Як вибрати паркетний клей?

Натуральний дерев'яний паркет здатний пожвавити будь-який інтер'єр – він виглядає чудово, покриття функціональне та довговічне. Класифікація цього покриття досить багатогранна. При цьому дерев'яна підлога не виконуватиме свою функцію, якщо паркетна хімія неправильно підібрана.

Паркетний клей відіграє ключову роль саме тому на ринку є дійсно широкий вибір клеїв на ринку. Їх використання визначають види паркету і залежать від складу клею, породи дерева, і навіть розмірних показників покриття.

Вибір правильного типу клею дуже важливий, оскільки від нього залежить міцність та довговічність підлоги. Все це змушує уважніше розглянути всі доступні варіанти.

Компанія «Світ Паркету» підготувала вам цінні поради, який клей і в якому разі краще вибрати. Рекомендації від професійних укладачів дозволять вам оперативно та правильно підібрати клеючий склад для укладання паркетної підлоги.

Який клей для паркету краще вибрати?

Якщо вас цікавить, який клей для паркету краще вибрати, далі в даній публікації ми розглянемо кілька найпопулярніших складів, які найчастіше використовуються при монтажі. Щоб укладання паркету та паркетної дошки в Києві було виконано максимально якісно та ефективно часто використовують поліуретановий клей.

Поліуретановий клей – це найкращий вибір, даже популярний склад на ринку серед професіоналів, що використовується для монтажу паркету будь-якого формату. Має високу міцність і довговічність склеювання. Можна цей вид використовувати для укладання паркетної дошки, а також він найкращий з використанням під монтаж системи теплої підлоги. Важливо й те, що поліуретанові клеї діляться на види:

- Паркетний клейовий склад однокомпонентний – використовується найчастіше під монтаж теплої підлоги та при підвищеному показнику вологості повітря у приміщенні, де здійснюється монтаж. До переваг можна віднести тривалий період висихання, що робить укладання зручним для майстра різних рівнів.

- Двокомпонентний. Склад використовується найчастіше під будь-яке покриття для підлоги. Слід зазначити, що він універсальний, при цьому застосовується при змішуванні з затверджувачем, який забезпечує швидке висихання. Двокомпонентні види чудово підходять для монтажу вже готової паркетної дошки, покритої лаком.

Поліуретаново-епоксидний – є двокомпонентним клейовим складом, що відрізняється особливою адгезією, що забезпечує додатковий компонент.

Поліуретановий клей з полімером або силаном – ставитися до складу, який має характеристики однокомпонентного та двокомпонентного типу. Екологічно чистий продукт легко видаляється.

Дисперсійний – добре підходить для паркетної дошки та ламінату. Основною перевагою є прийнятна вартість.

 

Як вибрати клей для паркету, ціна в магазині Світ Паркету у Києві

Де купити гарний паркетний клей у Києві?

Якщо ви плануєте купити паркетну дошку та паркет у магазині Світ Паркету – це є одним з кращих та вигідних рішень. Оскільки магазин пропонує найприйнятніші ціни на пропоновані матеріали європейської якості.

Крім іншого вам не доведеться шукати, де купити хороший паркетний клей. Оскільки до асортименту входять найкращі рішення від відомого бренду Stauf, який виробляє продукцію відмінної якості, вона активно використовується професіоналами з усього світу. Клей Німеччина відрізняється економністю г/м2 та легкістю у використанні, досить ефективний. Компанія Штауф пропонує широкий асортимент клейових складів, що дозволяє правильно підібрати оптимальне рішення.

Яку ціну пропонує магазин клеїв для паркетної дошки, паркету, масивної дошки?

Магазин клеїв для паркетної дошки, паркету, масивної дошки пропонує вигідно придбати різні види клею. Ціна паркетного клею в інтернет-магазині в Києві та Україні, яку пропонує наш магазин, завжди відрізняється демократичністю.

Клей для паркету: види, склад, рейтинг найкращих

Щоб ви змогли оперативно вибрати та вигідно купити клей для паркету, магазин «Світ Паркету» пропонує виключно найкращі та найзатребуваніші рішення, серед яких можна виділити:

- PUK-446 від Stauf – двокомпонентний поліуретановий паркетний клей у Києві досить затребуваний. Відрізняється міцністю та еластичністю. Відрізняється тривалістю робочого часу, підходить під укладання різних видів штучного паркету.

- SPU-460 від Stauf – однокомпонентний поліуретановий клей, модифікований силаном. Відрізняється міцним та еластичним клейовим швом застосовується для укладання паркетної підлоги різного формату також при підготовці основи під укладання.

Класифікація клеїв, поради професіоналів

Який клей найкраще підходить для паркету з масиву?

Масив дерева може значно змінювати розміри під впливом коливань вологості повітря та температури у приміщенні. Як правило, величина деформації тим більше, чим більші дерев'яні елементи, з яких належить укладати підлогу. Тому вибір клею для масивної деревини залежить насамперед від своїх габаритів. Клеї для самих великих панелей повинні бути не тільки гнучкими, але і міцними, і довговічними. Найкраще підходять поліуретанові клеї та полімери. Чим менші розміри масиву дерева, тим потрібна слабша гнучкість і міцність клею.

Які клеї схильні до найбільшого ризику деформації деревини?

Цей ризик пов'язаний із використанням порошкових дисперсійних клеїв. Це пов'язано не тільки з тим, що вони містять воду, але і з можливістю помилитися при їх приготуванні - достатньо додати трохи більше води, ніж виробник, щоб клеєна деревина деформувалася.