Що таке компенсатор Корковий компенсатор - це спеціальна смужка з кори коркового дерева. З його допомогою можна здійснити перехід від плитки до ламінату або паркету, а також візуально розділити зони кухні та вітальні. За рахунок того, що смуга з пробки шириною в 10 мм рівномірно стискається до 5 мм і має властивість відновлюватися в своїх розмірах, матеріал без проблем компенсує рух підлоги. У цьому випадку відпадає потреба в порожках і зазорах. Якщо вам потрібно відшліфувати паркет, то це можна зробити разом з корковим компенсатором, який також покривають лаком. Пробкові компенсатори є в двох розмірах: 900x7x15 мм, 900x10x15 мм, мають 7-кратне лакове покриття і тонуються в тон дерева на вибір з 10 кольорів: дуб, горіх, ясен, мербау, венге, білий та інші або без покриття.
Що таке вініл Вініл — це покриття для підлоги, що виробляється за особливою технологією із полівінілхлориду або ПВХ. За текстурою подібний до плитки, дерева, каменю. Вологостійкий, міцніший за плитку та дерево. Основними характеристиками вінілу є жорсткість, міцність та пружність завдяки додаванню до його синтетичної складової кварцевого піску. Підходить для всіх типів кімнат та для вуличного використання.
Паркетна дошка: перевагиОсновні переваги паркетної дошки: - Вартість у порівнянні з масивом більш доступна, оскільки вона має лише верхній пласт дорогої деревини. - Велика різноманітність декору. Лицьовий шар цього покриття для підлоги можуть виготовляти навіть з рідкісних порід дерева. - Висока міцність, гнучкість та довговічність з'єднання досягаються за рахунок багатошаровості та перпендикулярному розташуванню кожного шару. - Поверхню паркетної дошки можна брашувати, відбілювати або тонувати з використанням захисного покриття.
Замкова паркетна дошкаЦе покриття для підлоги, що відрізняється способом з'єднання від звичайної паркетної дошки. Її перевагою є те, що завдяки можливості плаваючої укладки без наклейки на основу, заощаджуються час та гроші. Також у майбутньому можлива заміна зіпсованої ламелі.
Що таке масивна дошка?Масив - це покриття для підлоги, виготовлене з деревини на 100%. Основні характеристики: - система з'єднання "шип-паз"; - довжина від 600 мм; - ширина від 90 мм. Монтаж масиву такий же за складністю, як і у паркетної дошки. Термін служби цього матеріалу визначається верхнім шаром зношування (від лицьової до верхньої частини паза). Чим товще цей шар, тим більшу кількість разів можна шліфувати поверхню.
Що робити, якщо затопило паркет?Реставрація паркету дуже важлива, адже мова йде про Вашу підлогу. Наслідки залиття паркету та паркетної дошки: - почорніння, поява грибків, цвілі, - припіднятий, здиблений, здуття, викривлення паркету, - поява щілин, сколів, - зміна кольору швів, відтінку підлоги. Як виправити потемнілий паркет після намокання? Щоб уникнути небажаних наслідків, потрібно замовити відновлення, ремонт, реставрацію паркету після заливу, затоплення. Наші майстри все зроблять за 1 день. Без пилу, з гарантією. Виїзд по м. Київ та області. Покриття для підлоги буде служити протягом багатьох років, не доставляючи незручностей своїм власникам. Вибирайте професіоналів. Можна також замовити тільки локальну заміну плашок після заливу.
Що таке плінтусПлінтус — один з необхідних матеріалів для завершення обробки підлоги. Плінтуса грають роль не просто декору, а застосовуються на завершальній стадії ремонту приміщення для захисту простору між стінами та підлогою від попадання бруду і служать для приховання різних проводів. Сучасні плінтуса мають такий профіль, що під ними можна заховати комунікаційні дроти, вбудувати розетки та вимикачі. Це надає кімнаті особливої естетичності та сучасності. Наша продукція додасть вашому дизайну закінчений та елегантний вигляд.
Часто задавані питанняЧасто задавані питання