Які матеріали застосовуються для виготовлення паркетної дошки?

Якісна паркетна дошка – покриття для підлоги, яке виготовляється за унікальною технологією. Зверху матеріал захищається від зовнішніх факторів за допомогою лаку чи олії. У процесі виробництва використовується натуральна деревина різних порід. Тому в колекціях представлені покриття для підлоги в широкому асортименті.

Особливості виробництва: використовувані матеріали та важливі моменти

Залежно від конструктивних особливостей, розрізняють дво- та тришарову паркетну дошку. Багатошарова структура є особливістю, завдяки якій забезпечуються високі експлуатаційні властивості.

Двошарова паркетна дошка – матеріал, що відрізняється міцністю та тривалим терміном служби. У ньому передбачаються два шари: фанера хвойних порід та деревина дуба чи ясена. Така багатошарова дошка найкраще підходить для облаштування теплої підлоги. Це обумовлюється тим, що завдяки невеликій товщині забезпечується низький опір теплопередачі.

Тришарова паркетна дошка – покриття для підлоги, що виготовляється за інноваційною технологією. У ньому поєднано тверду основу та розкіш цінних порід деревини.

Багатошарова дошка складається з таких частин:

- перший шар - у більшості випадків використовується шпон хвойних порід. Це матеріал, який одержують способом зрізання тонкого шару деревини. Нижній шар - основа, що надає жорсткості підлоговому покриттю і забезпечує стійкість до деформації під впливом вологи;

- проміжний шар – поперечні планки, виготовлені з деревини хвойних порід чи берези. Їх функція полягає в тому, щоб конструкція була міцною та стійкою до навантажень;

- верхній шар – ретельно підібрані матеріали, що мають покращені характеристики. Це шпон цінних порід деревини, що має однорідну поверхню та імітує структуру натурального дерева.

Ще в процесі виробництва у вигляді середнього шару може використовуватися плита HDF. Це деревноволокниста плита високої густини, виготовлена за сучасною технологією. До переваг такого рішення відноситься висока міцність та стійкість до деформації.

На сайті продається паркетна дошка з дуба, ясена, горіха. Це надійні матеріали, для яких характерна тривала експлуатація, презентабельність та безпека. Якщо Вас цікавлять екзотичні породи дерева, такі варіанти також є. Великий попит має мербау. Підлогове покриття складно із чимось сплутати. Його ключові особливості – дивовижний червоно-коричневий колір та неповторність.

 

Які матеріали застосовуються для виготовлення паркетної дошки?

Якісна екологічна паркетна дошка: що це означає?

Для оздоблення підлоги найкраще підходить екологічна паркетна дошка.

Її переваги полягають у наступному:

- безпека для здоров'я та для навколишнього середовища – не використовується сировина, в якій містяться небезпечні речовини;

- надійність – за дотримання всіх правил укладання підлогове покриття застосовується за призначенням довгий час;

- натуральність – паркетна дошка виготовляється із природних матеріалів. Це основний аспект, завдяки якому покриття для підлоги укладають у житлових приміщеннях;

- зносостійкість - під таким показником мається на увазі стійкість до стирання, до механічних пошкоджень та деформації.

Вибираючи покриття для підлоги, звертайте увагу на такий показник, як товщина паркетної дошки. Від цього параметра залежить шумопоглинання, довговічність та те, скільки разів можна реставрувати матеріал. Для укладання в житлових кімнатах оптимальний варіант – 13-14 мм. Якщо покриття підлоги укладається в приміщеннях з високим рівнем прохідності, тоді - 15-20 мм.

Ще до основних критеріїв належить структура дошки (односмугова, трисмугова, багатосмугова). Вибір залежить від особливостей інтер'єру та від власних уподобань. Виробники пропонують різноманітні варіанти, тому можна знайти найбільш підходящий дизайн.

Ціна паркетної дошки та паркету у нас доступна. Вибирайте розміри, селекцію, спосіб з'єднання та породу деревини. В інтернет-магазині продається паркетна дошка Weitzer Parkett, Baltic Wood, ArcoBaleno. Це виробники, які приділяють максимальну увагу якості продукції.

Як виготовити паркетну дошку: знаємося на цьому питанні

Виробництво паркетної дошки – комплексний процес, що складається із кількох етапів. До них відноситься підготовка сировини, просушування в сушильних камерах, склеювання шарів в одне ціле, обробка верхнього шару. Також створюються сполучні елементи (шип-паз або замковий спосіб).

Процес виробництва ретельно продуманий. Для виготовлення матеріалів використовується передове обладнання, яке відрізняється високою функціональністю.

Укладання паркетної дошки спеціалістами компанії Світ Паркету з дотриманням технології

Майстри компанії виконують монтажні роботи з урахуванням усіх нюансів. Укладання паркетної дошки здійснюється двома способами: на клей та на підкладку. У ході роботи фахівці заміряють вологість та міцність основи, покривають стяжку ґрунтовкою та виконують інші необхідні процеси. Кінцевим етапом є прибирання та вивіз сміття.

Наша перевага - великий вибір паркетної дошки та паркету у Києві за прийнятною ціною

Магазин Світ Паркету пропонує паркетну дошку з цінних порід деревини: дуб, горіх європейський, кедр альпійський, мербау, ясен, дусія Африка. Ви можете замовити паркетну дошку будь-якого виду, керуючись тим, що найбільше підходить до інтер'єру.

Ми пропонуємо продукцію провідних брендів, тому покриття для підлоги відрізняються зносостійкістю і довговічністю. До переваг вибору матеріалів у нас належить гарантія на паркетну дошку, низькі ціни та доставка по Україні.