Паркетна дошка: будова і особливості матеріалу

Паркетна дошка є сучасним і доступним матеріалом. Багатошарова будова паркетної дошки забезпечує їй стабільність, завдяки чому покриття не деформується і не втрачає декоративних якостей при перепадах вологості і температури повітря в приміщенні.

Покриття зазвичай складається з декількох шарів. Нижній шар паркетної дошки створюється з вологостійкої фанери, середній з хвойної або березової деревини, а верхній, декоративний шар з благородних або екзотичних порід. Чим вище товщина верхнього, робочого шару, тим довговічніше покриття.

Кріпиться паркетна дошка до стяжки - на суху і рівну основу. Укладання може відбуватися як плаваючим способом, так і методом фіксації на лаги, бетонну стяжку або фанеру.

Матеріал при виробництві оснащується замковою системою, яка забезпечує надійне з'єднання і дозволяє при необхідності розібрати паркетну дошку в процесі ремонту.

 

Будова паркетної дошка, де купити в Києві, Світ Паркету

Основні види паркетної дошки

Паркетна дошка може відрізнятися між собою за структурою і виглядом.

Основні види паркетної дошки:

- Односмугова. Даний вид характеризується наявністю на плашці однієї смуги класичної і палубної викладки верхнього декоративного шару, покриття має вигляд масивної дошки.

- Двосмугова розділена на дві смуги верхнього шару палубної викладки, які чергуються між собою.

- Трьохсмугові. На плашці верхнього шару присутні три смуги, які гармонійно між собою поєднуються. Паркетна дошка по вигляду імітує штучний паркет.

Чим відрізняється паркетна дошка, переваги

Природньо головною відмінністю паркетної дошки від інших натуральних видів підлогового покриття є її багатошаровість. При цьому покриття виглядає не менш гідно ніж масив або штучний паркет, але є більш доступним за вартістю.

Має паркетна дошка переваги й іншого плану:

- Покриття випускається з наявністю захисного шару, завдяки цьому не вимагає додаткової обробки після укладання.

- Матеріал досить якісний і довговічний при належному догляді здатний прослужити до 20-ти років.

- Укладання паркетної дошки завдяки наявності замкових з'єднань здійснюються значно простіше і швидше на відміну від інших матеріалів.

- Підлога з паркетної дошки прекрасно витримує температурні перепади, не деформується. Покриття випускається з різними класами навантаження, що дозволяє вибрати оптимальний для вас варіант, не переплачуючи за невикористаний потенціал.

- Матеріал має широкий вибір за видом, типом та сортами деревини.

 

Будова і особливості паркетної дошки, купити в Світ Паркету Київ

Чим відрізняється паркетна дошка і паркет дубовий, фото?

Паркет дубовий, фото якого ви можете подивитися на нашому ресурсі виглядає естетично, сміливо, благородно і дорого. Якщо порівняти фото дубової паркетної дошки зі штучним паркетом - візуальних відмінностей між цими видами матеріалів ви не побачите. Саме тому паркетна дошка користується в нашому інтернет-магазині «Світ паркету» величезним попитом.

Паркетна дошка є оптимальним рішенням для квартири, офісів та іншого плану приміщень, оскільки термін служби покриття близько 20-ти років дорівнює терміну капітального ремонту будь-якого житлового приміщення.