У чому різниця між паркетом і паркетною дошкою?

Для тих, кого цікавить, що краще паркет або паркетна дошка - різниця даних підлогових покриттів полягає в багатьох факторах, які розкриються вам докладно в даній статті.

Що вибрати: штучний паркет або паркетна дошка?

Якщо ви не знаєте, що більше підійде вам під укладку підлоги: штучний паркет або паркетна дошка, фахівці «Світ Паркету» завжди допоможуть вам вирішити цю дилему.

Штучний паркет є абсолютно натуральним матеріалом монолітної структури, що складається повністю з дорогоцінної породи. Паркетна дошка - це також повністю екологічний матеріал, конструкція якого має багато шарів. У класичному варіанті цей матеріал складається з підкладки у вигляді фанери, яка і є нижнім шаром. Далі йде стабілізаційний прошарок, після вже робочий або декоративний шар деревини, для якої використовуються дорогоцінні породи дерева.

Такого плану конструкція володіє перевагами штучного паркету, при цьому також і позбавлена ​​недоліків даного покриття. Перевагою паркетної дошки є стабільність конструкції при різких перепадах температурно-вологісного режиму.

Перепади вологості викликають зниження гігроскопічності деревини і утворення тріщин на плашках штучного паркету. Паркетна дошка гідно виносить будь-якого плану навантаження в тому числі і вплив вологи, завдяки чому її фахівці дозволяють стелити у ванних кімнатах і на кухні.

 

Штучний паркет або паркетна дошка ціна

Де вигідно купити паркетну дошку, як вибрати покриття для будинку?

Одним з основних переваг паркетної дошки є широкий вибір дизайну, завдяки чому будь-які інтер'єри будуть гармонійно доповнені якісним покриттям підлоги. Якщо ви хочете вигідно купити паркетну дошку, як вибрати її, завжди підкажуть фахівці компанії «Світ Паркету».

В асортименті нашого інтернет-магазину представлений не тільки великий вибір штучного паркету, але і паркетної дошки висококласного виробництва європейських брендів. Магазин наповнений багатогранним вибором одношарових і багатошарових видів паркетної дошки. До кожної позиції йдуть докладні описи, реальні фото, за якими можна визначити необхідний тон і текстуру покриття.

Яка ціна на монтаж паркетної дошки?

Відомо, що ціна на монтаж паркетної дошки залежить від безлічі факторів, а саме:

- Від особливостей і масштабів приміщення.

- На скільки складним планується укладання (класичним способом або візерунковою викладкою).

- Спосіб укладання (на клей або плаваючим методом).

Саме тому вартість укладання для кожного клієнта визначається індивідуально.

Звертаючись до фахівців компанії «Світ Паркету», ви зможете отримати висококласний монтаж покриття за більш прийнятною ціною, за умови, якщо підлогове покриття купується в нашому інтернет-магазині або салоні.

Укладання відбувається досвідченими фахівцями з використанням високоякісних засобів, сучасного обладнання.

Переваги рішення звернутися в компанію «Світ Паркету»

Оскільки наша компанія не тільки спеціалізується на реалізації широкого спектру підлогових покриттів, але і надає додаткові послуги, ви отримуєте виключно переваги стаючи клієнтом «Світ Паркету». Ми пропонуємо цілий комплекс послуг, в які входить також реставрація паркету з застосуванням сучасного безшумного обладнання і кращих технологій по відновленню дерев'яних підлог.

Також ми можемо вам допомогти, якщо потрібний ремонт паркету, в даному випадку фахівцями підбирається оптимальний варіант покриття, який гармонійно впишеться в основну картину і продовжить термін експлуатації підлоги з дерева.