Як правильно укладати масивну дошку

Масивна дошка – преміальне покриття для підлоги, яке дарує відчуття стабільності та комфорту. Для виготовлення використовується цільна деревина. Для зручності укладання передбачається з'єднання шип-пазу по периметру.

Для збільшення терміну служби масивна дошка покривається лаком чи олією. Монтаж покриття для підлоги - трудомісткий процес, який потрібно довіряти професіоналам. Від цього залежить термін експлуатації матеріалів.

Масивна дошка плюси та мінуси: давайте розберемося

Магазин покриттів для підлоги Світ Паркету в Києві реалізує якісну продукцію від провідних виробників. На сайті можна купити масивну дошку та паркет, а також замовити послуги майстрів, які виконають монтаж.

Хочемо відзначити, що найкращими характеристиками має дубова підлога. До плюсів масивної дошки відноситься екологічність, стійкість до передчасного зносу, ремонтопридатність та естетичність. Термін служби підлогового покриття сягає 50 років. Головними умовами є правильний монтаж та дотримання вимог до експлуатації.

Які мінуси масивної дошки? Перепади рівня вологості та температури негативно впливають на покриття для підлоги.

 

Як правильно укладати масивну дошку?

В якому напрямку правильно укладати паркетну дошку у приміщеннях?

Розглядаючи технологію укладання покриття для підлоги, почнемо з того, що масивна дошка розміщується в напрямку денного світла, що надходить в кімнату. У такому разі менш помітні стики між окремими елементами.

Процес укладання масивної дошки непростий і складається з кількох основних етапів:

- підготовка – на першому етапі готується основа. Для отримання хорошого результату чорнова підлога має бути рівною, міцною і сухою;

- укладання масивної дошки – здебільшого масивна дошка укладається на фанеру чи стяжку. У такому разі використовується двокомпонентний клей. Клей легко наноситься на поверхню, швидко схоплюється та чудово справляється зі своїми функціями. Для нанесення клею використовується зубчастий шпатель;

- прибирання – майстри збирають сміття та вивозять.

Кріплення масивної дошки за допомогою саморізів – додатковий захід, завдяки якому збільшується термін служби покриття для підлоги. Є й інші поради від фахівців Світ Паркету, яких слід дослухатися.

Наприклад, перед початком робіт потрібно виконати виміри вологості та міцності основи, необхідно провести акліматизацію масивної дошки.

Що краще паркетна дошка чи масивна дошка і чому?

Дерев'яна підлога – найкраще рішення, в якому поєднується практичність та екологічна безпека. Раніше вибір матеріалів для облаштування підлоги був обмежений, але сьогодні все змінилося. У продажу представлена паркетна та масивна дошка, між якими є певні відмінності.

Паркетна дошка виготовляється шляхом склеювання верств дерев'яних планок. У ході виробництва використовуються хвойні та шляхетні породи деревини. По суті, це все натуральні матеріали, тому підлогове покриття має гарні експлуатаційні властивості.

Ключовою особливістю масивної дошки є те, що при виробництві не застосовується клей. У такий спосіб забезпечується екологічна безпека. Дошка з цільної деревини відрізняється довговічністю, стійкістю до підвищених навантажень та зовнішньою привабливістю.

Який варіант кращий? Якщо оцінювати покриття для підлоги за такими параметрами, як натуральність і термін експлуатації, тоді виграє масивна дошка. Це оптимальне рішення, під яким мається на увазі надійність та зносостійкість.

Що дорожче за паркетну дошку або масив деревини?

Це ще одне питання, що виникає при виборі покриття для підлоги. Ціна паркетної дошки нижча, ніж масиву. Це зумовлюється особливостями технології виробництва. Вартість масивної дошки вища, але це компенсується високими експлуатаційними властивостями та презентабельністю. Покриття для підлоги представлені в широкому асортименті, тому можна підібрати оптимальний варіант.

Якщо Ви не знаєте як вибрати масивну дошку, прислухайтеся до наших рекомендацій. До основних критеріїв хорошої покупки належить селекція, порода дерева та декор. В описах кожної позиції вказуються розміри. Наприклад, ширина 12 см або 16 см.

Укладання масивної дошки майстрами Світ Паркету: професійно та недорого

Монтаж покриття для підлоги - робота, що вимагає наявності спеціальних знань і умінь. Укладання масивної дошки своїми руками можливе, але потрібно в усьому добре розбиратися. Краще довіритися досвідченим майстрам і позбутися турбот. Монтаж підлогового покриття спеціалістами виконується оперативно та за доступною вартістю. Роботу виконують справжні професіонали, тому забезпечуються найкращі результати.