Скільки шарів лаку потрібно наносити на паркет?

Фарбування паркету лаком – важливий процес, тому що покриття для підлоги потрібно захищати від впливу негативних факторів. Після нанесення спеціальної речовини на поверхню продовжується термін служби підлоги та полегшується догляд. Також забезпечується захист від стирання та від механічних пошкоджень.

У цій статті ми розповімо про те, скільки шарів лаку наносять на паркет, що для цього використовують і які продукти мають найкращі характеристики.

Скільки разів треба покривати лаком паркет?

Лакування паркету - робота, яку виконують з певною періодичністю або за необхідності. Від того, наскільки правильно все зроблено, залежить зовнішній вигляд покриття та зносостійкість. У середньому паркет покривають у два-три шари. Це мінімум, тому що у приміщеннях з високим навантаженням кількість шарів збільшується. Все залежить від умов експлуатації та від бажаного результату.

Перед початком роботи обов'язково використовується грунтовка. Нею покривають паркет для поліпшення зчеплення та запобігання склеювання окремих плашок. У розділі «Паркетна хімія» представлена ґрунтовка, яка легко наноситься на поверхню, швидко сохне та чудово виконує свої функції.

 

Скільки шарів лаку потрібно наносити на паркет?

 

Як правильно наносити лак на паркет?

Якщо Ви не знаєте відповіді на запитання, ми про все розповімо.

Нанесення лаку на паркет – комплексний процес, що складається з кількох етапів:

- підготовка - не повинно бути зазорів, при необхідності можна додатково пройтися по паркету шліфувальною машиною, використовувати пилосос або помити ганчіркою з хорошими властивостями, що вбирають;

- ґрунтування – другий етап, якому приділяється максимальна увага. При використанні ґрунтовки зменшується ризик склеювання кромок паркету та покращується зчеплення лаку. Рідина наноситься валиком, тому робота виконується досить швидко. Нанесення ґрунтовки є важливим етапом, оскільки мінімізується підняття деревних волокон, забезпечується рівномірний розподіл фінішного покриття та зменшується витрата лаку;

- покриття лаком - використовується широка кисть або валик. Для зручності лак переливають у спеціальну ємність. Після нанесення першого шару потрібно почекати, поки підлога висохне. Потім виконується проміжне шліфування, призначене для зняття ворсу. На наступному етапі фінішний шар наноситься лаку.

Який проміжок між шарами лаку?

На висихання одного шару лаку потрібно приблизно 2-4 години. Все залежить від товщини шару та від робочих умов. При високій температурі та низькій відносній вологості повітря скорочується час висихання лаку. Виробник вказує важливу інформацію в інструкції, тому спочатку потрібно ознайомитися з нею, щоб не виникали зайві питання.

Де придбати лак для паркету

Магазин Світ Паркету пропонує продукцію в широкому асортименті. На сайті можна купити паркетний лак високої якості (країна виробництва Німеччина), а також добавки для лаку. Одним із критеріїв вибору є кількість компонентів. Продукція класифікується на однокомпонентні та двокомпонентні склади. Ціна паркетного лаку є доступною, тому що ми безпосередньо співпрацюємо з виробником. Вибираючи засіб для нанесення на підлогу, звертайте увагу на глянсовість. На вибір представлені різні варіанти: матовий, напівматовий, глянсовий та екстраматовий.

Паркетний лак Loba (Лоба) – якісна продукція, що має величезний попит. Колекція досить велика, тому вибирати є з чого. Наприклад, WS 2K Fusion – лак на водяній основі, призначений для екстремальних навантажень. Для нього характерна підвищена стійкість до стирання. Також можна купити поліуретановий лак 2K Supra A.T., який забезпечує максимальний захист від механічних пошкоджень.

Ремонт, реставрація паркету та паркетної дошки майстрами Світ Паркету – доступна послуга

Якщо потрібно усунути пошкодження або відновити зовнішній вигляд покриття, звертайтеся до нас. Укладання, реставрація та ремонт паркету – наша спеціалізація. Майстри виїжджають на об'єкт і вирішують, які дії необхідно виконати, щоб відновити покриття для підлоги. До основних етапів роботи відноситься полірування, шліфування та нанесення нових шарів лаку. За наявності пошкоджених елементів здійснюється заміна. Завершальний етап – збирання, а також вивіз сміття.

Чим краще наносити лак для паркету пензлем чи валиком?

Це питання, яке не можна оминути. Чим наноситься лак? Для сходів та важкодоступних місць підходить пензель. Для нанесення лаку необхідно вибирати якісний виріб. Тоді у процесі роботи на підлозі не залишаються ворсинки. Для покриття лаком великої площі використовувати пензель нераціонально, тому що на це піде чимало часу та сил.

Валик для нанесення паркетного лаку – оптимальний варіант, адже їм зручно працювати та й час на виконання завдання скорочується. Головне, вибрати якісний інструмент і наносити лак, не залишаючи непофарбованих ділянок та розводів. За допомогою валика швидко обробляється велика площа та забезпечується хороший результат.

Як доглядати паркет, покритий лаком?

Насамкінець дамо кілька корисних рекомендацій. Дотримуйтесь правил догляду за паркетом, щоб продовжити термін служби підлогового покриття та зберегти привабливий зовнішній вигляд. Мити паркет потрібно добре віджатою ганчіркою, а сухе прибирання виконується за допомогою пилососа зі спеціальною насадкою. Також можна використовувати спеціальні засоби, призначені для догляду за покриттям для підлоги.

У статті розповіли, скільки шарів лаку потрібно наносити на паркет і дали відповіді на важливі питання. Також хочемо відзначити, що на сайті можна купити паркетну дошку та масивну дошку, а також паркетну хімію. Ми виконуємо весь комплекс робіт, під якими мається на увазі монтаж покриття для підлоги, нанесення лаку, шліфування. Ви завжди можете до нас звернутися та скористатися послугами майстрів!