні властивості. Його обирають тисячі покупців за довговічність та за стійкість до негативних зовнішніх факторів. Якщо Ви шукаєте надійне покриття для підлоги, віддайте перевагу такому варіанту. У статті ми розповімо, скільки є паркетна дошка, і розглянемо інші моменти.

Яка паркетна дошка найкраща та зносостійка?

Довговічність – ключова перевага паркетної дошки, яку високо оцінюють покупці. Покриття для підлоги виготовляється за перевіреною технологією, що зарекомендувала себе з кращого боку. Під нею мається на увазі склеювання дерев'яних планок. Сегменти розташовуються перпендикулярно, завдяки чому паркетна дошка набуває міцності і не боїться вологи, перепадів температур.

Яка паркетна дошка відрізняється тривалим терміном служби. Період експлуатації покриття підлоги становить мінімум 30 років. При належному догляді та правильному укладанні термін служби збільшується. Про це треба завжди пам'ятати.

Особливо хочемо відзначити, що у продажу представлена ​​паркетна дошка в широкому асортименті. Що вибрати? Не завжди вдається швидко вирішити це питання. Важливим критерієм є порода деревини.

Найкращими характеристиками має дубова паркетна дошка. До переваг такого варіанта відноситься максимальна міцність, зносостійкість, вологостійкість та презентабельність. Купити паркетну дошку з дуба можна в салоні Світ Паркету у Києві. Ми маємо прийнятні ціни, великий вибір, вигідні умови для клієнтів. Декор може бути односмуговий або трисмуговий. Покупці обирають покриття олія-віск, лак, олія ультрафіолетового затвердіння. Ціна паркету залежить від товщини, від селекції та від бренду.

 

Яка паркетна дошка найкраща та зносостійка?

 

Що краще паркетна дошка чи ламінат?

Це два види підлогових покриттів, які мають попит. Їхні загальні характеристики – універсальність та зовнішня привабливість. Ламінат, як відомо, виготовляється з деревоволокнистих плит. Верхній шар – спеціальна плівка, що відрізняється зносостійкістю і має унікальні декоративні властивості. Гарний ламінат, підібраний з урахуванням типу приміщення, експлуатується 10-20 років. Потрібно лише знати, який клас зносостійкості підходить для дому, квартири, громадських приміщень.

Паркетна дошка вже довгий час займає лідируючі позиції, оскільки багато в чому відрізняється від ламінату. Мається на увазі довговічність, безпека для навколишнього середовища та підвищена стійкість до зносу.

Паркетна дошка представлена ​​в декількох варіантах: двошарова та тришарова. Можна вибрати селекцію селект, натур, рустик та спосіб з'єднання окремих елементів між собою. Важливо й те, що паркетна дошка виготовляється з різних порід деревини: кедр альпійський, дуб, мербау.

Чому здувається паркетна дошка?

На жаль, таке питання виникає нерідко.

Паркетна дошка здувається з різних причин, до яких належить:

- неякісний монтаж;

- недотримання температурних норм;

- потрапляння води.

Щоб подібні проблеми не виникали, потрібно віддавати перевагу покриттям для підлоги, виготовленим з деревини твердих порід. Тоді забезпечується стійкість до навантажень і до згубного впливу зовнішніх факторів. Ми рекомендуємо звертати увагу на паркет із дуба, ясена, горіха. Це оптимальне рішення, в якому поєднується практичність та довговічність.

А що ж робити, якщо здулася паркетна дошка? Якщо затоплено невелику ділянку, потрібно демонтувати пошкоджені елементи та ретельно висушити основу. Паркетна дошка, яка була пошкоджена через потоп, потребує заміни, оскільки до первісного вигляду вона вже не повернеться. Щоб усе було зроблено правильно, слід звернутися до професіоналів.

У чому різниця між паркетом та паркетною дошкою?

Давайте і цього розберемося. Паркет – дерев'яне покриття у вигляді планок монолітної структури, що в процесі монтажу з'єднуються між собою. Його особливості полягають у добрій звукоізоляції, унікальності, екологічній чистоті. Також паркет зносостійкий, надійний та довговічний. Підлогове покриття піддається відновленню за допомогою шліфування та циклювання. Для виготовлення паркету ідеально підходить дуб, ясен та горіх. Спосіб з'єднання окремих елементів в одне ціле – шип-паз.

Паркетна дошка – покриття, що є багатошаровою конструкцією. Зверху матеріал захищається лаком або просочується спеціальним маслом. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду паркетна дошка підходить до класичного та до сучасного інтер'єру. Її цінують за довговічність, стійкість до зовнішніх факторів та хорошу шумоізоляцію. При грамотному догляді та використанні спеціальних засобів період експлуатації підлогового покриття суттєво збільшується.

Як визначити якість паркетної дошки?

Покупців цікавить не лише термін служби паркетної дошки, а й те, як потрібно вибирати матеріал із великої кількості пропозицій. Екологічне та надійне покриття виготовляють виробники з бездоганною репутацією.

У нашому салоні можна знайти паркетну дошку, що відрізняється високою якістю та відповідає європейським стандартам. Ключовим критерієм вибору є товщина. Від цього безпосередньо залежить стійкість до щоденних навантажень та характеристики міцності. Середнє значення – 15мм. Також є інші показники: 13, 16, 20 мм. Якщо дошка має достатню товщину, її можна шліфувати та реставрувати.

Монтаж паркетної дошки та паркету майстрами магазину Світ Паркету

Укладання будь-якого покриття для підлоги – складний процес, який краще довіряти перевіреним майстрам. Коли покупець вирішує самостійно зробити все, виникають серйозні помилки. Наприклад, недотримання температурного режиму та рівня вологості, нерівність основи.

Щоб подібні помилки не виникали, потрібно звертатися до фахівців, яким відома технологія укладання паркету та паркетної дошки. Майстри нашої компанії добре у всьому розуміються, тому клієнтам подобається якість роботи.

Монтаж паркету – комплексний процес, який виконується у певній послідовності. Спочатку виконуються виміри, знеспилюється основа та наноситься ґрунтовка. Паркетна дошка укладається способом жорсткого кріплення або методом підлоги, що плаває. У першому випадку матеріал приклеюється до основи.

Для надійності тимчасово використовуються скоби. У другий випадок створюється єдина конструкція з окремих елементів, у яких передбачено замкове з'єднання. Наші майстри чудово справляються з будь-якою роботою, тому що мають великий досвід. Гарантія на монтаж 25 років, дотримання термінів та професіоналізм – головні причини, завдяки яким клієнти залишаються всім задоволені.

Звертаємо увагу на те, що термін служби паркетної дошки залежить не лише від якості матеріалів, а й від дотримання технології укладання. Тому не рекомендується самостійний монтаж підлогових покриттів. Зверніться до професіоналів та скористайтеся послугами.