Як визначити якість монтажу паркету?

Правильне укладання паркету – гарантія довговічності покриття для підлоги та відсутності проблем при експлуатації. Тому слід звертатися до професіоналів та довіряти їм таку роботу. Тоді підлога прослужить не один десяток років і збереже свою привабливість.

Хочемо відзначити, що на сайті можна купити паркет та скористатися послугами майстрів. У продажу представлені сучасні покриття для підлоги, що відрізняються надійністю і унікальністю. Ціна паркету, як і послуги майстрів, доступна всім бажаючим.

Як контролювати укладальників паркету?

У процесі монтажу паркету є багато тонкощів, які знають лише фахівці. Щоб усе було виконано відповідно до технології, не потрібно прийматися за справу самостійно. Своїми руками все виконати складно. Помилки укладання паркету призводять до неприємних наслідків. Для їхнього усунення доводиться витрачати гроші. Недотримання технології є причиною появи скрипів, розсихання паркету, деформації покриття для підлоги і передчасного виходу з ладу.

Монтування покриття - комплексний процес, який складається з підготовчого етапу і безпосередньо виконання всіх робіт. Перше, на що слід звернути увагу, контролюючи укладачів – з чого вони починають. Щоб якість укладання паркету відповідала вимогам, проводяться виміри вологості основи, стін та повітря. Якщо результати відповідають нормам, можна виконувати подальші етапи.

Замовити послугу монтажу паркету найкраще у нас. Фахівці компанії Світ Паркету мають у своєму розпорядженні все необхідне. Для вимірювання рівня вологості використовується гігрометр, а для вимірювання перепадів основи лазерний рівень. Пил та інші забруднення забираються зі стяжки за допомогою пилососу. Це лише частина пристроїв, що використовуються при укладанні покриття для підлоги. Все виконується так, як потрібно.

 

Як перевірити якість укладання паркету?

Як визначити якість паркетних робіт?

Звернувшись до нас, Ви будете впевнені у якості. Монтаж інженерної дошки, паркету та інших матеріалів здійснюється за ГОСТом. Ви відразу зрозумієте, що робота виконана якнайкраще. Доказом нашого професіоналізму є досвід та позитивні відгуки клієнтів. Перевірка рівності, перевірка вологості та багато іншого – все береться до уваги.

Укладання підлогових покриттів виконується відповідно до рекомендацій виробника. Клієнти залишаються задоволені тим, що зв'язалися з досвідченими майстрами та довірили їм завдання.

Скільки сохне паркет після укладання?

Після завершення робіт паркет лакується. Це завершальний етап, під час якого покращуються експлуатаційні властивості матеріалів та зовнішній вигляд. Паркетний лак – це фінішне покриття для деревини, після нанесення якого на поверхні утворюється тонка плівка.

Таким чином забезпечується захист від механічних пошкоджень та підвищується зносостійкість. Середній час висихання лаку – 4-8 годин. Мити паркет одразу не можна. Потрібно почекати бодай два тижні.

Технологія укладання паркету

Укладання паркету – робота, яку мають виконувати професіонали. Головна складність полягає в тому, що потрібно дотримуватися всіх вимог і не допускати помилок.

До основних етапів роботи належить:

- Підготовка – на початковому етапі вивчається схема комунікацій, контролюється якість стяжки та заміряються перепади основи та вологість. Також знепилюється і ґрунтується основа.

- Кріплення фанери – фанера розпилюється на частини та надійно приклеюється до стяжки. Коли клей висихає, фанера шліфується та ґрунтується.

- Укладання покриття - спочатку паркет розкладається на поверхні для підбору малюнка. Потім майстри приступають до укладання. У роботі використовується паркетний клей, що відрізняється міцністю та еластичність.

- Монтаж плінтусів – на останньому етапі майстри монтують плінтуси та здійснюють прибирання у приміщенні.

Як вибрати паркет та паркетну дошку

У продажу представлений паркет, паркетна дошка та масивна дошка. Усі матеріали відрізняються високою якістю. Ви можете вибрати паркетну дошку, використовуючи спеціальний фільтр. Головні критерії хорошої покупки – порода дерева (дуб, ясен, горіх), селекція, декор та спосіб з'єднання. Також слід звертати увагу на такий параметр, як сумісність із системою підігріву.

Замовити паркетну дошку у Києві краще у нас! Чому? Є багато важливих причин, до яких належать гарантія якості, широкий вибір варіантів, реалізація завдань будь-якої складності. Ми пропонуємо екологічний паркет, виготовлений з першосортної сировини, з красивою структурою деревини і має оригінальний зовнішній вигляд! Укладання підлогових покриттів виконується оперативно та відповідно до норм.