Демонтаж старого паркету

Паркет – дерев'яне покриття, яке при правильному монтажі та належному догляді експлуатується протягом довгих років. Це правда, але будь-який матеріал має власний термін служби. Коли паркет зносився або просто хочеться його поміняти, виникає питання: як демонтувати старе підлогове покриття. У цій статті ми розповімо, у чому така робота.

Як розібрати старий паркет: важлива інформація

Демонтаж паркету своїми руками – непростий процес, який забирає багато часу та сил. Щоб прибрати старе покриття, спочатку потрібно підготувати інструменти. Наприклад, брухт і зубило для підняття окремих елементів, цвяходер для видалення цвяхів, шпатель для видалення залишків клею.

Як правильно виконати демонтаж паркету?

Ми підготували поетапний опис основних процесів:

- підготовка – спочатку приберіть з приміщення меблі та все, що заважатиме. Підготуйте одяг, який не шкода забруднити. Добре, коли у Вашому розпорядженні будуть захисні окуляри та респіратор;

- демонтажні роботи – поетапно видаляйте елементи за допомогою раніше підготовлених інструментів;

- прибирання сміття – під час роботи з'являється чимало сміття. Для прибирання потрібні міцні та місткі мішки.

Зважайте на поради фахівців, щоб у ході роботи не виникали проблеми. Якщо потрібно зняти стару підлогу, але Ви не впевнені в тому, що впораєтеся з усім самостійно, скористайтеся послугами майстрів і позбавтеся турбот.

 

Як розібрати старий паркет: важлива інформація

 

Демонтаж паркету майстрами Світ Паркету: професійно та недорого

Наша компанія надає якісні послуги та гарантує, що все буде зроблено в обумовлений термін. Для демонтажу паркету ми маємо все необхідне: інструменти, величезний досвід та команда майстрів. Вартість за квадратний метр залежить від складності. До переваг співпраці з нами належить відповідальність, вирішення будь-яких завдань, позитивні відгуки та прийнятні ціни.

Демонтаж паркету виконується відповідно до правил. Ми чітко дотримуємося плану та виконуємо всі процеси поетапно. Майстри знімають старе покриття для підлоги і прибирають за собою сміття. Клієнтам ні про що не треба турбуватися. Ми беремо на себе турботи не тільки по демонтажу покриття, але і укладаємо новий паркет, паркетну дошку.

Паркет на смолі – складніше завдання

Раніше бувало, що паркет укладали на смолу. У такому випадку робота ускладнюється, оскільки покриття для підлоги зняти не так вже й просто. Щоб розм'якшити смолу, можна використати будівельний фен. Тут поспіх недоречний. На вирішення завдання буде потрібно час, сили та терпіння.

Купити паркет у магазині Світ Паркету у Києві та скористатися послугами майстрів

В інтернет-магазині продаються надійні покриття для підлоги. На сайті можна купити паркет дуб, горіх, ясен. Дерев'яне покриття відрізняється тривалим терміном служби, привабливим зовнішнім виглядом та практичністю. Паркет виготовляється з деревини, тому важливими особливостями є натуральність та екологічність. Покриття для підлоги укладається в житлових і нежитлових приміщеннях.

До переваг паркету відноситься шумо-і теплоізоляція, стійкість до зносу. На вибір представлені покриття для підлоги в широкому асортименті. Вся продукція відповідає високим стандартам якості, тому що ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками. Ціна паркету за м2 доступна і залежить від таких основних параметрів: порода деревини, товщина цінного шару, селекція.

Заміна паркету – послуга, яку ми надаємо протягом тривалого часу. Майстри не тільки виконують демонтажні роботи, а й укладають нові покриття для підлоги. Монтаж паркету здійснюється відповідно до встановлених вимог. Робота складається з кількох етапів: підготовка основи, розкладка паркету, підрізування для подальшого монтажу, а на завершальному етапі – приклеювання окремих елементів до поверхні.

Ремонт паркету та паркетної дошки фахівцями нашої компанії

Ремонт паркету – хороший варіант, якщо потрібно усунути пошкодження, позбутися скрипу та інших проблем. Таку роботу найкраще довіряти професіоналам, оскільки для вирішення завдання потрібні знання та досвід. Під ремонтом мається на увазі видалення подряпин, заміна окремих елементів чи фрагментів.

Реставрація паркету - процес, завдяки якому продовжується термін служби покриття для підлоги і покращується його зовнішній вигляд. Це послуга, яку ми надаємо на високому рівні. Для відновлення паркету знімається верхній робочий шар. Циклювання та шліфування виконується за допомогою професійного обладнання. Після завершення реставрації можна насолоджуватися результатом: паркет виглядає, начебто новий.