Як правильно укладати терасну дошку?

Монтаж терасної дошки – робота, що вимагає знань та вмінь. У цьому є багато важливих моментів, від яких залежить результат. Щоб терасна дошка використовувалася за призначенням довгий час, її потрібно укладати з дотриманням усіх правил .

Найкраще, коли таке завдання вирішують кваліфіковані фахівці. Тоді у майбутньому не виникають проблеми. У цій статті ми розповімо, на яку основу укладають терасну дошку, чим краще її кріпити і чи можна реставрувати. Також ми розповімо, які матеріали пропонують виробники.

Чи можна терасну дошку класти прямо на бетон?

Такий спосіб укладання сучасного покриття для підлоги цілком можливий. Бетон є ідеальною умовою для виконання монтажних робіт, оскільки не деформується під час експлуатації та не прогинається. Це міцна основа, яка відрізняється міцністю, стійкістю до негативних факторів і тривалим терміном служби.

Монтаж дошки на бетон починається з встановлення лаг. Відстань між такими конструктивними елементами – ndash; максимум 400 мм. Якщо передбачається велике навантаження на покриття для підлоги, тоді відстань зменшується.

Дошка укладається так, як більше підходить у конкретному випадку і як хоче замовник. Для монтажу використовують спеціальні елементи. Це металеві кліпси, за допомогою яких дошки кріпляться до лагів. Такий спосіб кріплення до лагів надійний та практичний. При використанні металевих елементів забезпечується висока якість з'єднання дощок та естетичність покриття для підлоги.

 

Як правильно укладати терасну дошку?

 

Чи можна терасну дошку класти на дерев'яні лаги?

Відповідь на це питання – можна, можливо. Терасна дошка часто укладається на дерев'яні лаги, оскільки це перевірений спосіб. Головна вимога для проведення монтажних робіт – основа має бути міцною та рівною.

Під час встановлення дерев'яних лаг фахівці керуються тим, що відстань між ними повинна становити 400 мм. Також ключовим моментом є компенсаційні зазори (щонайменше 5 мм).

Навіщо вони потрібні? У природних умовах дошки звужуються та розширюються, тому між ними має залишатися вільне місце. Щоб покриття для підлоги не деформувалося і не пошкоджувалося, і необхідні компенсаційні зазори. Майстри нашої компанії суворо цього дотримуються, тому у клієнтів надалі не виникають складності.

Чим краще кріпити терасну дошку?

Рекомендуємо замовити укладання терасної дошки у професіоналів, оскільки самостійне виконання завдань пов'язане з багатьма складнощами. Потрібно чітко розуміти, як і в якій послідовності потрібно діяти.

Отдельний момент – кріпильні елементи, що використовуються при укладанні покриття для підлоги. Як ми вже говорили, для такої мети використовуються металеві кліпси. Це елементи кріплення, які фіксують терасну дошку з дотриманням усіх вимог.

Мається на увазі рухливість та розширення покриття для підлоги. Кліпси кріпляться саморізами до лагів або інших несучих конструкцій. Вироби не зазнають корозії. Зверху на покриття для підлоги їх не видно. Це одна з переваг, завдяки якій при монтажі терасної дошки часто використовуються саме кліпси.

Для укладання підлогового покриття також підходять шурупи. Це кріпильні вироби, за допомогою яких забезпечується надійність з'єднання. У нижній частині шурупів передбачаються фрезеровані канавки, завдяки чому не потрібне попереднє свердління. Кріпильні елементи добре заглиблюються в дошку, не розколюючи її і не залишаючи зазубрин.

Інструкція з монтажу терасної дошки

Назвемо головні етапи роботи:

- замір площі та прорахунок кількості матеріалів з мінімальною витратою (терасна дошка, куточки та торцеві з'єднання);

- виміри перепадів основи для отримання ідеального результату;

- різання дерев'яних лаг та виставлення їх за рівнем;

- укладання терасної дошки згідно зі схемою та з компенсаційними зазорами за допомогою кліпс або саморізів, що відрізняються стійкістю до корозії;

- нанесення захисного покриття, прибирання та вивезення сміття.

Види терасної дошки

У продажу представлений великий вибір підлогових покриттів, призначених для комерційних та житлових приміщень. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, які виготовляють екологічну преміум-дошку. Це якісна продукція, що відрізняється довговічністю та стійкістю до згубних зовнішніх факторів. Ціна на терасну дошку є прийнятною, в чому Ви можете переконатися, ознайомившись з каталогом. Додатково у нас регулярно діють знижки.

Яку купити терасну дошку можна у нашому магазині? Покриття для підлоги виготовляються з різних матеріалів і за різною технологією. Один із видів матеріалів – терасна дошка з натурального дерева (індонезійський тик, меранті, мербау). Це матеріал, який чудово себе зарекомендував. Термооброблена терасна дошка має покращені експлуатаційні властивості і використовується не один рік. Її особливості – висока міцність, стійкість до механічних пошкоджень та несхильність до деформації.

ДПК – окремий різновид матеріалів, які також представлені на сайті. У процесі виробництва застосовується дерево-полімерний композит. Це унікальний матеріал, який отримують у результаті змішування спеціальних речовин із подрібненою деревиною. Композитна терасна дошка використовується на відкритих майданчиках. Наприклад, тераси, веранди, причали, літні ресторани та кафе. До переваг такого покриття відноситься стійкість до деформації, тривалий термін служби, привабливий зовнішній вигляд. Дошка не вицвітає під впливом ультрафіолетового випромінювання та не боїться атмосферних опадів.

Монтаж терасної дошки майстрами магазину Світ Паркету

Професійне укладання терасної дошки – запорука гарного результату та тривалої експлуатації підлогового покриття. Ми якісно виконуємо всі етапи, знаємо тонкощі монтажу виробів на дерев'яні лаги та на бетонну основу. На останньому етапі майстри прибирають за собою сміття та вивозять. Послуги надаються «під ключ», тому замовники не турбуються про те, як все організувати та завершити роботу. Виїзд майстра на об'єкт здійснюється в заздалегідь обумовлений термін.

Кілька слів хочемо розповісти про реставрацію терасної дошки. Це процес, під яким мається на увазі відновлення покриття для підлоги. Реставрація терасної дошки полягає у шліфуванні верхнього шару матеріалу. Завдяки цьому усуваються дрібні тріщини та інші дефекти, оновлюється колір та покращується зовнішній вигляд покриття. Реставрація, що вчасно виконана, сприяє продовженню терміну служби матеріалу.

Звертайтеся до нас, якщо цінуєте високу якість. Магазин Світ Паркету пропонує якісну терасну дошку з натурального дерева, деревно-полімерного композиту, спіненого ПВХ. Зразки матеріалів можна побачити на фото на офіційному сайті чи салоні. Також допомогу у виборі матеріалів для житлових та комерційних приміщень пропонують наші менеджери. Можна дізнатися, у чому особливості всіх видів терасної дошки та як здійснюється монтаж.