Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Паркет ялинка Англійська | Французька

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Паркет французька і англійська ялинка

Паркетна дошка, як і масивна дошка, є традиційним видом підлогового покриття, який має багатовікову історію. Поряд з іншими більш сучасними видами облицювального матеріалу саме паркет англійська і французька ялинка є класикою, це екологічний матеріал, який може надати благородного і естетичного вигляду вашій квартирі.

 

Паркет французька ялинка ціна в Києві, монтаж від Світ Паркету

Яка ціна на паркет англійська ялинка?

Паркет англійська ялинка відрізняться простим і виразним виглядом, це традиційне покриття складається з прямокутних плашок.

Раніше таке покриття використовувалося під укладку підлоги для палаців, галерей. Зараз же підкреслити благородство і свій неповторний смак може кожен, оскільки ціна на паркет англійська ялинка є більш ніж доступною.

Монтаж паркету ялинка даного виду робиться зигзагом. При цьому вибрати в магазині паркет ялинкою досить просто - не дивлячись на те, що асортимент великий і багатогранний, ви зможете максимально раціонально вибрати і відповідно до дизайну приміщення оформити підлогу. У сучасному стилі даний паркет також знайшов своє застосування, оскільки укладання передбачає величезну кількість схем, за якими можна оригінально укласти англійську ялинку.

 

Паркет англійська ялинка ціна в Києві, монтаж

Чим відрізняється і де купити паркет французька ялинка?

Поява французької ялинки можна вважати в певному сенсі розвитком декоративних показників і способів укладки. Тут торці плашок при виробництві обрізаються під кутом 40 градусів, при укладанні це підлогове покриття утворює візерунок схожий на ялинкову гілку, що виглядає більш витончено і акуратно.

Якщо ви хочете купити паркет французька ялинка при цьому вивчити переваги покриття, наш ресурс пропонує зробити вам це прямо зараз.

До переваг французької ялинки можна віднести:

- Прийнятна ціна паркету в Києві.

- Акуратний і благородний вигляд.

- Надійність і довговічність.

- Багатогранність візерунку та тону, які пропонує вигідно купити наш магазин паркету.

- Можливість гармонійно поєднувати між собою різні породи, що значно полегшує вибір і робить приміщення жвавіше.

- Паркет прекрасно відновлюється, завдяки чому може радувати вас не один десяток років своїм бездоганним виглядом.

Для тих, хто вирішив самостійно купити паркет в Києві, наш салон-магазин «Світ Паркету» пропонує вибрати і вигідно купити для будинку самостійно, оцінивши всі переваги даних видів підлогового покриття.

Вгору