Як відреставрувати старий паркет

Паркет – дерев'яне покриття, яке довго використовується за призначенням, тому що відрізняється тривалим періодом служби. Такий матеріал чудово себе зарекомендував, тому його часто вибирають для облаштування заміських будинків, квартир.

Незважаючи на те, що паркет має високі експлуатаційні властивості, його потрібно періодично реставрувати. Це комплексний процес, спрямований на відновлення покриття та покращення зовнішнього вигляду. Найкраще, коли його виконують кваліфіковані спеціалісти, бо самостійно вирішити це питання складно.

Чи можна відновити старий паркет?

Якщо паркет укладений досить давно, на ньому з'явилися дефекти та погіршився зовнішній вигляд, все можна виправити. Йдеться не про покупку нового паркету, а про те, що старе покриття можна відновити і таким чином усунути ушкодження, що виникли під час експлуатації. Як це зробити, розкажемо далі.

Реставрація паркету – оптимальне рішення у багатьох випадках. Складність роботи залежить від ступеня пошкодження покриття для підлоги. Якщо паркет знаходиться в нормальному стані, можна освіжити зовнішній вигляд, використовуючи дрібнозернистий папір наждачки. Потім основа знеспилюється і на нього наноситься лак.

Для досягнення добрих результатів потрібно використовувати якісну продукцію, розроблену відомими виробниками. Паркетний лак захищає підлогу від механічних пошкоджень, покращує зовнішній вигляд покриття та продовжує термін служби.

Хочемо відзначити, що ремонт паркету та реставрація – трудомісткі процеси, що з кількох видів робіт. Під ними мається на увазі зняття старого лаку та верхнього шару матеріалу, надання основи гладкості та усунення пошкоджень.

Старий паркет відновлюють за допомогою спеціального обладнання, в якому поєднується практичність та функціональність. У нашому розпорядженні є сучасні циклювальні машини, що кардинально відрізняються від попередніх варіантів. При використанні такого обладнання не утворюється багато пилу, робота виконується якісно та без зайвого шуму. Майстри знають, як і що потрібно робити, тому клієнти залишаються задоволеними.

 

Як відреставрувати старий паркет

 

Чим краще покрити старий паркет?

Щоб оновити паркет та надати йому привабливого зовнішнього вигляду, використовують лак. Це фінішне покриття, яке можна придбати на нашому сайті. У продажу представлені лаки, що розроблені зарубіжними виробниками. Великий попит має продукція Loba, створена провідною німецькою компанією.

При використанні якісного лаку покриття захищається від негативних зовнішніх факторів і служить набагато довше. Додатково покращується зовнішній вигляд паркету, підкреслюється колір та структура натуральної деревини.

Ще під час проведення відновлювальних робіт виникає питання, що вибрати: покриття паркету олією чи лаком. Олія для паркету – унікальний продукт, що широко використовується для захисту покриття зовні та всередині, а також для збереження натуральності та краси деревини. Олія виготовляється із застосуванням рослинних компонентів та сучасних технологій. Це своєрідний захисний бар'єр від вологи та інших згубних чинників.

Як оновити паркет без шліфування

Якщо Ви не готові до кардинальних заходів, тоді альтернативним варіантом є обробка паркету без циклювання. Це цілком можливо, але цей спосіб підходить далеко не завжди. Все залежить від стану старого паркету. Фарбування паркету лаком без складної попередньої обробки можливе, якщо на поверхні немає значних пошкоджень.

Робота полягає у видаленні шару лаку, знежиренні та знепилюванні основи. Це обов'язкові процеси, завдяки яким забезпечується краще зчеплення лаку з поверхнею та покращуються результати роботи.

Вибираючи лак для паркету, віддавайте перевагу перевіреним рішенням. Якісна продукція відповідає стандартам і має необхідні експлуатаційні властивості. У нас можна вибрати лак за декількома критеріями: об'єм, кількість компонентів, глянсовість (матовий, глянсовий або напівматовий).

Як зі старого паркету зробити новий

Циклювання паркету – найкращий із можливих варіантів, під яким мається на увазі відновлення дерев'яної підлоги із застосуванням шліфувальної машини.

Робота складається з кількох основних етапів:

- підготовка – спочатку з приміщення прибирають все зайве, а також знімають плінтус;

- обробка поверхні – на даному етапі видаляється шар старого лаку разом із верхнім шаром покриття для підлоги. Для такої мети використається сучасне обладнання. У важкодоступних місцях передбачається ручна робота;

 

- нанесення лаку – після знепилювання основи майстра приступають до завершального етапу. На поверхню наноситься лак для паркету. Таким чином відновлюється колишній блиск підлогового покриття та значно покращуються експлуатаційні властивості.

Особливий момент: якщо є суттєві дефекти, перед відновленням паркету виконуються ремонтні роботи.

Циклювання паркету майстрами Світ Паркету

Відновлення паркету власними силами – дуже сумнівне заняття, тому що потрібне спеціальне обладнання, практичні вміння та знання. Оптимальним варіантом є звернення до досвідчених майстрів.

Фахівці компанії працюють у цьому напрямі протягом багатьох років, тому всі процеси виконуються відповідно до правил. У нас прийнятні ціни на послуги є все необхідне для реалізації завдань будь-якої складності: ремонт, шліфування паркету, професійне лакування.

З нами клієнти економлять не лише гроші, а й сили, нерви. Їм не доводиться шукати інформацію про те, як правильно відреставрувати паркет та що для цього потрібно. Ми всі турботи беремо на себе.

Укладання паркету та паркетної дошки майстрами Світ Паркету: відповідальність та якість

Акцентуємо увагу на тому, що від дотримання правил монтажу покриття підлоги багато в чому залежить термін експлуатації. З цієї причини не потрібно виконувати укладання паркетної дошки або паркету своїми руками. У цьому процесі є багато нюансів, відомих лише досвідченим майстрам.

Краще скористатися нашими послугами, тому що в такому випадку гарантується висока якість роботи та продовжується термін служби покриття для підлоги.

Монтаж паркету виконується поетапно. Спочатку йде підготовка (виміри, знепилювання основи, ґрунтування поверхні, попередня розкладка). Потім фахівці укладають окремі елементи на основу вибраним способом: квадрати, ялинка, діагональ. На завершальному етапі майстри прибирають все сміття та вивозять.

На сайті компанії Світ Паркету відвідувачі можуть придбати якісні покриття для підлоги та скористатися різними послугами: ремонт, циклювання, шліфування паркету. Ми гарантуємо високу якість продукції та послуг. Купити паркет у Києві вигідно, тому що до плюсів такого рішення відноситься доступна ціна, широкий асортимент та гарні знижки. Скористайтеся нашими пропозиціями, якщо хочете оновити паркет без зайвих турбот та отримати бажаний результат!