Як укладати паркетну дошку

Правильний монтаж підлогового покриття – запорука довговічності підлоги. Потрібно знати, як виконуються процеси та суворо дотримуватись вимог. Найкраще довірити таку роботу фахівцям.

Досвідчені майстри добре впораються із завданням, тому підлога радуватиме Вас красою протягом багатьох років.

Способи та методи монтажу: «плаваюча» підлога та на клей

Укласти паркетну дошку можна різними способами. Одним з варіантів є «плаваюча» підлога. Під ним мається на увазі укладання ламелей без приклеювання до основи. Робота виконується у стислий термін. У такий спосіб укладаються ламелі із замковим з'єднанням.

З різних сторін є виступи та поглиблення. Принцип дії замкового з'єднання є максимально простим. За наявності певних знань та вмінь можна класти дошку своїми руками. Спочатку ламелі під кутом з'єднуються, а потім переводять у горизонтальне положення. Таким чином, елементи зчіплюються між собою.

«Плаваючий» метод – відмінне рішення, для якого характерні такі переваги:

- швидкість - укладання підлогового покриття не займає багато часу;

- можливість заміни – якщо виникає потреба, можна розібрати підлогу та замінити пошкоджену ламель;

- мінімізація витрат - потрібні гроші на матеріали, на пробкову підкладку, на послуги майстрів.

Другий метод – монтаж покриття для підлоги за допомогою клею. Він має специфічні особливості, про які ми розповімо далі.

 

Як укладати паркетну дошку на клей, стяжку, методи і способи

Укладання паркетної дошки на клей: тонкощі технології

Такий метод використовується досить часто. Укладання виконується з урахуванням вимог. Спочатку готується основа, а потім виконуються монтажні роботи. Скільки коштує покласти паркетну дошку на клей, можна дізнатися за посиланням. У нас працюють професіонали, яким відомі всі особливості технології. Тому гарантуються добрі результати.

Який клей вибрати для паркетної дошки? Найоптимальнішим варіантом є продукція відомого виробника. Мається на увазі дисперсійний клей Stauf, який відрізняється високою якістю. Країна виробництва Німеччина. При використанні такого продукту забезпечується міцне з'єднання елементів між собою та створення цілісного покриття. Дво- та однокомпонентний клей Штауф для паркету має важливі переваги, до яких відноситься екологічність, доступна ціна, легкість нанесення на основу, низька витрата.

Чимало покупців цікавить питання, скільки сохне клей для паркетної дошки? Робочий час складає близько 40 хвилин. При використанні клею німецького виробництва матеріали легко наклеюються на основу. Також забезпечується міцність зсуву. Завдяки надійному кріпленню до основи підлога експлуатується довгий час. Якщо якісь елементи ушкоджуються, то можлива реставрація.

Чи можна паркетну дошку клеїти на стяжку: розберемось у важливому питанні.

Так, такий варіант передбачається. Клейовий спосіб підходить для укладання на стяжку. Обов'язковою умовою є те, що бетонна основа має бути рівною і сухою. Приклеєний паркет не такий шумний, як плаваючий. Плюси методу полягають у надійності та практичності.

Купити паркетну дошку з монтажем під ключ у Світ Паркету – переваги для покупців

Звернення до нас – вигідне рішення, тому що ми пропонуємо якісну продукцію та виконуємо монтаж. В інтернет-магазині Світ Паркету представлені покриття для підлоги в широкому асортименті. Можна підібрати матеріали, що відрізняються оригінальністю, тривалим терміном служби, зовнішньою привабливістю. Якщо потрібна допомога, співробітники компанії дають поради та допомагають знайти найкраще рішення.

Вибравши нас, Ви вчините правильно. До наших переваг належить:

- професіоналізм – майстри грамотно виконують усі процеси. Вони знають, як здійснюється різання паркетної дошки, яких вимог слід дотримуватись при укладанні ламелей;

- гарантія якості – це стосується і покриття для підлоги, і виконання монтажних робіт;

- розумна цінова політика – вартість матеріалів та послуг не завищується. Також регулярно діють знижки на продукцію;

- великий асортимент – покриття для підлоги з різних порід деревини: дуб, горіх американський, кедр альпійський. Також можна

- вибрати селекцію (селект, рустик, мікс чи натур);

- надання гарантії – на матеріали та на монтаж. Нам можна повністю довіряти.

Пропонуємо купити паркетну дошку в Києві та скористатися послугами досвідчених фахівців!

Ми маємо необхідні інструменти для виконання монтажних робіт. Укладання здійснюється на клей і «плаваючим» способом. Виконуються всі процеси, починаючи із вимірів та закінчуючи вивозом сміття.