Яка підлога найбільш екологічна

На ринку представлені покриття для підлоги різних видів. Найчастіше покупці, які шукають відповідні варіанти, вибирають екологічні матеріали. У них не містяться речовини, які завдають шкоди здоров'ю людей та навколишньому середовищу. Які покриття для підлоги ставляться до екологічних і в чому їх особливості, піде мова в статті.

Яке покриття для підлоги найнадійніше?

Це питання цікавить власників квартир та котеджів, які віддають перевагу виробам високої якості. У них на першому місці перебуває надійність. За таким параметром виграє масивна дошка.

Це покриття для підлоги, яке володіє багатьма перевагами:

- натуральність – матеріал виготовляється із твердих порід деревини: дуб, горіх, венге. У ході виробництва не використовується клей та інші синтетичні речовини. Тому гарантується абсолютна безпека здоров'ю;

- міцність – дошка для підлоги не деформується і витримує велике навантаження. З цієї причини забезпечується тривалий термін служби та збереження початкових характеристик;

- стійкість до негативних факторів – масивна дошка не боїться згубної дії вологи, перепадів температур та інших зовнішніх факторів.

 

Яке покриття для підлоги найбільш екологічне

Яке покриття для підлоги краще вибрати?

Вибір сучасних матеріалів, призначених для укладання у квартирах та приватних будинках, чудовий. Можна знайти безпечне покриття для підлоги, яке дозволено використовувати в житлових кімнатах. У колекціях виробників представлений екологічний паркет, а також масивна, паркетна та інженерна дошка. Всі варіанти підходять для створення комфортної та затишної обстановки.

Паркетна дошка чи паркет: чому віддати перевагу?

Те, що в асортименті є різноманітна продукція, це добре. Але які ж вироби заслуговують на пильну увагу покупців? Найкращі підлоги у Києві представлені в інтернет-магазині Світ Паркету. Ми пропонуємо якісну продукцію, виготовлену відповідно до стандартів. Можна вибрати екологічне покриття для підлоги самостійно або скористатися допомогою менеджера. Для зручності на сайті працює фільтр. Відвідувачі відбирають товари за основними параметрами: порода дерева, розміри, спосіб з'єднання, тепла підлога.

Для квартири, та й для приватного будинку теж, ми радимо вибирати між паркетною дошкою та паркетом. Це найкращі матеріали, які добре себе зарекомендували. Не секрет, що екологічність знову у моді. Тому відвідувачі купують покриття для підлоги, в яких вдало поєднується натуральність і екологічність.

Давайте розберемося, у чому особливості кожного виду виробів. Надійна паркетна дошка – матеріал, що займає лідируючі позиції у рейтингу екологічних рішень. До переваг такого варіанта відноситься зносостійкість, висока шумо-і теплоізоляція, привабливий зовнішній вигляд. Дошка підлоги зберігає початкові властивості протягом багатьох років. Матеріал витримує навантаження, не шкодить здоров'ю та відрізняється невибагливістю у догляді.

Тепер поговоримо про штучний паркет. Це екологічний матеріал, який виготовляється з якісної деревини.

Штучний паркет завжди популярний, оскільки має суттєві переваги:

- безпека – у підлоговому покритті не містяться небезпечні компоненти, тому вироби часто укладаються у квартирах та котеджах;

- надійність – при правильному укладанні підлога експлуатується протягом десятків років;

- чудові декоративні властивості – штучний паркет асоціюється з розкішшю та зі статком, а також вносить в інтер'єр вишуканість.

Купити паркетну дошку або паркет у Києві за низькою ціною

Якщо Ви цінуєте натуральність та екологічність, купіть покриття для підлоги у нас. У колекції є вироби різних видів: європейський горіх, кедр альпійський, мербау. Вартість продукції не завищена, тому можна здійснити вигідну покупку та облаштувати безпечну підлогу. У каталозі Ви знайдете матеріали для кімнати, де проживає дитина або дорослі люди. Також покриття для підлоги укладають у вітальні, в робочих кабінетах і в інших приміщеннях.

Укладання паркету, паркетної дошки фахівцями нашої компанії

Ми пропонуємо купити паркет у Києві та виконуємо укладання матеріалів. Монтаж покриття для підлоги здійснюється в обумовлені терміни. Якщо потрібно ремонт або циклювання, можна довіритися майстрам і отримати той результат, на який Ви розраховуєте.

Безпечна підлога – найкраще рішення для всіх, хто піклується про себе та здоров'я людей, які його оточують. Екологічні матеріали є абсолютно нешкідливими. Вони не містять небезпечні компоненти, які можуть потрапляти в повітря. Завдяки такому важливому показнику паркет та паркетну дошку з кожним роком обирає дедалі більше покупців.