Який ламінат краще 32 чи 33?

Ламінат - покриття для підлоги, що відрізняється довгим терміном служби, прийнятною вартістю і міцністю. Його класифікують відповідно до результатів тестів, під якими мається на увазі стійкість до механічних пошкоджень та навантаження. На вибір представлені різні класи ламінату, тому ми вирішили присвятити цьому окрему статтю.

Чим 32 клас відрізняється від 33?

У нашому магазині продається ламінат у широкому асортименті. Можна вибрати оптимальний варіант, виходячи з того, для якого приміщення призначається покриття для підлоги. Класи ламінату – ключовий параметр, яким керуються під час пошуку матеріалів. Сюди відноситься зносостійкість верхнього шару, щільність та стійкість до пошкоджень.

Класи ламінату - 31, 32, 33, 34.

У каждого варианта имеются свои особенности:

- 31 клас – покриття для підлоги, яке призначається для укладання в житлових кімнатах і в приміщеннях зі слабким експлуатаційним навантаженням. Його термін служби становить 10-12 років;

- ламінат 32 класу – матеріали, що витримують велике навантаження. Ламіноване покриття для підлоги підходить для приміщень із середньою прохідністю;

- ламінат 33 класу – ламінат, призначений для укладання у приміщеннях з інтенсивним навантаженням. Період експлуатації – близько 6 років;

- 34 клас – покриття для підлоги, що ідеально підходить для використання в приміщеннях з підвищеним навантаженням. Наприклад, сюди належить вокзал та танцювальний клуб. Матеріал не зношується протягом 10-15 років.

 

Який ламінат кращий 32 або 33 класу зносостійкості?

Який клас ламінату краще брати?

Якщо Вас хвилює питання, де купити ламінат в Києві і чому віддати перевагу, ознайомтеся з асортиментом і задайте питання. Вибір покриття для підлоги безпосередньо пов'язаний з тим, в якому приміщенні проводиться ремонт. Для житлових приміщень підходить ламінат 32 та 33 класу.

Підлога 31 класу не розрахована на інтенсивні навантаження, тому її купувати не варто. Якщо розглядати 34 клас, то цей варіант для квартири не підходить. Вартість ламінату висока, тому таке рішення є недоцільним.

Як вибрати ламінат з фаскою чи без?

Це не менш важливе питання для тих, хто вирішив постелити ламінат. Виробники пропонують різні види ламінату: з фаскою з чотирьох сторін та без фаски. Щоб зрозуміти, що краще, потрібно докладніше у всьому розібратися. Почнемо із того, що таке фаска. Це скошений край, що створюється за допомогою спеціального обладнання під час виробничого процесу. Коли окремі елементи укладаються на основу та з'єднуються між собою, утворюється виїмка.

Який вибрати ламінат із фаскою чи без? Два види підлогових покриттів мають плюси та мінуси. Ламінат з фаскою найбільше візуально схожий на натуральні матеріали. Крім привабливого зовнішнього вигляду є й інші особливості: маскування щілин, покращені амортизаційні властивості та простий процес укладання.

Щодо недоліків, йдеться про прибирання. У поглибленнях накопичується пил і бруд, якого складно позбутися. Це слід брати до уваги, вибираючи ламінат для приміщень із високою прохідністю. Наприклад, в офісах вигідно укладати ламінат без фаски.

Який ламінат найкращий за якістю для квартири?

Ми розглянули класи ламінату та відмінності. Для квартири підходить покриття для підлоги, для якого характерна хороша зносостійкість, тривалий термін служби і гарний зовнішній вигляд. Якісні матеріали виготовляють відомі виробники Quick-Step, AGT, Rooms, Haro. У колекціях представлені матеріали, що відрізняються між собою різними параметрами: товщина, водостійкість, спосіб з'єднання, декор (горіх, тик, мербау, чорний сланець).

Також важливо, який ламінат: матовий чи глянсовий. Матове ламіноване покриття для підлоги розкішно виглядає і довго зберігає початковий зовнішній вигляд. Глянцевий ламінат має блискучу поверхню та відбиває світло.

Яка підлога модна в 2023 році?

Салон Світ Паркету в Києві пропонує якісні покриття для підлоги від провідних виробників. У 2023 році великий попит має ламінат, що імітує натуральну деревину. Такий матеріал гармонійно вписується в інтер'єр та створює атмосферу тепла.

Вибираючи покриття для підлоги, зверніть увагу на ламінат, паркетну дошку, паркет та вініл. У продажу представлені матеріали, виготовлені за сучасними технологіями та з урахуванням стандартів. Підлогові покриття витримують навантаження, мають гарну міцність і мають естетичний зовнішній вигляд. У 2023 році на першому місці знаходиться краса та безпека, водостійкість та зносостійкість.

Ми це знаємо та пропонуємо матеріали, що відповідають таким параметрам. У нас можна замовити монтаж покриття для підлоги, дізнатися, як покласти ламінат і отримати безкоштовні консультації з догляду!