Як вибрати правильно колір паркетної дошки, паркету?

Як вибрати забарвлення паркетної підлоги? Параметри та критерії, які важливо врахувати, а також, що необхідно знати про паркетну дошку для вас у даній публікації.

Магазин «Світ Паркету» у Києві пропонує клієнтам багатогранний вибір паркетної підлоги. Фахівці часто працюють з клієнтами, які не мають досвіду у купівлі підлогових покриттів і не знають, на що слід звернути увагу. З даної публікації ви зможете дізнатися, в яких випадках слід вибрати штучний паркет, а в яких актуальніше стане паркетна дошка.

Виготовлення паркету, а також паркетної дошки

Виготовлення паркету, а також паркетної дошки з дуба чи інших дорогоцінних порід здійснюється відповідно до європейських стандартів. Паркетна підлога може мати як монолітну структуру, так і багатошарову. Паркетна дошка, покрита лаком, повністю готова до укладання. Є комплексною, листковою конструкцією, що складається з різних порід дерева.

Як Українська паркетна дошка, так і покриття закордонного виробництва, виготовляються з дерев'яних пластин, які між собою склеєні.

Ціна на паркет та паркетну дошку

Щоб вирішити, який паркет краще вибрати – штучний без покриття чи паркетну дошку, потрібно знати переваги та недоліки кожного виду. Ми розглянемо їх докладніше нижче.

У виборі паркетної підлоги велике значення має ціна на паркет і паркетну дошку. Слід враховувати, що багатошарова дошка горіх не вимагає застосування спеціалізованої хімії як паркетний лак, адже найчастіше покриття випускається вже у готовому для укладання вигляді. Паркетний клей при правильно підготовленій основі, також може не стати в нагоді.

Замкова система шип-паз, якою оснащений паркет з покриттям, дозволяє укладати плаваючим методом.

Штучний паркет ясен, використовують для влаштування підлоги з укладанням ялинкою. Покриття можна кілька разів оновити шляхом циклювання та шліфування – кілька разів у процесі всього часу експлуатації.

Серед недоліків штучного паркету варто відзначити складність укладання даного покриття. Також вибираючи цей матеріал важливо врахувати можливість виникнення зазорів, необхідність здійснення циклювання, щоб компенсувати між паркетними планками можливі перепади. Крім того, після укладання та циклювання матеріал необхідно буде покрити олією або лаковим складом.

 

Як вибрати колір паркетної дошки чи паркету, магазин Світ Паркету у Києві

Ціна на паркетну дошку

Паркетну дошку найчастіше купують поціновувачі класичних дизайнів інтер'єру. Ціна паркетної дошки є однією з найприйнятніших. Широкий вибір покриття та прийнятна вартість за квадратний метр дозволяє придбати паркетну дошку для укладання, як у житлових приміщеннях з великою кількістю меблів, так і в комерційних.

Паркет клен є універсальним, покриття не висуває вимог до конкретного стилю або формату меблів. Вибираючи покриття необхідного розміру та кількості паркетної дошки м2, враховуйте особливості та габарити приміщення.

Ціна на паркет

Покриття з натуральної деревини завжди відрізнялося вищою ціною. Саме тому ціна паркету є на порядок вищою ніж у багатошарового покриття. При цьому ціна також залежить і від породи деревини. Для всіх порід деревини, які використовуються у виробництві паркету, розроблено кілька оціночних критеріїв та основних параметрів, які говорять про їх якість.

Наприклад, в Україні високо цінуватиметься міцність деревини дуба. Дуб забезпечує покриттю зносостійкість, шикарні декоративні якості та довговічність. Тому дубова дошка для підлоги має досить високу ціну, при цьому буде не такою дорогою, як екзотичні породи.

Купити паркетну дошку, а також паркет у Києві пропонує магазин «Світ Паркету»

Якщо в салоні «Світ Паркету» купити паркетну дошку, ви зможете здійснити більш вигідну покупку, оскільки магазин пропонує широкий вибір різних типів паркетного покриття. Крім цього, в асортименті є широка палітра паркету та паркетної дошки, вибрати з якої оптимальний колір, завжди допоможуть фахівці «Світ Паркету».

Не рідко клієнти нашого магазину губляться, вибираючи колір паркетної підлоги. Але правильність вибору в першу чергу залежить від стилю, в якому оформлюється приміщення, а також від його формату.

Особливості укладання паркетної дошки та паркету

Укладання паркетної дошки не є трудомісткою роботою тільки тоді, коли основа добре підготовлена ​​(ідеально рівна). Міцність конструкції підлоги, як правило, залежить від густини контакту паркетної дошки з основою. Також ідеально рівна основа дозволяє укладати паркетну дошку по спрощеній системі «плаваюча підлога». При цьому майстри, які роблять укладання, повинні врахувати особливості приміщення і мати досвід у укладанні підлогових покриттів різної конфігурації.

Фахівцями «Світ Паркету» здійснюється укладання під ключ різних масштабів та конфігурації. Компанія надає гарантію на монтаж 25 років.