Як вибрати вінілове покриття

Вінілове покриття – бюджетна альтернатива паркету та масивній дошці. Це чудове рішення в тому випадку, коли потрібний матеріал, що відрізняється надійністю та оригінальним дизайном. Покриття для підлоги відповідає високим вимогам і використовується за призначенням довгий час. У продажу представлена вінілова підлога у широкому асортименті текстур та кольорів.

Що можна вибрати і в чому переваги такого покриття, розповімо у статті.

Яка вінілова підлога краще клейова або замкова?

Одним із критеріїв є спосіб монтажу. За таким параметром розрізняють два види покриття для підлоги. Кварц вінілова плитка укладається на клей. Для монтажу покриття потрібна чиста, суха і рівна основа. Якщо розглядати покриття для підлоги з замковим з'єднанням, не потрібно клей і ідеально рівна поверхня. При необхідності можна розібрати плитку та замінити пошкоджений елемент. Обидва варіанти, і клейовий, і замковий, заслуговують на увагу покупців.

Який вініл краще вибрати, ми розібралися. Тепер розповімо, які компанії пропонують якісні матеріали. Відомі виробники: Arbiton, Quick-Step , Grabo. Під такими брендами виготовляються покриття для підлоги, для яких характерна надійність і довговічність. На сайті Ви можете купити вініл та скористатися послугами фахівців, які виконують укладання матеріалів. У нас прийнятна ціна вінілового покриття та величезний асортимент.

 

Як вибрати вінілову підлогу?

Чим відрізняється вініл і ПВХ?

ПВХ – полівінілхлорид, але частіше використовують скорочений варіант «вініл». ПВХ плитка виготовляється за сучасною технологією і є багатошаровим покриттям для підлоги. Під час виробництва використовується кілька компонентів (кварцовий пісок, мінеральні добавки).

Залежно від складу, розрізняють різні види вінілового ламінату. Це плитка LVT та SPC. LVT – інноваційне покриття, що відрізняється міцністю та надійністю. Його основа – полівінілхлорид, який доповнюють пластифікатори та стабілізатори. Плитка SPC має покращені експлуатаційні властивості. Її переваги – стійкість до навантажень та опір деформації.

Чи потрібно стелити підкладку під вініловий ламінат?

У більшості випадків не потрібне обов'язкове використання підкладки. Все залежить від особливостей матеріалу. Якщо плитка укладається на клей, підкладка не потрібна. Якщо ж використовуються елементи із замковими з'єднаннями, тоді настилається вологоізолююча та основна підкладка. За наявності таких матеріалів замки не розходяться та не ламаються. Щоб після укладання вінілова підлога експлуатувалася довгий час, слід дотримуватися рекомендацій експертів та довіряти фахівцям.

Вініловий ламінат: плюси та мінуси

Переваги вінілової плитки:

- комфорт;

- тривалий термін служби;

- доступна ціна;

- позитивні відгуки;

- різноманітність дизайнерських рішень.

Щодо мінусів вінілової плитки, їх небагато. На покритті можуть з'являтися подряпини та вм'ятини від важких меблів.

Як правильно вибирати вінілову плитку? До головних параметрів відноситься вологостійкість, сумісність із системою підігріву та країна-виробник: Польща, Бельгія, Угорщина.

Які бувають класи зносостійкості

Вінілова підлога 2023 – великий вибір покриття для підлоги, виготовлених провідними виробниками. Компанії пропонують різні матеріали, що відрізняються між собою класом зносостійкості. Під зносостійкістю мається на увазі міцність, стійкість до стирання та можливість використання вінілового покриття у приміщеннях з інтенсивним навантаженням.

Який клас стійкості до навантажень та стирання можна вибрати в колекціях відомих виробників?

Є кілька варіантів:

- 23-31 клас – матеріали, які підходять для укладання в приміщеннях з незначною прохідністю;

- 32-42 клас – покриття для підлоги, які дозволяється укладати в приміщеннях громадського призначення.

Ви можете вибрати вініл у магазині Світ Паркету в Києві самостійно або скористатися допомогою менеджера. На сайті продаються матеріали, на які надаються гарантії. Додатково в інтернет-магазині можна знайти паркетну дошку, ламінат та паркет.

Монтаж вінілового покриття

Укладання вінілового покриття – робота, що вимагає навичок та знань. У цьому процесі є важливі моменти, яких потрібно дотримуватись. Тому краще звернутися до фахівців.

Вінілова підлога укладається на рівну і суху основу. Спочатку майстри роблять виміри та знепилюють основу. Далі все залежить від того, яке покриття для підлоги використовується. Перший варіант – приклеювання плитки за допомогою клею, що наноситься на зворотний бік. Другий варіант – вінілова плитка із замковим з'єднанням. Процес полягає в тому, що елементи послідовно з'єднуються між собою.