Чи можливо замінити самостійно паркетну дошку частково: слушні поради від професіоналів

Паркетна дошка з дуба та ясена має високий рейтинг серед покриттів для підлоги. Це найкраща, зносостійка дошка для підлоги, натуральна за складом, яка дозволяє з легкістю укласти паркетну підлогу, створюючи імітацію паркетної дошки або масиву. У покритті є дорогоцінні породи деревини, з них створюється верхній – робочий шар. Нижні шари виготовляються з ялинової або березової деревини.

При покупці багатошарового покриття для підлоги не потрібні додаткові витрати на паркетний лак і клей. Оскільки паркетна дошка постачається повністю в готовому вигляді із наявністю замкової системи для простоти укладання.

Ще одним видом багатошарового матеріалу є інженерна дошка – це паркетна дошка без покриття, у структурі якої є лише цінні породи деревини.

При правильному підборі паркетна дошка може прослужити не один десяток років. При цьому важкі меблі, а також інтенсивні механічні впливи можуть стати причиною часткового ремонту покриття. Як його правильно виконати та що краще робити у разі пошкодження даного підлогового покриття – розкажуть у даній публікації спеціалісти від «Світ Паркету» у Києві.

 

Заміна пошкодженої паркетної дошки, реставрація, циклювання паркету та паркетної дошки у Києві

Як замінити одну паркетну дошку у процесі експлуатації покриття?

Дерев'яна підлога, як правило надзвичайно зносостійка і їх не так легко перемогти. Проте, що робити, якщо раптом це сталося? Виробник не виправдав ваші очікування або ви порушили рекомендації щодо догляду та експлуатації, внаслідок чого пошкоджено одну дошку. Чи потрібна повністю реставрація або можна замінити покриття, частково не розбираючи всю підлогу?

Замінити одну паркетну дошку можна за наявності плашок на заміну. Саме тому першою умовою для цього є наявність пари дощок – купити недорого паркетну дошку, в такій же якості та забарвленні можна в салоні-магазині Києва «Світ Паркету». Вибрати відповідний варіант на заміну допоможуть реалістичні фото, які присутні на кожній позиції пропонованих підлогових покриттів у найкращій якості.

Чи можливо замінити своїми руками пошкоджену паркетну дошку?

На питання: чи можливо замінити своїми руками пошкоджену паркетну дошку, не розбираючи всю підлогу? Відповідь може бути неоднозначною, оскільки в даній справі потрібен досвід, професійні інструменти, майстерність і суворе дотримання наступних правил:

- Спочатку вам необхідно, власноруч, видалити пошкоджені елементи. Для цього попередньо потрібно просвердлити отвір у кожному кутку дошки. Відмінно для цього підійде свердло діаметром 15 мм.

- Потім вам знадобиться ручна дискова пилка з регульованою глибиною пропилу. Глибину пропилу легко визначити, вимірявши новий елемент.

- Після цього необхідно зробити два пропили по діагоналі між отворами дотримуючись обережності.

- Далі можна витягти елемент. Проте з поздовжньої та торцевої сторони дошка буде ще зафіксована – її необхідно буде обережно витягти, з урахуванням використання системи з'єднання.

- Після отримання всіх чотирьох частин, що утворилися отвори в підлозі, необхідно пропилососити, перш ніж буде проведена заміна. Одну паркетину, яку ви укладатимете, потрібно також підготувати.

- Паркетину доведеться дещо видозмінити. У нової дошки з торця з поздовжньої сторони необхідно видалити кромку паза, що виступає.

- Елемент спочатку потрібно встановити без клею, але будьте обережні, не притискайте його, тому що планку доведеться ще раз витягнути, перш ніж вона остаточно займе своє місце.

- Якщо елемент підігнаний необхідним чином, нанесіть рівномірно клей на чотири сторони. Після того, як клей буде нанесений, знову обережно вставте елемент поздовжньою стороною із гребенем та натисканням вниз.

- Зайвий клей негайно видалити із поверхні.

- Встановіть вантаж у зоні, де проводився ремонт, зачекайте, поки клей схопиться.

Якщо утворилися невеликі шви, їх можна легко заповнити твердим воском і від пошкоджень не залишиться і сліду.

Якщо ви не впевнені у своїх силах – Світ Паркету допоможе відновити стать будь-якого формату

У нас працюють виключно компетентні фахівці, які здійснюють не лише монтаж підлогових покриттів. З нами також можлива високопрофесійна реставрація паркетної підлоги – Світ Паркету допоможе відновити покриття будь-якого формату та складності. У ремонті застосовується висококласне та сучасне обладнання, що дозволяє його виготовити без шуму та пилу.

Як і продукція, так і послуги пропонуються у нас за максимально конкурентоспроможною ціною, що дозволяє заощаджувати нашим клієнтам час та сили. Звернувшись до нас, ви зможете в результаті насолоджуватися красою та практичністю підлоги.