Чи можна постелити ламінат на паркет

Укладання ламінату на паркет – практичне рішення, коли старе покриття для підлоги вже не підлягає відновленню і втратило привабливий зовнішній вигляд. Такого способу вдаються, якщо хочуть швидко і з мінімальними фінансовими витратами оновити підлогу.

Коли ламінат укладають на старий паркет, не проводяться демонтажні роботи, тому процес суттєво спрощується. Як усе відбувається на ділі та які є нюанси, поговоримо у цій статті.

Як класти ламінат на паркет: основні моменти

Бувають випадки, коли укладання ламінату на старий паркет вигідніше, ніж демонтаж. При строгому дотриманні правил можна створити міцне і довговічне покриття, яке прослужить ще не один рік.

Щоб усе вдалося, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

- ремонт пошкоджених ділянок – заміна зламаних або прогнилих планок, міцна фіксація до основи;

- шліфування поверхні – нерівну підлогу вирівнюють за допомогою шліфувальної машини;

- усунення скрипу: планки приклеюють або закріплюють шурупами;

- використання підкладки, за допомогою якої забезпечується захист від вологи, додаткова звукоізоляція та вирівнювання поверхні.

Укладання ламінату на паркет має плюси та мінуси. Переваги - відсутність необхідності у виконанні трудомістких робіт, економія часу та грошей. Мінуси – при укладанні ламінату на неякісну основу, яку краще було розібрати, незабаром знову доведеться все переробляти.

 

Як класти ламінат на паркет?

Ламінат чи паркет: що краще вибрати? Особливості та нюанси

Ламінат і паркетпокриття для підлоги, що користуються підвищеним попитом. Кожен варіант має свої особливості, які подобаються покупцям. Ламінат продається за доступною вартістю і має стійкість до стирання та навантажень.

Паркет відрізняється надійністю та тривалим терміном служби. Це покриття для підлоги, яке добре себе зарекомендувало. Ціна паркету вища, ніж ламінату, але експлуатаційні характеристики краще. Покриття для підлоги виготовляється з натуральних матеріалів і асоціюється з теплом. Паркет у Києві продається у широкому асортименті. Покупці обирають колір, який найбільше підходить до інтер'єру.

Укладання ламінату своїми руками: на що звертати увагу?

Монтаж покриття для підлоги - складний процес, який повинні виконувати досвідчені майстри. Якщо Ви вирішили вкласти ламінат у приміщенні самостійно, спочатку у всьому докладно розберіться, а потім беріться за справу. Пам'ятайте, що ламінат не можна укладати до стіни, а потрібно залишати невеликий компенсаційний зазор. Дуже важливо правильно викласти перший ряд і перед початком роботи вирівняти основу.

Монтаж ламінату на паркет від компанії Світ Паркету – професійно та недорого.

Якщо Ви вирішили покласти ламінат на старий паркет, зв'яжіться з нами. Фахівці все зроблять якісно та з дотриманням технології. Головна умова для проведення роботи – міцна та рівна основа. Майстри компанії чудово у всьому розуміються, тому спочатку ознайомлюються із завданням, а потім дають рекомендації, як усе правильно зробити. Якщо потрібно зняти паркет, тоді краще прислухатися до порад. У цьому ми завжди допомагаємо тим, хто звертається до нас.

Старий паркет: міняти чи ні?

Це питання, яке вирішується в індивідуальному порядку. Якщо старий паркет має непривабливий вигляд, його можна відновити. Для такої мети виконується циклювання і передбачається полірування покриття для підлоги. Можна покрити паркет лаком і таким чином значно покращити його зовнішній вигляд.

На яку підлогу краще укласти ламінат: давайте розберемося

Ламінат – покриття для підлоги, що відрізняється зносостійкістю і довговічністю. Цим зумовлюється його популярність. Також є ще одна перевага, на якій варто наголосити. Йдеться про укладання підлогового покриття на різні поверхні: дерев'яну підлогу, лінолеум, бетонну основу.

Щоб результат відповідав очікуванням, потрібно дотримуватись встановлених правил. Попередня підготовка чорнової підлоги до укладання ламінату залежить від його стану. Спочатку вирівнюють основу, усувають щілини, знепилюють поверхню. Коли використовується стара дерев'яна підлога, тоді закріплюються дошки, що хитаються, і усуваються нерівності за допомогою циклювання.

Звертайтеся до нас, якщо вирішили стелити ламінат на старе покриття для підлоги. Якщо Ви хочете купити паркет або паркетну дошку, перегляньте каталог і підберіть відповідні варіанти. У продажу представлені товари за прийнятною вартістю. Фахівці компанії Світ Паркету виконують монтаж підлогових покриттів відповідно до інструкції. Також до наших послуг відноситься ремонт та реставрація паркету. Усі процеси виконуються якісно та в обумовлені терміни.