Який спосіб укладання паркетної дошки вибрати?

Враховуючи те, що ціна паркетної дошки є однією з найдоступніших, популярність даного сучасного матеріалу є величезною. Паркетна дошка цінується за стабільність, широкий вибір варіацій, а також простоту укладання. При цьому монтаж паркетної дошки, як і іншого матеріалу для підлоги є завданням для досвідченого паркетника. Фахівець не тільки повинен добре укладати, але врахувати різні нюанси. Наприклад, простежити за тим, щоб планка правильно «акліматизувалася» в інтер'єрі, де необхідне укладання паркету, перевірити вологість основи перед укладанням підлоги і т.д.

Вибрати, а також купити паркет і паркетну дошку, ви можете самостійно або також звернутися до спеціаліста в магазині паркету та паркетної дошки «Світ Паркету», який вам може в цьому допомогти. В асортименті не тільки дорогоцінні породи Дуб, Ясен, Горіх, але й виконані матеріали з екзотичної деревини.

Інтернет-магазин «Світ Паркету» пропонує широкий вибір підлогових покриттів. Також для клієнтів доступні додаткові послуги укладання будь-якого масштабу та конфігурації, що гарантує високу якість монтажу. Монтаж здійснюють виключно досвідчені професіонали з наявністю власного професійного обладнання. Компанія надає гарантії на виконані послуги.

 

Який спосіб укладання паркетної дошки краще вибрати

Як краще укладати паркетну дошку на клей чи на підкладку?

Паркетна дошка може укладатися двома способами: на клей, як штучний паркет чи плаваючим методом. При цьому з'єднуватиметься покриття через систему шип-паз або шляхом замкового з'єднання.

Якщо паркетна дошка укладається через шпунтове з'єднання (шип-паз), її приклеюють до основи спеціально розробленими клеями. Під укладання паркетної підлоги краще використовувати паркетний клей Stauf, який має оптимальні характеристики та відмінну якість. Деревина приклеюється на заздалегідь підготовлену: суху і рівну основу. Додатковий захисний шар може забезпечити паркетний лак Loba, який у багатьох випадках стане відмінним рішенням.

У випадку, коли паркетна дошка оснащена замковим з'єднанням, укладання може здійснюватися як шляхом склеювання, так і плаваючим способом на підкладку. Коркова підкладка є відмінним варіантом під укладання паркетної дошки. У цьому випадку дошки збираються через замкове з'єднання без фіксації та приклеювання в одне полотно.

Скільки коштує покласти паркетну дошку на клей?

Укладання паркетної дошки із застосуванням клейових складів є більш надійним, дозволяє створити цільне полотно, яке підлягає подальшій реставрації. Приклеювання паркетних плашок є більш трудомістким та витратним процесом. Саме з цієї причини, покласти паркетну дошку на клей коштує дорожче, ніж монтаж плаваючим методом.

Якщо ви не знаєте, де замовити паркетну дошку та укладання – фахівці компанії «Світ Паркету» виконують укладання під ключ з гарантією 25 років. Робота виконується якісно та оперативно, враховуючи всі нюанси, такі як порода дерева, особливості та масштаби приміщення. Передбачається доставка матеріалу та його акліматизація.

Як вибрати напрямок укладання паркетної дошки?

В цілому рекомендується, щоб підлога йшла у напрямку основного джерела світла і по лінії входу в приміщення, що найчастіше використовується. Коли дверей та вікон більше, слід вибирати найпростіший напрямок установки.

Бажаєте використовувати корисні оптичні ефекти в кімнаті? Скористайтеся трьома практичними порадами:

1. Горизонтальний напрямок та ширина. Укладаєте підлогу у вузькій кімнаті? Розташуйте дошки горизонтально! Завдяки ширині дощок поверхня здається ширшою, що дозволяє уникнути ефекту коробки. Для кращого результату не вибирайте темні кольори для підлоги або стін, так як вони роблять вузьку кімнату ще меншою.

2. Вертикальний напрямок та довжина. Коли ви укладаєте підлогу у короткій кімнаті, ви хочете додати йому глибини. Установка підлоги вертикально зробить кімнату візуально довшою. Хочете посилити ефект від інсталяції поряд? Поєднуйте світлу підлогу з темнішими стінами - така обробка додасть кімнаті ще більше глибини.

3. Діагональний напрямок та розмір. Щоб дійсно збільшити маленьку кімнату з мінімальними зусиллями або витратами матеріалів, можна вибрати діагональне укладання підлоги. Найчастіше розташування під кутом 45 градусів радуватиме око. З ухилом всього 10 градусів похила підлога також допомагає візуально з'єднати стіну зі стіною в сусідній кімнаті, створюючи однорідний ефект та відчуття відкритого простору.

Ціна укладання паркетної дошки та паркету в Києві

Ціна укладання паркетної дошки – 320 грн. на метр квадратний та шліфування покриття 124 грн. У вартість необхідно включати не тільки плату роботи фахівців, але й витрати на купівлю клеючої речовини і грунтовки.

«Світ Паркету» пропонує широкий вибір покриття для підлоги різного цінового сегменту. Відмінна якість матеріалів може гарантувати не тільки зарубіжний, а й український виробник, продукція якого також є в асортименті. ArcoBaleno здійснює виробництво підлогових покриттів на інноваційному обладнанні, використовуючи іноземне устаткування та вітчизняну деревину. Високотехнологічне виготовлення матеріалів забезпечує відповідність продукції найвищим Європейським стандартам якості.