Яке покриття для підлоги вибрати, якщо у Вашому будинку живе собака

Якщо у приватному будинку чи квартирі живе собака, потрібно уважно вибирати підлогове покриття. Чому? Є багато причин, яких не можна нехтувати. Покриття для підлоги повинно бути міцним і відрізнятися стійкістю до пошкоджень, щоб на поверхні не з'явилися подряпини від гострих пазурів. Також до головних критеріїв покупки належить безпека, комфорт, довговічність та навіть колір.

Колір покриття для підлоги: чому віддати перевагу?

Коли в будинку не мешкає ні собака, ні кішка, вибір матеріалів залежить від особистих побажань та від стилю інтер'єру. Можна керуватися модою та укладати у приміщеннях матеріали різних кольорів. Якщо Ви є власником домашньої тварини, користуйтеся одним простим правилом. Вибирайте покриття для підлоги відповідно до кольору шерсті кота або собаки. Тоді Вам не доведеться постійно прибирати шерсть із підлоги по кілька разів на день.

Декори підлогових покриттів – широкий асортимент пропозицій, серед яких можна знайти потрібні варіанти. Наведемо кілька прикладів: ясен, сосна, тік, бетон, горіх. Вибір чудовий, тому у власників домашніх тварин не виникають складнощі з пошуком оптимального рішення.

 

Яке покриття для підлоги вибрати, якщо у Вашому будинку живе собака

Паркет та ламінат – надійні матеріали

Почнемо з паркету. Це практичний матеріал, який виготовляється із деревини. Паркет має великий попит, тому що має хороші характеристики. Його часто вибирають для укладання в будинках, де живуть собаки.

Власники свійських тварин віддають перевагу паркету, покритому олією, а не лаком. Це з тим, що у лакованої поверхні з'являються подряпини від пазурів. Також собакам і котам незручно ходити такою підлогою, оскільки лапи ковзають і роз'їжджаються.

Переваги паркету:

- натуральність;

- стійкість до подряпин;

- низька ціна паркету;

- міцність;

- красивий вигляд.

Ламінат – ще один матеріал, який можна укладати у будинках та квартирах. Він має і переваги, і недоліки. До переваг належить стійкість до передчасного зносу, легкість у догляді, різноманітність дизайнів та доступність.

Ще ламінат відрізняється стійкістю до подряпин від пазурів тварин, від підборів, від ударів. Що стосується недоліків, мається на увазі те, що матеріал втрачає свої властивості під впливом вологи. Якщо в будинку тільки з'явилося щеня і його потрібно привчити до туалету або собака вже літня, слід розглянути інший вид покриття для підлоги.

У квартирі краще масивна дошка, паркетна дошка чи вініл?

Всі ці матеріали підходять для укладання в квартирі, де живе пес або кіт. Розкажемо про кожен варіант докладніше.

Масивна дошка – покриття для підлоги, що володіє високими експлуатаційними властивостями. Його можна укладати у будинку з собакою.

Назвемо основні переваги дошки:

- екологічність – матеріал виготовляється із цінних порід дерева;

- довговічність – масивна дошка міцна та зносостійка;

- просте прибирання - підлога очищається від забруднень за допомогою пилососа або добре вологої ганчірки, що віджата.

Паркетна дошка – покриття для підлоги, що виготовляється з екологічно чистої сировини. Це багатошарова конструкція, в якій поєднано тверду основу та красиву фактуру. Паркетна дошка в Києві продається за розумною ціною та з гарантією якості. До плюсів матеріалу відноситься стійкість до механічного впливу та навантажень, надійність і практичність.

Кілька слів треба сказати про вініл. Це матеріал, у якому містяться небезпечні речовини. Його переваги – стійкість до подряпин та впливу вологи. Вініл експлуатується протягом багатьох років, дарує приємні тактильні відчуття та поглинає шуми при ходьбі.

Ціна покриття для підлоги доступна для покупців

Ми пропонуємо купити в магазині Світ Паркету покриття для підлоги відомих брендів: ArcoBaleno, Baltic Wood, TRIVENETA, Weitzer Parkett, Woodtone. Вся продукція відрізняється бездоганною якістю та продається за прийнятною ціною. Наша компанія є офіційним представником виробників покриття для підлоги. Тому в інтернет-магазині можна зробити вигідну покупку, ефективно вибравши якісні матеріали та заощадивши гроші.

Монтаж підлогових покриттів: самостійно чи за допомогою майстрів?

Довговічність підлоги залежить не тільки від експлуатаційних характеристик, а й від дотримання технологічних норм. Тому не потрібно виконувати монтажні роботи самотужки. Так можна уникнути помилок, що призведуть до небажаних результатів. Краще довіритись майстрам, які мають величезний досвід у такій сфері діяльності. Фахівці швидко і правильно укладають покриття для підлоги в будинках і квартирах.