Як відновити вінілове покриття?

Кварц вініл - сучасне покриття, що має високу зносостійкість і тривалий термін служби. Але це не означає, що його зовсім не можна пошкодити. При неправильній експлуатації з'являються подряпини, через які погіршується зовнішній вигляд підлоги.

Чи можна відновити вінілове покриття і як це зробити, йтиметься у статті.

Що робити, якщо підлогу з ПВХ плитки подряпали?

Перед серйозним зовнішнім навантаженням вінілова плитка не завжди може встояти. Подряпини з'являються при перестановці меблів та при випадковому падінні гострих предметів. Також вінілове покриття для підлоги пошкоджують домашні тварини і підбори з металевими набійками.

Якщо Ви помітили, що на поверхні з'явилася подряпина, не панікуйте. За бажання та наявності певних знань все можна виправити.

Якщо ПВХ плитка подряпана, зверніть увагу на наші рекомендації:

- для видалення дрібної подряпини використовуйте крейду, призначену для реставрації підлогових покриттів;

- візьміть монетку і затріть нею краї подряпин. Таким чином, пошкодження стають менш помітними;

- візьміть свічку і натріть воском пошкоджене місце. Потім підігрійте поверхню за допомогою фена, щоб парафін став безбарвним та м'яким.

 

Як відновити вінілове покриття?

Ремонт та догляд за кварцвініловою плиткою для підлоги

Вінілова підлога – відмінне рішення, в якому поєднується практичність та надійність. Підлога підходить для укладання в різних приміщеннях і відрізняється універсальністю. Салон Світ Паркету у Києві пропонує кварц вінілову плитку в широкому асортименті і надає гарантію на продукцію. Ми співпрацюємо з виробниками, які мають бездоганну репутацію та пропонують добротні підлогові покриття. Ціна на вінілові підлоги в магазині є прийнятною, а якість відповідає стандартам.

Правильний догляд за кварц вінілом – запорука тривалої експлуатації. Щоб на підлоговому покритті не з'являлися подряпини, потрібно пересувати меблі, використовуючи м'які матеріали, або трохи піднімати її. Ще при розстановці меблів слід застосовувати спеціальні накладки, завдяки яким підлога не дряпатиметься. Перед вхідними дверима передпокою необхідно постелити килимок. На ньому залишатиметься сміття та пісок, принесене з вулиці.

Хочемо відзначити, що невеликі подряпини усуваються за допомогою підручних засобів, але бувають ситуації, коли пошкоджена ділянка не підлягає відновленню. Що робити у такому разі? Ремонт – оптимальний варіант. Окремий елемент, приклеєний до основи, можна видалити та замінити на новий. Для цього знадобиться будівельний ніж, шпатель та фен. Спочатку плитка недовго прогрівається феном, потім робиться хрестоподібний надріз, плитка піддягається шпателем. Потім поверхню очищають від сміття і знову промазують клеєм. На завершальному етапі приклеюється новий елемент.

Як відновити кварц вініл?

Відновлюйте кварц вінілову плитку, з конкретної ситуації. Якщо подряпина невелика, спробуйте затерти її наждачним папером або використайте восковий олівець, який підходить за кольором. Подивіться на результат і, якщо він не влаштовує Вас, замініть пошкоджений елемент.

Як доглядати вінілову підлогу?

Як ми вже говорили, на сайті можна придбати вінілове покриття. У нас великий вибір продукції, тому клієнти знаходять відповідні варіанти. Якщо у покупців виникають питання, ми про все розповідаємо. Зокрема, експерти компанії знають, у чому полягає догляд за вініловою підлогою. Одне з правил, якого потрібно дотримуватися – регулярне прибирання.

Для такої мети використовуйте пилосос із насадкою, призначеною для твердих поверхонь. При регулярному видаленні пилу та забруднень поверхня зберігається чистою та блискучою.

Якщо потрібно почистити вініл від залишків бруду або плям, проводиться вологе прибирання. Для виконання такої роботи підходить м'яка ганчірка та нейтральний миючий засіб. Категорично не можна застосовувати засоби з абразивними речовинами, оскільки тоді можна зіпсувати зовнішній вигляд вінілового покриття для підлоги.

Чому розійшовся кварц вініл?

ПВХ плитка – матеріал, що укладається за короткий час і використовується за призначенням протягом багатьох років. Монтаж підлогового покриття нескладний, але все ж таки в цьому потрібно розбиратися. За відсутності досвіду та практичних навичок виникають проблеми. Одна з них – плитка розходиться на стиках. Проблема виникає з простої причини: монтаж покриття підлоги виконувався з порушенням технології.

Щоби подібні ситуації не виникали, довіряйте роботу кваліфікованим фахівцям. Майстри нашої компанії виконують укладання кварц вінілу зі знанням справи та зі строгим дотриманням усіх правил. Клієнти залишаються задоволені, оскільки покриття для підлоги експлуатується довгий час.