Як підібрати плінтус для паркетної дошки

Плінтус для підлоги - важливий елемент, за допомогою якого ховається щілина між підлогою і стіною. Такий виріб одночасно виконує захисну та декоративну функцію. На нашому сайті можна купити паркетну дошку та підібрати плінтус так, щоб все виглядало ідеально.

В інтернет-магазині Світ Паркету представлений великий вибір продукції, що відрізняється високою якістю. Можна самостійно знайти потрібні варіанти або скористатися допомогою менеджера.

Вибрати плінтус та поріжки для паркетної підлоги: що представлено на сайті?

Величезний асортимент паркетних аксесуарів – наша особливість. Ми пропонуємо товари відомих брендів. Можна купити плінтус під паркет Kluchuk, Pedross, Quick-Step (країна виробництва Італія, Україна).

Під такими брендами виготовляються вироби, що мають високі експлуатаційні властивості.

Залежно від матеріалу, можна вибрати такі варіанти:

- дерев'яні – до переваг такого рішення належить натуральність, тривалий термін служби та надійність. Вироби успішно вписуються в навколишнє середовище і привносять природні нотки. Дерев'яні плінтуси зберігають початковий вигляд довгий час та виконують свої функції; - шпоновані - аксесуари, що виготовляються з масиву хвойних порід. Зовнішній шар виконаний зі шпону цінних порід дерева. Такі вироби гармонійно поєднуються з дерев'яною підлогою та відрізняються гарною міцністю. Для них характерна стійкість до перепадів температур і вологості, оригінальність та зовнішня привабливість.

Якщо потрібно знайти ідеальний плінтус чи поріжок, слід звертати увагу на ключові критерії. Мається на увазі якість матеріалу, колір, термін служби, поєднання з паркетною підлогою. Для зручності на сайті розміщено фільтр. Можна вибрати плінтус з урахуванням всіх параметрів: товщина, довжина, висота, країна виробництва. Хочемо відзначити, що плінтус з дерева має найкращі властивості. Його можна укладати в будь-якому житловому приміщенні у квартирі та в будинку.

 

Як підібрати плінтус для паркетної дошки

Який вибрати плінтус високий чи низький: що краще?

На сайті є широкий вибір паркетних аксесуарів. Тому у відвідувачів виникають складнощі. Одним із важливих критеріїв правильної покупки є висота. Ми пропонуємо різні види: високі та низькі. Якщо в кімнаті високі стелі, віддайте перевагу першому варіанту.

Широкі планки врівноважують пропорції та ефектно виглядають в інтер'єрі. Також за високим плінтусом можна приховати телевізійний кабель та інші комунікації.

Якщо важлива лаконічність та простота, вибирайте низьку плінтуси. Монтаж таких виробів можливий у різних приміщеннях. Головне, щоб аксесуари відрізнялися високою якістю та експлуатувалися довгий час.

Як підібрати колір: популярні рішення

Це момент, якому слід приділяти окрему увагу. Виробники пропонують різноманітні товари, тому можна ознайомитись з асортиментом та знайти оптимальні варіанти.

Вибираючи колір плінтуса, керуйтеся порадами експертів:

- плінтус повинен відповідати кольору покриття для підлоги. Матеріали та аксесуари, виконані в одному кольорі, створюють єдину стильову композицію;

- відтінок плінтуса може відрізнятися від паркетної дошки, але при цьому повинен поєднуватися із загальною гамою інтер'єру. У разі створюється незвичайна обстановка і підкреслюється неповторний стиль;

- у деяких випадках колір плінтуса підбирається відповідно до оформлення дверей та дверної коробки. Це вдале рішення, за допомогою якого можна висловити своє бачення прекрасного та створити обстановку, виходячи з особистих уподобань.

Ціни на плінтус у Києві доступні, а якість виробів бездоганна

В інтернет-магазині Світ Паркету продається паркетна дошка та всі необхідні аксесуари для проведення монтажних робіт. У каталозі можна знайти плінтуса та поріжки, виготовлені із сучасних матеріалів. Колекція виробів постійно поповнюється. Всі товари відповідають високим стандартам якості та відрізняються довговічністю.

Від чого залежить вартість плінтуса? Вартість аксесуарів залежить від різних параметрів. До них відноситься матеріал, довжина, висота та товщина. Ми співпрацюємо з виробниками, які завоювали довіру споживачів та пропонують якісну продукцію. На товари надається гарантія. Можлива доставка виробів по Україні.

Якщо Ви плануєте купити паркетну дошку та плінтуса, можете довірити нам виконання монтажних робіт. Фахівці роблять виміри, готують основу, укладають матеріали на підлогу. Усі процеси здійснюються відповідно до інструкції.