Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Паркетна дошка українського виробника

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Паркетна дошка українського виробника

На скільки буде якісне підлогове покриття залежить від використаних матеріалів при виробництві, а також від технологій обробки деревини. Це правило також безпосередньо стосується і паркетної дошки, яка володіє багатошаровою структурою, при цьому повинна відповідати не тільки європейським стандартам, але і запитам споживача.

Природньо, якісне покриття вимагає вагомих фінансових вкладень, при цьому є можливість вигідно придбати високої якості матеріал вітчизняного виробництва.

Який український виробник паркетної дошки реалізовується в «Світ Паркету»?

Компанія «Світ Паркету» має широкий асортимент матеріалів багатошарової структури, при цьому користується величезною популярністю український виробник паркетної дошки ArcoBaleno. Також випускає сучасну паркетну дошку чудової якості і виробник Woodtone.

Ці вітчизняні бренди відрізняються інноваційними рішеннями, які регулярно впроваджуються у виробництво паркетної дошки та інших підлогових покриттів, суворим контролем якості і висококласною обробкою деревини. Завдяки серйозному підходу до виробництва паркетна дошка, яка реалізовується в нашому інтернет магазині, відрізняється відмінною стійкістю до температурних перепадів, довговічністю і багатогранною декоративною палітрою.

 

Паркетна дошка українського виробника від Світ Паркету Київ, вудтон, аркаболено

«Світ Паркету» пропонує купити від виробника паркетну дошку європейської якості

Будучи офіційним представником ArcoBaleno і Woodtone в Україні наші клієнти мають можливість купити від виробника паркетну дошку гідної європейської якості на вигідних умовах.

Ми впевнені в якості паркетної дошки, яку пропонуємо своїм клієнтам. Паркетна дошка ArcoBaleno створюється на території України, при цьому виробництво здійснюється на інноваційному обладнанні з використанням традиційних, національних і екзотичних деревних порід. Покриття проходить суворий контроль на кожному етапі виробництва. Деревина для верхнього шару відбирається по селекції, якісно обробляється і покривається спеціальним захисним шаром. Такий матеріал має сучасні замкові з'єднання, що значно спрощує процес укладання і виключає утворення зазорів між плашками.

Поспішайте вигідно купити паркетну дошку: у нас найкраща ціна паркетної дошки в Києві

Крім вітчизняних виробників в інтернет-магазині «Світ Паркету» присутня паркетна дошка й інших європейських виробників, які користуються величезною популярністю в усьому світі. Пропонована ціна паркетної дошки в Києві від відомих виробників зі світовим ім'ям також характеризується доступністю, адже наша компанія завжди відрізняється відмінним сервісом і лояльністю цінової політики.

Широкий вибір матеріалів та багатогранна гамма кольорів дозволяє вибрати покриття, яке максимально підходить під ваше приміщення. А послуга монтажу, яка пропонується також нашою компанією, надає можливість оперативно і професійно зробити його укладання.

Де дешевше купити паркетну дошку в салоні магазині або на ресурсі «Світ Паркету»?

«Світ Паркету» реалізовує свої товари як в філіях компанії, які присутні буквально в кожному великому місті України, так і онлайн.

Якщо вас цікавить, де дешевше купити паркетну дошку в салоні магазині або на ресурсі «Світ Паркету» слід розуміти, що цінова політика нашої компанії завжди залишається прийнятною незалежно від формату продажу. Вибрати зі зручністю покриття можливо не тільки особисто відвідавши салон-магазин, але і звернувшись до менеджера нашої компанії онлайн або по телефону.

Вгору