Що таке спортивний паркет та як вибрати?

Паркет для спортивних залів – це професійна дерев'яна підлога, укладання якої здійснюється на спортивних аренах, у баскетбольних клубах, танцювальних залах, університетах, фітнес-центрах та школах. Матеріал має відмінну якість. Паркет такого плану створений спеціально під спорт, відповідає високим вимогам надійності, стабільності, зносостійкості та естетичності.

Спеціальна конструкція підлоги забезпечує відмінну амортизацію, що гарантує належну динаміку гри. Його висока еластичність захищає тих, хто займається спортом від травм, знижує ризик скручування і розтягування зв'язок у колінах, кісточках і спині. Спортивний паркет призначений для аматорських ігор з таких видів спорту, як баскетбол, волейбол, гандбол та міні-футбол.

Як правильно вибрати спортивний паркет?

Якщо ви не знаєте, як правильно вибрати спортивний паркет - варто розуміти, що спортивні підлоги повинні підходити для занять спортом, які будуть проводитися на ньому, або бути адаптовані для різних цілей. Тому вони мають характеризуватися особливою гнучкістю та функціональністю. Необхідно приділити увагу вибору відповідної породи дерева, розмірам дошки, що використовується, і забезпечити належне оздоблення поверхні.

 

Як правильно вибрати спортивний паркет, ціна паркету, Київ, Світ Паркету

Критерії вибору паркету для спорту

Основні критерії вибору паркету для спорту виглядають так:

- Крім гнучкості виробники спортивного покриття для підлоги не повинні забувати і про пружність. Високий ступінь пружності та відмінні амортизаційні властивості дають покриттю гарантії довговічності та зручності для бігу, стрибків та інших активних дій.

- Стійкість до зношування також має значення. Матеріали, з яких виробляється якісна спортивна підлога, має бути виготовлена з твердих порід дерева. Також для досягнення зносостійкості використовується якісний паркетний лак, який створює захисний бар'єр для поверхні матеріалу.

- Щоб покриття витримувало постійне навантаження, необхідний якісний монтаж і стабільність розмірів покриття.

- Довговічність також є одним із головних критеріїв, саме тому слід обирати натуральний монолітний матеріал.

Особливості та види паркету – покриття для спорту

Спортивний паркет, як й інші матеріали, має свої особливості та види паркету – покриття для спорту. Як відомо, спортивне покриття виготовляється не тільки з натуральних матеріалів, воно також може мати синтетичний склад.

При цьому виготовлення покриття для підлоги для спорту з натуральної деревини враховує наступні фактори:

- Гнучкість забезпечують породи деревини, що підбираються залежно від спортивного спрямування.

- Завдяки пористій структурі деревина має шумопоглинаючі властивості.

- Дерево не накопичує статики, як синтетичні підлоги.

Підлогове покриття для спортзалу з натурального дерева: переваги та недоліки

Підлогове покриття для спортзалу, в основі якого лежить натуральна деревина, має свої переваги і недоліки. З одного боку, укладання передбачає цілісне полотно, на якому також згодом утворюватимуться і вибоїни, подряпини та іншого плану ушкодження. Однак, з іншого боку, фахівці зазначають, що такого плану підлогу можна відновлювати шляхом зняття верхнього шару.

Чи не дуже це дорого для спортивного залу? Ні! Оскільки періодичне відновлення дозволить вам тривалий час уникати повної заміни покриття.

З чого виробляють паркет для спортивної зали: особливості конструкції

Якісний паркет для спортивного залу виготовляється з натуральної деревини та має особливу багатошарову конструкцію. Дуб, Клен, Бук та Ясен пройшли випробування та схвалені як найкращі матеріали для виробництва спортивного паркету.

Верхній шар

Шар твердої деревини з необробленою поверхнею призначений для лакування. Бокові сторони верхнього шару виконані системою шип-паз, що дозволяє точно прилягати до підлоги.

Нижній шар

Під ним шар фанери із дерев'яними балками. Ніжки з ПВХ кріпляться до балок, які амортизують удари та перепади навантаження на підлогу.

Підкладка підлоги

Пароізоляція – шар поліетилену, що перешкоджає проникненню вологи в шари деревини.

Монтується натуральне покриття на спеціальний паркетний клей, що забезпечує надійну фіксацію.

Ціни паркету для спортзалу

Виходячи з вартості класичної паркетної підлоги, можна зрозуміти, що ціни паркету для спортзалу є не маленькими. При цьому покриття даного типу відрізняється зносостійкістю та підлягає неодноразовому відновленню, що робить покупку вдалою інвестицією на майбутнє. Також, якщо відвідати інтернет-магазин "Світ Паркету", ви зможете зрозуміти, що ціна спортивного паркету може бути більш ніж прийнятною на м2.

Де купити спортивний паркет у Києві?

Щоб купити спортивний паркет у Києві, не обов'язково шукати спеціалізовану компанію, яка орієнтується виключно на спортивний ринок. У «Світ Паркету», крім класичних видів підлогового покриття, вигідно реалізується також і спортивний паркет найрізноманітніших конфігурацій, зроблений згідно з високими європейськими стандартами якості. У нас можна проконсультуватися з фахівцем, розрахувати вартість, а також замовити професійний монтаж у висококласних та досвідчених майстрів.