Якої товщини має бути хороший ламінат?

Товщина ламінату – важливий параметр, на який слід звертати особливу увагу. Від нього залежить термін служби покриття для підлоги і стійкість до навантажень, до зносу. Щоб Ви у всьому розібралися та підібрали оптимальний варіант, ми створили спеціальну статтю. З неї Ви дізнаєтесь, якою товщиною буває ламінат, які виробники виготовляють якісну продукцію і як зрозуміти, що покриття підлоги відповідає всім вимогам.

Який ламінат краще вибрати для квартири: корисні поради

Підбираючи ламінат для квартири, віддавайте перевагу продукції провідних брендів. Особливості покриття для підлоги - зовнішня привабливість, стійкість до навантажень, тривалий термін служби. Для дитячої кімнати, вітальні чи кухні підійде ламінат товщиною 8-10 мм. Такий матеріал має гарні експлуатаційні властивості, витримує навантаження та в домашніх умовах використовується за призначенням протягом 12-15 років.

Якщо Ви сумніваєтеся та не знаєте, який вибрати ламінат для квартири, скористайтесь допомогою менеджерів. Зв'яжіться з консультантом по телефону або онлайн-чаті. Фахівець вислухає побажання та підкаже, які варіанти підійдуть якнайкраще.

 

Якої товщини має бути хороший ламінат?

 

Який краще ламінат 32 чи 33 і чому?

Клас зносостійкості – характеристика, яка вказує на ступінь міцності та на те, наскільки довго покриття для підлоги зберігає початковий зовнішній вигляд при навантаженні. Загалом, за таким показником розрізняють матеріали, призначені для домашнього використання та укладання в громадських приміщеннях. До найпоширеніших покриттів для підлоги відноситься клас зносостійкості 32 і 33.

У чому різниця між такими варіантами?

Давайте розберемося:

- 32 - ламелі, товщина яких варіюється в межах 8-10 мм. Ламелі витримують навантаження і не зношуються завчасно. Матеріал призначається виключно для приміщень із помірним навантаженням. Це можуть бути громадські місця, квартири та приватні будинки. Ламінат часто укладають у вітальні, робочому кабінеті, спальні;

- 33 – матеріали, товщина яких становить 10–12 мм. Ламінат має покращені експлуатаційні властивості та ідеально підходить для місць з високим навантаженням. У громадських приміщеннях підлога експлуатується протягом 6 років, а у приватних будинках та квартирах період збільшується до 20 років.

Що краще і який купити ламінат залежить від конкретної ситуації. Для приміщень з максимальним навантаженням рекомендуємо зносостійкий матеріал. Для дитячої кімнати та кухні підійде 32 клас. Всі питання можна вирішити з фахівцями, які знаються на такій сфері і дають цінні поради.

Купити якісний ламінат у магазині Світ Паркету у Києві

Акцентуємо увагу на тому, що в магазині продається покриття, що ламінує, в широкому асортименті. З такої причини у покупців постає питання: як правильно вибрати матеріал і чим при цьому керуватися.

При виборі відповідного варіанта для будь-якого об'єкта дивіться такі показники:

- декор – різноманітні рішення для любителів оригінальності. Наприклад, світла кераміка, чорний сланець, полірований бетон, мармур або домашній текстиль;

- сумісність із системою підігріву – параметр, яким не можна нехтувати. При використанні ламінованого покриття для підлоги разом з системою тепла підлога забезпечується максимальний комфорт;

- бренд - країна виробництва: Туреччина, Німеччина. На сайті продається продукція відомих виробників Quick-Step, Alsafloor, AGT, Rooms, Haro. Каталог регулярно поповнюється, оскільки компанії йдуть у ногу з часом.

До додаткових параметрів відносяться розміри ламелей, вологостійкість, спосіб з'єднання та фаска. У колекції представлено багато варіантів, тому Ви точно щось підберете. Ціна ламінату є прийнятною, оскільки ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками.

Як зрозуміти, що якісний ламінат?

Скажімо одразу, що хороший ламінат не може бути надто тонким. Товщина – важливий показник, від якого залежить експлуатаційні характеристики. На підлоговому покритті не потрібно економити, оскільки це недоречно. Середнє значення – 8-9 мм. Тонкий ламінат не витримає великого навантаження, особливо якщо на підлогу поставлять важкі меблі. Існують ризики, що покриття деформується та пошкодиться.

Також від товщини ламінату залежать і теплоізоляційні властивості. Чим менша товщина матеріалу, тим холодніша підлога. Тут є один нюанс: якщо використовується система тепла підлога, тоді ситуація змінюється на краще. Підлога швидко прогрівається і таким чином забезпечується комфорт.

Вибирайте якісний ламінат, товщина якого не менше ніж 8 мм. Звертайте увагу як на характеристики, так і на декор. Перевірені виробники виготовляють покриття на підлогу, які мають привабливий вигляд та оригінальний дизайн. Ламінат товщиною від 8 мм витримує навантаження, відрізняється міцністю та зносостійкістю. Ламелі надійно з'єднуються між собою, під час укладання покриття для підлоги не виникають складності.

Який ламінат кращий 8 мм або 12 мм: давайте в цьому розберемося

Це ще одне питання, яке слід обговорити. Ламінат 8 мм та 12 мм – затребувана продукція, яка повсюдно використовується для облаштування житлових кімнат (квартира, котедж) та комерційних об'єктів. Що ж краще? Ламінат 8 мм – покриття, що відрізняється стійкістю до будь-яких пошкоджень та стирання, а також хорошими тепло- та звукоізоляційними властивостями. Його укладають у квартирах та приватних будинках. Покупці залишаються задоволені якістю, тому що матеріал міцний та надійний.

Ламінат 12 мм – покриття для підлоги, що відповідає суворим стандартам. До його ключових особливостей відноситься стійкість до інтенсивних навантажень і стирання. Додаткові переваги – чудові шумоізоляційні властивості, вологостійкість, практичність та довговічність. Ламелі товщиною 12 мм мають міцний замок, завдяки чому підлога витримує велике навантаження та не деформується.

Укладання ламінату майстрами Світ Паркету: замовляйте наші послуги

Виберіть якісний ламінат у магазині та скористайтесь послугами фахівців, які виконують монтаж. Наші майстри знають усі тонкощі своєї роботи. Якщо на поверхні є пошкодження чи нерівності, все усувається.

В обов'язковому порядку виконуються виміри на міцність основи та визначається вологість повітря. Монтаж ламінату здійснюється на підкладку або клей. Вибір способу укладання залежить від особливостей об'єкта та від побажань клієнтів. Звернувшись до нас, Ви будете задоволені. Майстри виконують роботу в обумовлені терміни та з гарантією якості. Вартість послуги залежить від складності та від обсягу роботи.

Виберіть товщину ламінату самостійно або скористайтесь нашою допомогою. Салон Світ Паркету пропонує добротні підлогові покриття, що відповідають суворим вимогам. Ви можете замовити гарний ламінат та одночасно викликати майстрів додому чи на інший об'єкт. Це вигідне рішення, тому що компанія дбає про репутацію та створює найкращі умови для клієнтів.