Як визначити кількість ламінату

Змінюєте покриття для підлоги, але не знаєте, яка кількість ламінату знадобиться на кімнату? Вирішити це питання можна самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Потрібно лише знати певні правила, про які ми розповімо у цій статті.

Як визначити квадратний метр ламінату?

Правильний розрахунок ламінату - запорука того, що при укладанні покриття не з'являться складності. Не виникне ситуація, що матеріалу бракуватиме і доведеться ще купувати ламінат. Тут слід пам'ятати, що відтінки колекції з окремих партій можуть незначно, але відрізнятися, тому важливо одразу все продумати.

Як розрахувати кількість ламінату? Спочатку дізнайтеся площу укладання покриття. Для цього довжина приміщення, чи то кухня чи дитяча кімната, множиться на ширину. Отриманий результат – потрібне значення. Якщо в кімнаті є виступи або ніші, слід брати до уваги.

Кількість ламінату безпосередньо залежить від схеми укладання. При паралельному укладанні ламелей відходи мінімізуються. З цієї причини відходи невеликі – лише 5-7%. Якщо планується діагональне укладання ламінату, тоді все складніше. Щоб не вийшло так, що ламелів замало, потрібно мати запас 10-15%.

Який ламінат вибрати для приміщення: корисні поради

Вибрати ламінат нескладно, якщо знати певні правила.

Перерахуємо головні критерії, якими слід керуватися при покупці:

- клас ламінату - параметр, під яким мається на увазі стійкість до механічних пошкоджень. Класи ламінату – 32 та 33. Перший варіант підходить для кімнат із середнім рівнем навантаження. Наприклад, можна укладати ламінат на кухні. Другий вид покриття для підлоги призначається для приміщень з інтенсивним навантаженням (громадські приміщення);

- вологостійкість – виробники пропонують різні варіанти: вологостійкий та водостійкий ламінат. Вибір залежить від того, де укладається матеріал;

- декор – різноманітність рішень. Найбільш популярні декори - дуб, мармур, мербау, світла кераміка.

При покупці ламінату дивіться і інші параметри: спосіб з'єднання елементів, сумісність із системою підігріву, фаска. На сайті представлена продукція виробників: Quick-Step, Alsafloor, AGT, Rooms, Haro. Ціна ламінату залежить від товщини та класу зносостійкості.

 

Як визначити квадратний метр ламінату?

 

Скільки штук ламінату в 1м2

У покупців, котрі хочуть замовити ламінат, виникає ще одне питання. Вони хочуть знати, скільки ламелей знаходиться в одній пачці. В середньому в упаковці може бути 8-12 штук. Кількість ламелей у коробці залежить від такого важливого параметра, як товщина.

При значній товщині виробники розміщують у коробці не більше 6 штук. Це пов'язано з тим, що великі та важкі упаковки незручно перекладати з місця на місце та транспортувати.

Паркет, паркетна дошка чи ламінат: що вибрати?

Для облаштування підлоги підходять усі матеріали. Кожен самостійно вирішує, що вибрати. Одним із основних критеріїв є ціна за 1м. ламінату, паркетної дошки або паркету. Також важливими є експлуатаційні властивості матеріалів.

Паркет - довговічне покриття для підлоги, яке відрізняється підвищеною стійкістю до зносу і натуральністю. При його укладанні забезпечується хороша тепло- і шумоізоляція.

Паркетна дошка – покриття, що складається зі склеєних шарів дерев'яних планок. Зверху матеріал захищається від негативних зовнішніх факторів за допомогою лаку чи олії. Переваги паркетної дошки – тривалий термін служби, зовнішня привабливість та практичність.

Ламінат – матеріал, який має великий попит. Його плюси полягають у стійкості до навантажень, у легкому догляді та швидкому монтажі. Ціна за метр ламінату є прийнятною, тому матеріал завжди затребуваний. Його широко використовують для укладання у квартирах, приватних будинках, комерційних приміщеннях.

Як порахувати скільки квадратних метрів в упаковці?

Як зрозуміти, скільки квадратних метрів ламінату в одній упаковці? Розрахунки прості та зрозумілі. Достатньо лише помножити довжину на ширину ламелі, а потім – на кількість елементів в упаковці. Таким чином, можна дізнатися, скільки матеріалів потрібно для облаштування підлоги в окремому приміщенні або в квартирі.

Прислухайтеся до наших порад чи скористайтесь допомогою менеджера. Магазин Світ Паркету пропонує якісний ламінат (країна виробник: Туреччина, Німеччина) за доступною вартістю. У нас великий асортимент підлогових покриттів, надається гарантія на продукцію та діє система знижок. Фахівці компанії розраховують кількість ламінату та виконують монтаж під ключ. Купити ламінат у Києві в нашому салоні вигідно, тому що ми забезпечуємо професійний сервіс, надаємо широкий спектр послуг та приділяємо велику увагу якості продукції.